Замовити друк календарів:

Розмір: 70 х 100 мм.
Папір: крейдований 300 г. 
Друк: кольоровий двостор. (4+4).
Додатково: ламінація.

Замовити

Розмір: В: 100 мм, Ш: 210 мм.
Папір: крейдований 300 г. 
Друк: кольоровий одностор. (4+0).
Форма: у вигляді будиночку.

Замовити

Розмір: 297 х 420 мм.
Папір: Mondi Color Copy 160-300 г.
Друк: кольоровий одностор. (4+0).
Зшивання: на металеву пружину.

Замовити

Друк календарів Львів

Технології виготовлення календарів та їх види

Календар - це один з найбільш затребуваних видів поліграфічної продукції. Його використовують як сувенір, корпоративну атрибутику, рекламний інструмент. Вироби купують для себе, презентують колегам, використовують як роздатковий матеріал.

В друкарні КопіБум можна замовити друк календарів різних типів та накладів. Здійснюємо виготовлення календарів таких типів:

 • кишеньковий календар;
 • календар-постер на стіну;
 • перекидний календар;
 • календар-хатинка.

Щоб замовити виготовлення календарів або отримати консультацію, залиште заявку на сайті або телефонуйте.

 

Детальніше про виготовлення календарів

Не варто думати, що це сучасний винахід. Календар лише трохи молодший, ніж саме поняття літочислення. Звичайно, прототипи мали вигляд глиняних або дерев'яних дощечок, а тимчасові цикли на них значно відрізнялися: кожен народ самостійно вибирав точку відліку і тимчасові інтервали. Наприклад, в Стародавньому Римі літочислення велося від дати заснування Імперії.

Сучасні календарі схожі з давньоримськими лише за формою відміток: на них відзначені місяці, дні тижня.

Види календарів

 

Друк календарів: їх види та призначення

Масове виготовлення календарів у Львові - прерогатива друкарень та поліграфічних центрів. Які ж бувають календарі? Розрізняють такі формати:

 • кишенькові;
 • настінні;
 • настільні.

Найбільш популярним в поліграфії є друк кишенькових календарів у Львові. Стандартний розмір - 100х70 мм. Такий виріб легко поміщається в кишені, блокноті, портмоне. У цьому його головна ідея. Як правило, такі вироби роблять двосторонніми: з сіткою дат на одній стороні і рекламою компанії-замовника на інший. Вони подібні до візиток. Друк календариків обходиться недорого, особливо при великих тиражах, а рекламний ефект досить помітний.

Настінні календарі бувають плакатними, перекидними, відривними. Перші - доступніші, складаються з двох полів: малюнок або реклама та сітка дат. Немає ригелів, пружин, обкладинок. За рахунок цього вироби виготовляються швидко, коштують недорого. Вони можуть бути різного формату: А1, А2, А3, А4.

Перекидні календарі як правило виглядають більш презентабельно. Вони складаються з обкладинки та окремих листів, відповідних місяцям. Листи скріплюються пружиною / ригелем.

Відривні календарі в поліграфії зустрічаються рідше, так як менш функціональні. Їх головна перевага - компактність, кожен лист - один день.

Також можна замовити настільні календарі. Найчастіше вони мають форму «будиночка» або «пірамідки». До таких виробів пред'являють суворі вимоги як на етапі продумування дизайну, так і в процесі друку. Вони розташовуються на столі, тобто, завжди знаходяться на виду. Матеріал повинен бути щільним, стійким до стирання, вологи.

Окремо варто згадати квартальний календар. На ньому можна бачити відразу три місяці, що особливо зручно для бізнес-планування. Вироби цього типу є практично у всіх офісах. Для максимальної зручності їх оснащують пересувним рамковим курсором, що вказує дату.
 

Як виготовити календар? Матеріали для виготовлення календарів

 

Друк календарів Львів: матеріали для їх виготовлення 

Хороший календар - це зручний календар. Якщо він не буде таким, то не зможе виконувати рекламну функцію і люди просто не захочуть ним користуватися. Багато в чому зручність і практичність залежать від обраних матеріалів. Економити на них не варто.

