Прайс "Друк на сувенірах"

Друк на горнятках

Виріб1 шт.2-9 шт.10-49 шт.50-99 шт.100-... шт.
Горнятко біле12090858075
Горнятко кольорове160135125115100
Горнятко магічне220190180175160

 

Друк на тканині

Виріб1 шт.2-9 шт.10-49 шт.50-99 шт.100-... шт.
Футболка одностороння220200180170160
Футболка двостороння260240220200190
Сумка одностороння240220200190180
Сумка двостороння280260240220200
Подушка 38х38 см.440400360330300

 

Друк на магнітах

Виріб1 шт.2-9 шт.10-49 шт.50-99 шт.100-... шт.
Магніт акриловий 3025201815
Магніт металевий круглий3025201815
Магніт вініловий 7х10 см.3025201815
Магніт вініловий 10х15 см.4030252220
Магніт вініловий 15х20 см.5040353230
Магніт вініловий 20х30 см.6050454240

 

Друк на інших сувенірах

Виріб1 шт.2-9 шт.10-49 шт.50-99 шт.100-... шт.
Брелок акриловий4035302520
Брелок металевий круглий4035302520
Дзеркало металеве кругле4035302520
Значок металевий круглий3025201815
Пазл 20х30 см.120100908580
Фото на металі 20х30 см.300250220200190
Як зробити замовлення?
 • Наш менеджер зв'яжеться з Вами для узгодження всіх деталей.

 • Після Вашого погодження ми приступаємо до виконання.

 • Ваше замовлення готове. Ви оплачуєте його і забираєте самі, або ми доставимо його Вам Новою поштою.

Друк на сувенірах у Львові

Види та технології виготовлення фотосувенірів

Друк на сувенірах у Львові доволі поширена послуга, адже окрім туристичних сувенірів, люди використовують такий друк в особистих цілях, іміджевих, а також в рекламі. В даній статті ми розповімо детальніше про друк на сувенірах та способи їх виготовлення.

 

Сувенірна продукція для особистих потреб

До цього типу сувенірки відноситься продукція для подарунків близьким людям: горнятко, статуетка, щоденник тощо. Цінність друку на сувенірній продукції в тому, що вироби стають персоналізованими, призначені суто конкретній людині, з її фото, зверненням до неї і т. д.

Приклади сувенірів для персональних дарунків:

 • фотогорнятко, фотофутболка, фотопазл, магніт з фото людини, якій бажаєте подарувати сувенір;
 • сувеніри зі скла чи кераміки з написом на них;
 • вироби із шкіри з тисненням (ініціали людини, родинні герби).
   

Персональна сувенірна продукція

 

Сувенірна іміджева продукція

До цього типу сувенірної продукції відносяться ексклюзивні речі для бізнес-подарунків. Таку продукцію дарують партнерам, колегам, співробітникам в якості особливих заслуг чи для підтвердження поваги, а також як символ цінності подальшої співпраці.

До сувенірів іміджевого типу відносять:

 • брендові письмові засоби;
 • портмоне, блокноти, щоденники, візитниці, парасолі;
 • столові і алкогольні колекції;
 • предмети мистецтва та творчості, колекційні речі.

 

Атрибути «якісного» іміджевого сувеніра:

 • всі деталі виконані на високому рівні (як сам виріб, так і написи та малюнки на ньому); 
 • дизайн стриманий, елегантний;
 • вироби з натуральних матеріалів, а речі недоступні для широкого загалу;
 • сувенір тематично прив'язаний до нагоди дарування, діяльності компанії, інтересів того, кому дарують;
 • корисність або декоративність (хочеться користуватися подарунком або просто милуватися ним).

Іміджева сувенірна продукція має підкреслювати високий статус як дарувальника, так і того, кому дарують сувенір, тому важливо уважно підійти до вибору ілюстрації чи напису. Дизайн зображення повинен бути лаконічним, елегантним, без колірних контрастів і відвертих закликів. Можна розмістити назву компанії і короткий слоган, доречно невелике побажання, логотип.

Іміджева сувенірна продукція

Рекламна сувенірна продукція

Це найширший і найбільш затребуваний сегмент бізнес-атрибутики. У нього входить все те, що супроводжує діяльність фірм: від канцелярських і офісних товарів до одягу і речей особистого користування. Природно, предмет не буде в повній мірі вважатися рекламним сувеніром до тих пір, поки на ньому не буде брендування - напису, логотипу, слогану компанії-дарувальника.

До рекламно-сувенірної продукції відносять:

 • ручки, календарики, блокноти, щоденники, стікер-блоки;
 • папки, органайзери, реєстратори;
 • футболки, кепки, прапорці та прапори;
 • чашки, посуд, канцелярські та офісні товари;
 • особисті аксесуари і предмети побуту (візитниці, парасолі, гаманці та ін.);
 • брелки, запальнички, накопичувачі (флешки).

Їх завдання - привернути увагу, утримати її, нагадати про себе, зв'язати приємні емоції про подарунок з брендом. Так досягається подвійний ефект: той, хто користується сувеніром, стає лояльний до фірми-дарувальника, і мимоволі рекламує її.
 

Рекламна сувенірна продукція

 

Друк на сувенірах: основні способи

Будь-який сувенір - це, перш за все, поверхня: пластикова або металева, пряма або з нерівностями, жорстка або м'яка. Це різні фактури, особливості матеріалів і сприйнятливість до різних видів обробки. Виходячи з типу поверхні вибирають і спосіб друку на сувенірній продукції.

