Ціни на цифровий листовий друк
Вартість листового повноколірного друку на папері формату А3 (297 х 420 мм), не враховуючи вартість паперу.

 

Колірність 1-9 шт.10-49 шт.50-99 шт.100-199 шт.200-299 шт.300-499 шт.500 шт. - 
4+0208654,754,54,25
4+4401612109,598,5
1+01054,543,532,75
1+1201098765,5

 

 

Вартість паперу

ПапірЦіна
Крейдований 90 г/м21,00
Крейдований 130 г/м21,50
Крейдований 170 г/м22,00
Крейдований 250 г/м22,50
Крейдований 300 г/м23,00
Календрований UPM 90 г/м21,50
Календрований UPM 160 г/м24,50
Календрований UPM 280 г/м26,00
Дизайнерський картон 300 г/м218,00
Самоклеючий папір4,00


 

Післядрукарські послуги

ПослугаПриміткаЦіна (грн.)
Порізка на 1-2 об'єкти Стопа А3 до 100 листів 20,00
БігуванняЗа 1 лист1,00
Зшивання скобоюЗа скобу2,00
Зшивання пружиноюЗа пружину15,00
Заокруглення кутів (5 мм.)До 100 листів15,00
Ламінація одностороння (25 мкр.)За лист3,00
Ламінація двостороння (25 мкр.)За лист6,00
Ламінація двостороння конвертна (100 мкр.)За лист10,00

 

Як ми працюємо
Процес замовлення послуг відбувається так:

Цифровий листовий друк у Львові

У будь-якій сфері діяльності вітається і цінується оперативність, більш того, в сучасному світі такий ритм, що зволікати ніяк не можна. Один з найбільш затребуваних видів оперативної діяльності - це цифровий друк.

Терміновий цифровий друк є найшвидшим способом друку будь-якої поліграфічної продукції, без якої не обходиться жодне підприємство, компанія і організація, у всіх є візитки, корпоративні папки, календарі тощо.

Цифровий друк - це просто порятунок для тих, кому потрібно щось терміново надрукувати. Оперативна поліграфія виручає всіх і кожного своєю швидкістю виготовлення, надрукувати невеликий тираж можна за пару годин, і навіть в присутності клієнта, погодьтеся, це дуже зручно, коли на кону незапланований захід, а у вас немає роздаткового матеріалу з фірмовою символікою.

 

Що таке цифровий друк?

 

Що таке цифровий друк?

Цифровий друк - це такий спосіб друку, в процесі якого фарба наноситься безпосередньо на потрібну поверхню (наприклад папір), без створення попередньої друкованої форми.

Це найпростіший спосіб недорого донести до споживача свої пропозиції, вчасно розіслати прайс-листи і запрошення, зробити копії зображень і документів. Демократизм цифрового друку полягає в його загальнодоступності.

Цифрова поліграфія стає все більш популярною і доступною як у Львові, так і в Україні загалом.

Соціальний статус і фінансове становище не мають вирішального значення, оскільки дешевизна даної технології друку зрівнює можливості. Наприклад, цифрові друкарні у Львові приймають замовлення у студентів і професорів, звичайних громадян і великих підприємств.

 

Відмінність цифрового друку від офсетного?

 

Відмінність цифрового друку від офсетної технології

Цифровий друк та офсетна технологія відрізняються способом нанесення кольорового шару і наявністю спеціальної друкованої форми (яку для «офсету» потрібно виготовляти окремо). Правда, різографи також використовують матрицю для друку поліграфії, але вона робиться так швидко, що ці механізми відносять до цифрових машин.

Відсутність матриці відкриває великі можливості. Можна замовити запрошувальні листівки з надрукованими іменами і прізвищами, нумеровані бланки та інші матеріали зі змінною складової.

Цифровий друк «вторгається» в раніше недоступні області. Шовкографія (кольоровий друк на тканині) до сих пір робилася, виключно трафаретним способом. Сьогодні струменевий RIP принтер цілком справляється із завданням.

 

Цифровий друк у Львові

 

Переваги цифрового друку

Друк маленьких тиражів, наприклад це актуально для підприємців-початківців і невеликих компаній, яким немає необхідності друкувати великий тираж.

Друк одного виду поліграфічної продукції різними тиражами, наприклад друк різних макетів візиток по 100 штук, це актуально для організацій з великою кількістю співробітників, яким потрібні корпоративні візитки.

Друк поліграфічної продукції зі змінними даними, це може бути нумерація або різні штрих-коди, зазвичай це застосовується для дисконтних карт, флаєрів, квитків і т. д.

Точна передача кольорів, чіткі лінії зображення і тексту.

Цифровий друк можливий як на звичайному офісному чи крейдованому папері, так і на дизайнерському картоні.

 

Переваги цифрового друку

 

 

Що можна надрукувати методом цифрового друку?