Якщо бюджет обмежений, краще вибрати менший формат чи менш химерне оформлення, але зберегти високу якість паперу.

Друк календарів у Львові здійснюють, як правило, на крейдованому папері щільністю приблизно 150 г / м². Для підкладки та обкладинки використовується матеріал більшої щільності: 200-220 г / м². Для кишенькових розмірів підходить картон. Найменш вимогливі до матеріалу - відривні календарі. Їх можуть друкувати на недорогому папері газетного типу. Поверхня може бути матовою і глянсовою, друк - одно- і двосторонньої.

Здійснюючи виготовлення календарів, присутня частина ручної роботи, що ускладнює і здорожує процес. Якщо хочете заощадити - замовляйте простіший формат, без декору і додаткової обробки.
 

Друк календарів у Львові

 

Процес виготовлення календарів. Львів має свої технології!

Друк календарів можна розділити на три етапи. Розглянемо кожен з них.

Розробка дизайну

Важливо вивчити цільову аудиторію і завдання, які необхідно вирішити. Від цього буде залежати тематика зображень, колірна гамма (наприклад, в корпоративних кольорах компанії). Важливо, щоб сітка і дати були читабельними, добре помітними навіть з відстані. Етап завершується версткою макета. Він прямує замовнику, затверджується або коригується з подальшим повторним узгодженням.

Друк календарів

Можна використовувати офсетний або цифровий друк. Варто керуватися економічною доцільністю: офсетний друк календарів кращий для великих тиражів. У міру їх збільшення, собівартість одиниці продукції знижується. Кольори виходять насиченими, відтінки - опрацьованими. Можливий друк металізованими фарбами.

З недоліків - тривалість процесу, необхідність підготовки друкарської форми. Цифровий друк календарів більш «гнучкий». Всі її переваги розкриваються при роботі з невеликими тиражами. Можна коригувати макет в процесі роботи, виконувати термінові замовлення, додруковувати потрібну кількість примірників. Відбитки не вимагають сушіння, їх відразу відправляють на постдрукарську обробку.

Ще один метод виготовлення календарів - шовкографія. Технологія дозволяє наносити зображення на різні поверхні, однак не дає фотографічне якість. Вартість процесу висока.

Постдрукарська обробка

Виконавши друк календаря, відбувається різка, фальцювання, складання комплектів, ламінування / лакування. Ці процедури не тільки роблять готовий виріб привабливішим, але і створюють захисне покриття. Це важливо, адже календарі повинні зберігати презентабельність протягом усього року. Щоб надати ексклюзивності, вироби фольгують, обробляють методом конгреву, золочення, фігурної висічки.
 

Де замовити друк каленадрів у Львові?

 

Де замовити друк календарів у Львові?

Перед тим як замовити друк календарів у Львові, варто визначитися з типом календаря, тиражом, бюджетом, кінцевою метою і т. д. Якщо Вам потрібно надрукувати календар у Львові швидко, якісно та невеликих тиражів, тоді пропонуємо Вам наші послуги. Цифрова друкарня КопіБум здійснює друк кишенькових календарів, настінних (постерів, перекидних, квартальних), настільних (будиночків збірних і перекидних). Перед друком допоможемо з виготовленням макету, проконсультуємо по всіх питаннях.

Також здійснюємо друк візиток, плакатів, флаєрів, листівок, буклетів, брошур, каталогів, меню, запрошень, бланків тощо.

 

Друк календарів Львів. Підсумки

 • Календар - це виріб з практичною та економічною користю. Він естетичний, привертає увагу, а значить, доносить до користувача потрібний інформаційний посил.
 • Розрізняють кишенькові, настільні та настінні моделі. Залежно від конструкції, вони можуть бути перекидними, відривними, плакатними.
 • На матеріалах економити не варто, так як виріб служить весь рік. В іншому випадку замість дієвого маркетингового інструменту ви отримаєте не найкращу рекламу.
 • Друк календарів у Львові виконують цифровим або офсетним способом. Трафаретний технологія використовується рідко: вона трудомістка, витратна.