Замовити друк хенгерів:

Розмір: 90х200 мм.
Матеріал: папір 250-350 г.
Друк: одностор. (4+0), двостор. (4+4).
Покриття: ламінація / без ламін.
Наклад: від 50 шт.

Замовити

Розмір: 90х200 мм.
Матеріал: папір 250-350 г.
Друк: одностор. (4+0), двостор. (4+4).
Покриття: ламінація / без ламін.
Наклад: від 50 шт.

Замовити
Друк хенгерів
Замовити хенгери в друкарні КопіБум

Хенгер – від англійського hang (висіти) – це рекламна листівка або табличка з прорізом для підвішування, виготовлена з щільного картону, паперу або пластику. За типом використання розрізняють:

 • рекламний хенгер для привернення уваги до магазину чи послуги;
 • хенгер на двері (дорхенгер);
 • хенгер на пляшку (некхенгер);
 • картонний хенгер-бірка для товару.

Щоб замовити друк хенгерів в нашій друкарні КопіБум, залиште заявку на сайті або телефонуйте.

 

Хенгери. Детальніше про продукцію

Хенгери – це спеціальні листівки з гачечком, що вішаються на ручці вхідних дверей або автомобілів. Дуже ефективний та недорогий вид рекламної поліграфічної продукції за чудовою ціною!

Сфера застосування хенгерів: просування готельного бізнесу, служби доставки, автостоянки, кафе та ресторани, виставкові стенди та ін.

Цілі та завдання, які повинні виконувати хенгери: інформування персоналу готелю про побажання клієнта, реклама товару/послуги, анонс події, оповіщення про акцію, знижку, новий товар, зміцнення іміджу.

Велика популярність хенгерів обумовлена ​​їх численними перевагами:

 • хенгери легко привертають увагу за рахунок яскравих кольорів;
 • залежно від дизайну та розташування, чітко спрямовані на цільову аудиторію;
 • забезпечують високу конверсію за адекватної ціни.

 

Замовити виготовлення хенгерів у Львові

 

Друк хенгерів. Види продукції

Отож, як було сказано вище, хенгери – це рекламні листівки з прорізом у вигляді гачка, виконаного з щільного картону або паперу. За типом застосування вони поділяються на:

 • дорхенгер – для підвішування на двері;
 • некхенгери – для пляшок;
 • рекламні хенгери – для товарів.

Дорхенгери – це різновид поліграфічної продукції, що розміщується на дверних ручках у готелях, офісах, багатоквартирних будинках тощо.

Існує кілька стандартних форм дорхенгерів із гачком різних розмірів. Але друкарня також приймає замовлення виготовлення рекламних елементів різних форм і форматів. Дизайн такої продукції має бути яскравим, помітним і, звісно, ​​дуже якісним. Тільки так можна зробити рекламу ефективною. Друк на хенгерах наноситься з одного або двох боків виробу. Виготовлення хенгерів здійснюється в кілька етапів, першим з яких є розробка макета, в якому необхідно передбачити використання всієї корисної площі елемента. Наступний етап це сам друк, а далі порізка виробів.

 

Виготовлення хенгерів. Технологічний процес

Функціональні та красиві рекламні носії – хенгери користуються у рекламодавців великою популярністю. Особливо часто їх використовують у готельному бізнесі або під час проведення конференцій, заходів як табличок на дверні ручки. Використовують хенгер і для реклами автомобілів.

Виготовлення хенгерів здійснюється за допомогою таких матеріалів як пластик, мікрогофрокартон, спеціальний картон або підготовлений папір. Поруч із такою табличкою не можна пройти байдуже, вона обов'язково зверне на себе увагу. Компанії здійснюють замовлення хенгерів, якщо хочуть провести рекламну кампанію з піару свого бренду!

Рекламні хенгери нерідко виготовляють для салонів магазинів або меблевих бутіків. На такий носій можна нанести логотип або іншу фірмову символіку, а також прикрасити табличку дизайнерським малюнком. Виготовлені із щільного паперу або тонкого картону, вони забезпечені зручним гачком або круглим отвором.

 

Друк хенгерів на двері (дорхенгери) та на шийки пляшок (некхенгери)

 

Вартість виготовлення хенгерів

Розрахувати вартість в яку суму обійдеться надрукувати хенгери, у кожному разі здійснюється індивідуально. Ціна виготовлення хенгерів безпосередньо залежить від наступних параметрів:

 • використовуваний матеріал та показники щільності виробу;
 • формат хенгера;
 • барвистість продукту;
 • необхідність додаткової післядрукарської обробки.

Детальніше дізнатися про вартість виготовлення хенгерів можна безпосередньо у менеджерів нашої друкарні.

 

Друк хенгерів. Переваги продукції

Сучасні хенгери можуть мати як виключно інформаційну, так і рекламну функцію. У першому випадку на їхній поверхні розміщуються будь-які відомості, найбільш популярним варіантом є таблички «не турбувати» і «потрібне прибирання», які використовуються в готелях.

Яскраві рекламні хенгери розміщуються як у дверях, і деяких видах товару (зокрема, бутильованої продукції). Вони покликані привернути увагу потенційного клієнта та мотивувати його на покупку товарів чи послуг.

Друк хенгерів – один із напрямків у роботі друкарні КопіБум. Як правило, більшість таких замовлень - це виготовлення хенгерів на дверні ручки, з вирубуванням кола зверху. До переваг таких виробів можна віднести таке:

 • Висока ефективність. Докхенгер можна повісити на ручки офісів, номерів готелів, ресторанів, автомобілів. Такі вироби завжди цікавлять цільову аудиторію і завжди читаються.
 • Універсальність. Хенгери використовуються для просування різноманітної продукції та послуг.
 • Оригінальність. На відміну від традиційних листівок, докхенгери моментально привертають до себе дизайном.
 • Доступність. Вартість виготовлення рекламної продукції невисока, в нашій друкарні її можна замовити на найвигідніших умовах.

 

Друк хенгерів за доступною ціною в друкарні КопіБум

 

Де замовити хенгери у Львові?

Друкарня КопіБум пропонує виготовити хенгер на картоні, офсетному або крейдованому папері, залежно від призначення виробу. Так, наприклад, для виготовлення дорхенгерів застосовується папір 300 г. Висока щільність дає можливість виробу довго зберігати свою форму, не втрачати її при багаторазовому застосуванні. Виготовлення хенгерів виконується методом офсетного або цифрового друку, із застосуванням найякісніших матеріалів та новітніх технологій, що забезпечують бездоганну якість нанесення зображень та максимально насичені відтінки.

Рекламна поліграфічна продукція може бути одночасно яскравою, ефективною та недорогою. Зацікавте цільову аудиторію, замовте друк хенгерів для дверей в друкарні КопіБум.

Замовити хенгери можна на сайті, по телефону, через емейл або месенджери. Замовлення оплачується готівкою, банківською карткою або переказом, а забрати готову продукцію можна у нас в друкарні або ми вам її доставимо кур'єрською службою по Львову та Україні.

P.S. Також виготовляємо: бейджі, візитки, листівки, наклейки, сертифікати, каталоги, брошури, буклети, календарі, блокноти, бирки, бланки, меню, плакати, запрошення, квитки, папки, конверти, пластикові картки, цінники та іншу поліграфічну продукцію.