Кольоровий друк. Ціни
Вартість листового повноколірного друку на папері формату А4 та А3, щільністю 80 г.

 

Формат1-9 шт.10-24 шт.25-49 шт.50-99 шт.100-199 шт.200-299 шт.300 шт. - 
А4 одностор. (4+0)2015107,576,56
А4 двостор. (4+4)40302015141312
А3 одностор. (4+0)40302015141312
А3 двостор. (4+4)80604030282624

*  При друці на папері іншої щільності та типу, до вартості друку додається ціна паперу.
** Здійснюємо цифровий кольоровий друк такої поліграфічної продукції.

 

Поліграфічний папір для друку

Папір

Ціна (до 50 шт.)

Ціна (від 50 шт.)
Крейдований 130 г/м25,003,50
Крейдований 170 г/м27,005,00
Крейдований 300 г/м211,009,00
Color Copy 90 г/м24,002,50
Color Copy 120 г/м26,004,00
Color Copy 160 г/м28,006,00
Color Copy 300 г/м213,0010,00
Дизайнерський картон 300 г/м225,0020,00
Самоклеючий папір 120 г/м215,0010,00

 

Кольоровий друк у Львові

Цифровий друк від друкарні КопіБум. Що варто знати?

У будь-якій сфері діяльності вітається і цінується оперативність, більш того, в сучасному світі такий ритм, що зволікати ніяк не можна. Один з найбільш затребуваних видів оперативної діяльності - це цифровий друк. Львів в цьому плані не відстає від інших міст, тому прямий цифровий друк є поширеною послугою.

Цифровий друк є найшвидшим способом друку будь-якої поліграфічної продукції. Часто люди шукаючи в інтернеті технологію цифрового друку потрапляють на заголовки: оперативний друк львів, терміновий друк львів, швидкий друк львів, експрес друк львів, лазерний кольоровий друк. В більшості випадків там йдеться саме про цифровий друк, бо жодна інша технологія друку не дозволяє виконувати роботу з такою швидкістю.  

Цифровий кольоровий друк - це просто порятунок для тих, кому потрібно щось терміново надрукувати. Оперативна поліграфія виручає всіх і кожного своєю швидкістю виготовлення, надрукувати невеликий тираж можна за пару годин, і навіть в присутності клієнта, погодьтеся, це дуже зручно, коли на кону незапланований захід, а у вас немає роздаткового матеріалу з фірмовою символікою.

 

Друк Львів: цифровий друк поліграфії у Львові. Друкарня КопіБум

 

Кольоровий цифровий друк Львів: технологічний процес

Цифровий друк - це такий спосіб друку, в процесі якого фарба наноситься безпосередньо на потрібну поверхню (наприклад папір), без створення попередньої друкованої форми.

Це найпростіший спосіб недорого донести до споживача свої пропозиції, вчасно розіслати прайс-листи і запрошення, зробити копії зображень і друк документів. Демократизм цифрового друку полягає в його загальнодоступності.

Цифрова поліграфія стає все більш популярною і доступною як у Львові, так і в Україні загалом.

Соціальний статус і фінансове становище не мають вирішального значення, оскільки дешевизна даної технології друку зрівнює можливості. Наприклад, цифрові друкарні приймають замовлення у студентів і професорів, звичайних громадян і великих підприємств і тим самим задовільняючи потреби поліграфії такого великого міста як Львів. Друк цифровим методом є універсальною технологією.

 

Цифровий кольоровий друк Львів: технологічний процес

 

Друк Львів: відмінність цифрового друку від офсетної технології

Цифровий друк та офсетна технологія відрізняються способом нанесення кольорового шару і наявністю спеціальної друкованої форми (яку для «офсету» потрібно виготовляти окремо). Правда, різографи також використовують матрицю для друку поліграфії, але вона робиться так швидко, що ці механізми відносять до цифрових машин.

Відсутність матриці відкриває великі можливості. Можна замовити запрошувальні листівки з надрукованими іменами і прізвищами, нумеровані бланки та інші матеріали зі змінною складової.

