Замовити друк бейджів:

Розмір: на вибір клієнта.
Папір: Mondi Color Copy 300 г.
Друк: кольоровий одно / двосторонній.
Кріплення: на шнурок.
Додатково: ламінація, заокруглення кутів.

Замовити

Розмір: 100 х 62 мм.
Папір: Mondi Color Copy 160 г.
Друк: кольоровий одно / двосторонній.
Кріплення: на шнурок.
Додатково: інший розмір, папір.

Замовити

Розмір: 70 х 40 мм.
Колір бейджа: срібло, золото.
Друк: кольоровий односторонній.
Кріплення: на шпильку.
Додатково: бейджі інших форм.

Замовити
Виготовлення бейджів
Друк бейджів у Львові в друкарні КопіБум

Бейдж – це невелика табличка або значок, який розміщується поверх одягу та дозволяє легко ідентифікувати людину. Він незамінний у сфері послуг, необхідний під час проведення конференцій та симпозіумів, стане в нагоді на весіллі або великому корпоративі. А це ще частина іміджу компанії.

Усім, кому важливо справити гарне враження на заході, друкарня КопіБум у Львові пропонує послуги з виготовлення бейджів за доступними цінами та з можливістю вибору наступних опцій:

 • Матеріал: картон, пластик, метал;
 • Орієнтація: горизонтальні, вертикальні;
 • Розмір: під замовлення;
 • Друк: повноколірний.

Щоб замовити друк бейджів, залиште заявку на сайті або телефонуйте до наших менеджерів.

 

Цікаві факти про друк бейджів

Бейджі - це незамінний атрибут будь-якого заходу, що збирає велику кількість людей, які погано знайомі один з одним. Невелика табличка з ім'ям значно полегшить спілкування та допоможе всім учасникам відчути себе частиною єдиного цілого.

Бейджі у Львові мають широку сферу використання. Їх застосовують у торговельній, діловій, науковій сферах. Це обов'язковий атрибут консультанта, лікаря, офіціанта та ін. Основна функція виробів із цієї категорії – спрощення комунікації між незнайомими людьми на різноманітних масових заходах (конференції, симпозіуми, презентації та ін.). Невеликі картки дозволяють швидко ідентифікувати людину, отримати інформацію про її рід діяльності та функції, які вона виконує на тому чи іншому заході. Замовити друк бейджів у Львові можна в нашій друкарні КопіБум на вигідних умовах.

 

Замовити друк бейджів в друкарні КопіБум

 

Бейджі Львів: матеріали для друку бейджів

До бейджів, як рекламно-інформативної поліграфічної продукції, висуваються деякі вимоги. Вони мають бути оформлені у строгому корпоративному стилі. Якщо ідентифікатори замовляються співробітникам, доцільно розмістити логотип компанії. Бейджі є атрибутом високої корпоративної культури компанії, а також виконують функцію рекламного носія. Для виготовлення бейджів з логотипом використовують різні матеріали, але найпопулярнішими є пластик, метал та папір.

 • Друк пластикових бейджів. До їх переваг відносять довговічність, стійкість до вологи. Вироби зберігають привабливий вигляд довго, виглядають дуже солідно. Цей варіант підійде для співробітників ресторану, клубу, медичного закладу, бізнес-центру та ін. Пластикові бейджі не потребують післядрукарської обробки.
 • Друк металевих бейджів. Такі вироби користуються великою популярністю і виглядають стильно. Для виготовлення металевих бейджів використовують спеціальні металеві заготовки, на які наноситься вся необхідна інформація. Друк по таких бейджах, як правило виконується сублімаційним методом, інколи здійснюється УФ-друк. Металеві бейджі на звороті мають застіпку або кріпляться на магніт.
 • Друк паперових бейджів обійдеться недорого. Вони актуальні у випадках, якщо передбачається їх застосування протягом нетривалого періоду (одно- чи кількаденні заходи). Паперові бейджі вставляють у пластикову кишеню на стрічкі, можуть вміщувати різну інформацію (персональні дані, професія, компанія, логотип).