  • Листівки - найдешевший варіант поширення реклами. Тут діє принцип - чим більше, тим дешевше. Папір використовується звичайний або крейдований. Для листівок найпоширенішим є кольоровий цифровий друк А4 формату (210 × 297 мм), А5 (148 × 210 мм).
  • Плакати - давно відомий потужний агітаційний і рекламний продукт. Цифрова друкарня друкує плакати на фотопапері, поліетиленових тканинах, крейдованому папері. Розміри для друку - довільні.
  • Флаєри - ефективний спосіб донести інформацію шляхом масової роздачі. Це відмінний заклик купити продукцію. Звичайні формати - A4, A5, A6. Флаєри бувають багатоколірні або одноколірні, односторонні і двосторонні.
  • Бланки. Всупереч очікуванням, комп'ютеризація не зменшила паперовий документообіг. Регулярно вносяться зміни до форми бланків, в тому числі і бланків суворої звітності. Цифрова поліграфія вирішує проблему відновлення запасів формалізованих документів.
  • Буклети та проспекти - традиційний вид рекламної поліграфії. Відрізняються від листівок і плакатів одним або двома згинами. Друкуються в форматі А4 (Євробуклет) або А3 (297 × 420 мм), А5. Цифровий друк А3 формату часто замовляється для виготовлення великих яскравих і барвистих каталогів і рекламних проспектів для виставок.
  • Візитки - надійний і перевірений метод представитися і регулярно нагадувати про себе. Справа в тому, що розмір ретельно вивірений і обґрунтований психологічно. Люди можуть довго зберігати такі картки. Не дарма розробники банківських карт за основу брали саме візитки. Саме "цифра" дозволяє замовити візитки недорого при збереженні відмінної якості відбитка.
  • Широкоформатний друк. Точне нанесення на нестандартні аркуші великого формату (А1, А2) креслень, проектів і планів - постійна турбота інженерів і конструкторів. Програмне забезпечення дозволяє створювати проекти будь-якої деталізації на комп'ютері. Питання - де і як надрукувати? Звичайно, у цифровій друкарні КопіБум! У нас для цього є смеціалізовані плоттери.


 

Що можна надрукувати метдом цифрового друку?

 

Устаткування для цифрового друку

Тримати натиск конкурентів нашій друкарні допомагає сучасне обладнання. Основу цифрової техніки для друку складає Xerox DocuColor 242. Ця поліграфічна машина дозволяє оперативно здійснювати друк, сканування та копіювання продукції.

 

Коли вигідно замовити цифровий друк поліграфії?

До послуг цифрового друку вдаються в основному за рахунок його оперативності. У зв'язку зі шаленим ритмом життя у Львові, дуже важливо, щоб все завжди було в бойовій готовності. Але всяке буває, форс-мажор або незаплановане захід, а такого важливого рекламного інструменту, як поліграфія, під рукою немає. І в цьому випадку цифровий друк поліграфії стане кращим рішенням.

За допомогою цифрового друку можна максимально швидко виготовити каталоги, брошури, буклети, візитки, листівки, плакати, календарі та інші види поліграфічної продукції. Будь-який  тираж до 500 примірників можна надрукувати за пару годин, що в принципі неможливо зробити за допомогою офсетного друку.

Вибираючи цифровий спосіб друку, ви завжди можете бути впевнені в якості готової продукції. Каталоги, буклети, брошури, листівки, візитки та календарі, виходять барвистими і з точною передачею кожного кольору, який затверджений в макеті.

При замовленні великих тиражів, ми рекомендуємо краще скористатися офсетним друком. При дуже великих обсягах і високих вимогах до якості поліграфічної продукції більш раціональне використання офсетного обладнання, вартість одного виробу буде набагато нижчим і менше буде потрібно часу для виробництва.

 

Від чого залежить ціна цифрового друку?

 

Від чого залежить ціна цифрового друку?

Доступна ціна на цифровий друк обумовлена ​​тим, що для здійснення друку не потрібно виготовлення спеціальних друкованих форм і плівок. А так само відсутність процесу додрукарської підготовки робить друк ще дешевшим.

Варто розуміти, що ціна залежить не тільки від тиражу, але і від складності замовлення - від обраної паперу або картону, від щільності матеріалу, чи буде друк одностороннім або двостороннім, чи будуть застосовуватися післядрукарські роботи - ламінація, тиснення, вибірковий УФ-лак і т . д.

Тому, за точним розрахунком вартості друку замовлення слід звернутися до фахівців нашої цифрової друкарні КопіБум. Ми не тільки зробимо розрахунок вартості, але підберемо оптимальне рішення для виготовлення того чи іншого поліграфічного виробу, адже часто бувають замовники, які не можуть визначиться з декількома варіантами або, ще краще, самі не знають чого точно хочуть. Якщо потрібно оперативно надрукувати поліграфію, телефонуйте нам прямо зараз!


 

Устаткування для цифрового друку


 

Де замовити оперативний цифровий друк у Львові?

Друкарня КопіБум виконує цифровий листовий друк в межах від 1 години до 1 дня. Ми знаходимося в центрі Львова, тому до нас легко добратися з різних куточків міста. Також у нас працює кур’єрська доставка замовлень.

Для друку завжди можна обрати папір різного формату, товщини і фактури. А також надаємо постдрукарські послуги: зшивання на скобу та пружину, бігування, фальцювання, порізка тощо.

Для того, щоб зробити замовлення в нашій друкарні, телефонуйте, пишіть або заходьте до нас.