Цифровий друк у Львові «вторгається» в раніше недоступні області. Шовкографія (кольоровий друк на тканині) до сих пір робилася, виключно трафаретним способом. Сьогодні струменевий RIP принтер цілком справляється із завданням.

 

Друк Львів: відмінність цифрового друку від офсетної технології

 

Кольоровий друк Львів: переваги цифрової технології

Найчастіше кольоровий цифровий друк у Львові замовляють в таких випадках:

  • друк маленьких тиражів, наприклад це актуально для підприємців-початківців і невеликих компаній, яким немає необхідності друкувати великий тираж.
  • друк одного виду поліграфічної продукції різними тиражами, наприклад друк різних макетів візиток по 100 штук, це актуально для організацій з великою кількістю співробітників, яким потрібні корпоративні візитки.
  • друк поліграфічної продукції зі змінними даними, це може бути нумерація або різні штрих-коди, зазвичай це застосовується для дисконтних карт, флаєрів, квитків і т. д.
  • Точна передача кольорів, чіткі лінії зображення і тексту.

Прямий цифровий друк можливий як на звичайному офісному чи крейдованому папері, так і на дизайнерському картоні. Друк на картоні є однією з найпоширеніших послуг у нашій друкарні. Також часто замовляють кольоровий друк документів різної тематики, особливо друк  А3. Львів - це місто студенства, тому кольоровий друк документів тут надзвичайно популярний.

 

Друк Львів: переваги цифрової технології

 

Друк Львів: що можна надрукувати методом цифрового друку?

Листівки - найдешевший варіант поширення реклами. Тут діє принцип - чим більше, тим дешевше. Папір використовується звичайний або крейдований. Для листівок найпоширенішим є кольоровий цифровий друк А4 формату (210 × 297 мм), А5 (148 × 210 мм).

Плакати - давно відомий потужний агітаційний і рекламний продукт. Цифрова друкарня виконує кольоровий друк плакатів на фотопапері, поліетиленових тканинах, крейдованому папері. Розміри для друку - довільні.

Флаєри - ефективний спосіб донести інформацію шляхом масової роздачі. Це відмінний заклик купити продукцію. Звичайні формати - A4, A5, A6. Флаєри бувають багатоколірні або одноколірні, односторонні і двосторонні.

Бланки. Всупереч очікуванням, комп'ютеризація не зменшила паперовий документообіг. Регулярно вносяться зміни до форми бланків, в тому числі і бланків суворої звітності. Цифрова поліграфія вирішує проблему відновлення запасів формалізованих документів, виконуєчи кольоровий роздрук бланків.

Буклети та проспекти - традиційний вид рекламної поліграфії. Відрізняються від листівок і плакатів одним або двома згинами. Друкуються в форматі А4 (Євробуклет) або А3 (297 × 420 мм), А5. Цифровий друк А3 формату часто замовляється для виготовлення великих яскравих і барвистих каталогів і рекламних проспектів для виставок.

Візитки - надійний і перевірений метод представитися і регулярно нагадувати про себе. Справа в тому, що розмір ретельно вивірений і обґрунтований психологічно. Люди можуть довго зберігати такі картки. Не дарма розробники банківських карт за основу брали саме візитки. Саме "цифра" дозволяє зробити кольоровий друк візиток недорого при збереженні відмінної якості відбитка.

Широкоформатний друк. Точне нанесення на нестандартні аркуші великого формату (А1, А2) креслень, проектів і планів - постійна турбота інженерів і конструкторів. Програмне забезпечення дозволяє створювати проекти будь-якої деталізації на комп'ютері. Питання - де і як надрукувати? Звичайно, у цифровій друкарні КопіБум! У нас для цього є смеціалізовані плоттери, які забезпечують якісний кольоровий друк.

 

Друк Львів: що можна надрукувати методом цифрового друку?