Для підвищення естетичних властивостей та збільшення робочого ресурсу паперові бейджі піддаються постдрукарській обробці. На їхню поверхню наносять матову або глянсову плівку, пропускають через ламінатор.

 

Паперові бейджі та їх функції

Паперові бейджі для конференцій та інших заходів можуть містити таку інформацію:

 • прізвище, ім'я, по батькові;
 • місце роботи та посада;
 • фотографію;
 • логотип компанії;
 • статус (учасник, організатор, преса тощо).

На зворотному боці можна розмістити розклад заходів, карту або схему території, телефони організаторів та іншу корисну для учасників інформацію. Найчастіше бейджі вішаються на шию на спеціальних шнурках чи стрічках.

Бейдж це не просто табличка з ім'ям. Використання цього простого аксесуара дає можливість:

 • полегшити спілкування незнайомих між собою людей на офіційних та неофіційних заходах;
 • організувати додаткову рекламу, розмістивши логотип чи слоган;
 • скоротити витрати на поліграфію (табличка може бути ролі пропуску чи вхідного квитка тощо).

 

Виготовлення бейджів у Львові

 

Виготовлення бейджів у Львові. Види та переваги бейджів

Сучасні поліграфічні бейджі – це різноманітність форм та дизайнів. Залежно від їх змісту, особливостей діяльності компанії та її корпоративного стилю вони можуть бути:

 • прямокутними, овальними або фігурними;
 • горизонтальними та вертикальними;
 • пластиковими, паперовими, металевими та навіть дерев'яними;
 • іменними або універсальними (такі моделі мають спеціальне віконце для імені та прізвища співробітника).

Найчастіше табличка кріпиться на одяг за допомогою шпильки, затиску або магнітної застібки. Зустрічаються також варіанти, що носяться на шиї на спеціальному шнурку або стрічці, які за необхідності можуть бути оформлені у корпоративних кольорах.

Бейдж - це не просто табличка з ім'ям, це важливий елемент фірмового стилю компанії, що поважає себе. Якісна продукція від друкарні КопіБум допоможе Вам створити позитивне враження у колег, партнерів та клієнтів.

 

Вартість виготовлення бейджів

Замовляючи виготовлення бейджів на виставки, конференції, семінари та інші заходи, варто знати, що ціна на друк бейджів формується від декількох факторів:

 • Вибір матеріалу: папір, пластик, метал;
 • Розмір виробу;
 • Тип друку: повноколірний одно чи двосторонній;
 • Наявність готового макету;
 • Післядрукарські послуги: ламінація, заокруглення кутів тощо;
 • Замовлення додаткових аксесуарів: шнури та кріплення для бейджів;
 • Тираж виготовлення: чим більший наклад, тим дешевша ціна;
 • Терміновість виготовлення бейджів.

Щоб взнати точну вартість виготовлення бейджів, залиште заявку на сайті, і наші менеджери зв’яжуться з вами для консультацій.

 

Замовити металеві бейджі. КопіБум

 

Де замовити бейджі у Львові?

Друкарня КопіБум надає високоякісні поліграфічні послуги. Ми виконуємо замовлення будь-якого рівня складності, залучаємо до виготовлення бейджів професійних дизайнерів, технологів. Використовуємо лише сертифіковані матеріали, новітнє обладнання та інноваційні технології, що дозволяють друкувати швидко, якісно та економно. Ми маємо низькі ціни на друк бейджів, вигідні умови співпраці для постійних клієнтів.

У нас можна замовити бейджі на виставки, друк бейджів для конференцій, корпоративів, зборів та багатьох інших заходів. Якщо Вам потрібні гарні, яскраві та якісні паперові, пластикові або металеві бейджі, замовте їх у друкарні КопіБум у Львові. Готові вироби можна забрати безпосередньо у нас з офісу або ми відправимо їх вам службою доставки по Львову та Україні.

P.S. Також виготовляємо: флаєри, листівки, наклейки, каталоги, брошури, буклети, календарі, блокноти, бірки, бланки, меню, плакати, папки та іншу поліграфічну продукцію.