Найпопулярніші на сьогодні:

 1. УФ-друк. Зображення наноситься за допомогою чорнила, і під впливом ультрафіолетових променів. На сьогодні це найсучасніша і затребувана технологія.
 2. Шовкографія. Інша назва - трафаретний друк. Ідеально підходить для тканин різної щільності і фактури і ПВХ-матеріалів.
 3. Сублімація. Підходить для будь-яких матеріалів і форм: кухлів, тарілок, металевих предметів тощо. Суть технології: чорнило з твердого стану переходять в газоподібний, проникаючи у верхні шари оброблюваної поверхні. Малюнок виходить яскравим і стійким.
 4. Гравіювання. Виконується на будь-яких твердих предметах: металі, пластику, склі, дереві. Підходить для вітальних і пам'ятних написів, персоналізації сувенірів. Є два способи: механічне і лазерне гравіювання. Перше надійніше в плані стиранням малюнка, друге - більш швидке і точне.
 5. Тамподрук. Це перенесення зображення з друкарської форми на задану поверхню. Застосовується в разі поганої адгезії чорнила з поверхнями (наприклад, з глянцевим пластиком або металом).
 6. Деколь. Спосіб друку актуальний для керамічної, порцелянової, скляної продукції. Після перенесення малюнка з використанням проміжного носія на поверхню потрібен випал. Він виконується в спеціальній печі.
 7. Тиснення (блінт, конгрев). Нанесення зображення за допомогою пресування контуру на податливій до обробки поверхні. Можливе на виробах зі шкіри, щільного картону, дерева.
 8. Обклеювання вінілової плівкою. Не зовсім спосіб друку, але як технологія нанесення зображення актуальна для магнітів, пазлів, дрібних сувенірів і аксесуарів з плоскою поверхнею.
   

Друк на сувенірах у Львові

 

Як замовити брендування сувенірної продукції?

Друк на сувенірах можна замовити як в друкарнях і поліграфічних центрах, так і відразу у постачальника. Ланцюжок взаємодії виглядає так:

 • Вибір сувенірів. Компанія визначається з найменуваннями, моделями, параметрами та кількістю сувенірів і робить замовлення у оптовика (на сайті або офлайн).
 • Якщо постачальник співпрацює з поліграфічним центром, він відвантажує продукцію відразу йому. Поліграфісти погоджують з компанією-замовником дизайн написів і друкують тираж.
 • Якщо постачальник не співпрацює з друкарнею, компанія-замовник знаходить самостійно виконавця для брендування і організовує логістику продукції.
 • Якщо тираж замовлення невеликий, то друкарня організовує весь процес самостійно, включно з можливим дизайнерським оформленням, а клієнт лише оплачує і забирає замовлення.

Дизайн написів і зображень - дуже тонкий момент. Завжди можна доручити це штатному дизайнеру друкарні, яка буде займатися нанесенням. Але краще - узгодити зображення з корпоративним стилем, особливо якщо він був розроблений професіоналами. В цьому випадку всі вихідні дані вже є, дизайнеру залишиться адаптувати елементи стилю (шрифти, лого, кольори) під конкретний вид нанесення.
 

Як замовити брендування сувенірної продукції?

 

Де замовити друк на сувенірах у Львові?

Друк на сувенірній продукції у Львові став дуже популярним явищем. Тому одним із напрямків діяльності нашої друкарні КопіБум є друк на сувенірах таких типів: друк на горнятках, футболках, екосумках, подушках, пазлах, виготовлення фотомагнітів, фотобрелків, фотозначків, друк дипломів та подяк на металі тощо. Найбільшим попитом користується у нас друк на горнятках футболка, екосумках. 

Для того, щоб замовити у нас друк на сувенірах, звертайтеся до наших менеджерів за контактами, вказаними на сайті.

 

Як поширювати бізнес-сувеніри?

Їх можна вручати гостям, що приходять в офіс компанії, клієнтам, які зробили покупки, партнерам після чергової угоди. Максимальний ефект ця продукція приносить на виставках і промозаходах. В рамках виставки дрібні сувеніри вручаються кожному, хто підійшов до стенду експонента.

Промозаходи мають більш виражений маркетинговий ефект. Акції, розіграші, конкурси, публічні виступи, змагання, концерти - все це приваблює людей, змушує звернути увагу на бренд фірми-організатора, а сувенір, отриманий на пам'ять, надовго закріплює приємні емоції по відношенню до дарувальника.
 

Як поширювати бізнес-сувеніри?

 

Підсумки

 • Сувенірна продукція буває трьох видів: особиста, іміджева і рекламна.
 • Друк на сувенірах для особистого вручення передбачає персоналізацію - нанесення фотографій, поздоровлень, ініціалів.
 • Іміджева продукція потрібна для налагодження довготривалих зв'язків зі знаковими для бізнесу особами. Це ексклюзивні подарунки для вузького кола.
 • Рекламно-сувенірна продукція призначена для різних цільових аудиторій: клієнтів, співробітників, партнерів, просто перехожих.
 • Існує кілька видів друку на сувенірах. Вибір технології заснований на вигляді предмета і матеріалі.
 • Замовляти брендування сувенірів можна безпосередньо в друкарні або через оптового постачальника.
 • Сьогодні багато компаній, що продають товари під нанесення, пропонують послугу друку на сувенірах.