 

Устаткування для цифрового друку

Тримати натиск конкурентів нашій друкарні допомагає сучасне обладнання. Основу цифрової техніки складає Xerox DocuColor 242 та Xerox C60, на них ми і здійснюємо весь кольоровий друк А4, А3 та інших форматів. Ці поліграфічні машини дозволяють оперативно здійснювати друк, сканування та копіювання продукції. Кольоровий ксерокс користується також великим попитом, особливо, коли треба швидко зробити кольорову копію документів.

 

Коли вигідно замовити цифровий друк поліграфії?

Цифровий друк у Львові є популярним за рахунок своєї оперативності. У зв'язку зі шаленим ритмом життя у Львові, дуже важливо, щоб все завжди було в бойовій готовності. Але всяке буває, форс-мажор або незаплановане захід, а такого важливого рекламного інструменту, як поліграфія, під рукою немає. І в цьому випадку цифровий поліграфічний друк стане кращим рішенням.

Одним з центрів поліграфії в Україні є Львів. Кольоровий друк цифровим методом дає можливість максимально швидко друкувати рекламу, що є важливим для такого великого міста як Львів. Друк цифровою технологією використовується для виготовлення каталогів, брошур, буклетів, візиток, листівок, плакатів, календарів та інших видів поліграфічної продукції. Будь-який  тираж до 500 примірників можна надрукувати за пару годин, що в принципі неможливо зробити за допомогою офсетного друку.

Вибираючи кольоровий друк у Львові цифровим способом, ви завжди можете бути впевнені в якості готової продукції. Каталоги, буклети, брошури, листівки, візитки та календарі, виходять барвистими і з точною передачею кожного кольору, який затверджений в макеті.

При замовленні великих тиражів, ми рекомендуємо краще скористатися офсетним друком. При дуже великих обсягах і високих вимогах до якості поліграфічної продукції більш раціональне використання офсетного обладнання, вартість одного виробу буде набагато нижчим і менше буде потрібно часу для виробництва.

 

Коли вигідно замовити цифровий друк поліграфії?

 

Кольоровий друк у Львові: від чого залежить ціна?

Доступна ціна на кольоровий друк у Львові цифровим методом обумовлена ​​тим, що для здійснення друку не потрібно виготовлення спеціальних друкованих форм і плівок. А так само відсутність процесу додрукарської підготовки робить друк Львів ще дешевшим.

Варто розуміти, що ціна на кольоровий роздрук залежить не тільки від тиражу, але і від складності замовлення - від обраної паперу або картону, від щільності матеріалу, чи буде кольоровий друк Львів одностороннім або двостороннім, чи будуть застосовуватися післядрукарські роботи - ламінація, тиснення, вибірковий УФ-лак і т . д.

Тому, за точним розрахунком вартості друку замовлення слід звернутися до фахівців нашої цифрової друкарні КопіБум. Ми не тільки зробимо розрахунок вартості, але підберемо оптимальне рішення для виготовлення того чи іншого поліграфічного виробу, адже часто бувають замовники, які не можуть визначиться з декількома варіантами або, ще краще, самі не знають чого точно хочуть. Якщо потрібно оперативно надрукувати поліграфію, телефонуйте нам прямо зараз!

 

Де замовити оперативний цифровий друк у Львові?

 

Де замовити оперативний кольоровий друк у Львові?

Друкарня КопіБум виконує цифровий кольоровий друк в межах від 1 години до 1 дня. Ми знаходимося в центрі Львова, тому до нас легко добратися з різних куточків міста. Також у нас працює кур’єрська доставка замовлень. Якщо не знаєте як нас знайти в інтернеті, вбийте в пошуку друк Львів центр і наша друкарня буде у верху списку.

Здійснюючи цифровий друку Львів завжди можна обрати папір різного формату, товщини і фактури. А також надаємо постдрукарські послуги: зшивання на скобу та пружину, бігування, фальцювання, порізка тощо.

Для того, щоб зробити замовлення в нашій друкарні, телефонуйте, пишіть або заходьте до нас. Наша адреса: вул. Драгоманова, 6, м. Львів. Друк цифровим методом – це основна наша спеціалізація і ми робимо це дуже добре.