Ціни на цифровий друк
Вартість листового повноколірного друку на папері формату SR А3 (320 х 450 мм), не враховуючи вартість паперу.

 

Колірність 1-9 шт.10-49 шт.50-99 шт.100-199 шт.200-299 шт.300-499 шт.500 шт. - 
4+02087,576,565,5
4+440161514131211
1+01065,554,543,5
1+120121110987

 

 

Вартість паперу

ПапірЦіна
Крейдований 130 г/м24,00
Крейдований 170 г/м25,00
Крейдований 300 г/м28,00
Преміум UPM 90 г/м23,00
Преміум UPM 120 г/м25,00
Преміум UPM 160 г/м26,00
Преміум UPM 300 г/м29,00
Дизайнерський картон 300 г/м225,00
Самоклеючий папір 120 г/м25,00


 

Післядрукарські послуги

ПослугаПриміткаЦіна (грн.)
Порізка на 1-2 об'єкти Стопа А3 до 100 листів 20,00
БігуванняЗа 1 біг1,00
Зшивання скобоюЗа скобу1,00
Зшивання пружиноюЗа пружину30,00
Заокруглення кутів (5 мм.)До 100 листів20,00
Ламінація одностороння (25 мкр.)За лист15,00
Ламінація двостороння (25 мкр.)За лист20,00
Ламінація двостороння конвертна (100 мкр.)За лист20,00
Фольгуванням золотою плівкоюЗа лист20,00

 

Як зробити замовлення?
  • Наш менеджер зв'яжеться з Вами для узгодження всіх деталей.

  • Після Вашого погодження ми приступаємо до виконання.

  • Ваше замовлення готове. Ви оплачуєте його і забираєте самі, або ми доставимо його Вам Новою поштою.

Друк Львів: цифровий друк у Львові

Що варто знати про технологію оперативного цифрового друку?

У будь-якій сфері діяльності вітається і цінується оперативність, більш того, в сучасному світі такий ритм, що зволікати ніяк не можна. Один з найбільш затребуваних видів оперативної діяльності - це цифровий друк. Львів в цьому плані не відстає від інших міст, тому цифровий друк у Львові є поширеною послугою.

Цифровий друк є найшвидшим способом друку будь-якої поліграфічної продукції. Часто люди шукаючи в інтернеті технологію цифрового друку потрапляють на заголовки: оперативний друк Львів, терміновий друк Львів, швидкий друк Львів, експрес друк Львів. В більшості випадків там йдеться саме про цифровий друк, бо жодна інша технологія друку не дозволяє виконувати роботу з такою швидкістю.  

Цифровий друк - це просто порятунок для тих, кому потрібно щось терміново надрукувати. Оперативна поліграфія виручає всіх і кожного своєю швидкістю виготовлення, надрукувати невеликий тираж можна за пару годин, і навіть в присутності клієнта, погодьтеся, це дуже зручно, коли на кону незапланований захід, а у вас немає роздаткового матеріалу з фірмовою символікою.

 

Друк Львів: цифровий друк поліграфії у Львові. Друкарня КопіБум

 

Цифровий друк Львів: технологічний процес

Цифровий друк - це такий спосіб друку, в процесі якого фарба наноситься безпосередньо на потрібну поверхню (наприклад папір), без створення попередньої друкованої форми.

Це найпростіший спосіб недорого донести до споживача свої пропозиції, вчасно розіслати прайс-листи і запрошення, зробити копії зображень і документів. Демократизм цифрового друку полягає в його загальнодоступності.

Цифрова поліграфія стає все більш популярною і доступною як у Львові, так і в Україні загалом.

Соціальний статус і фінансове становище не мають вирішального значення, оскільки дешевизна даної технології друку зрівнює можливості. Наприклад, цифрові друкарні приймають замовлення у студентів і професорів, звичайних громадян і великих підприємств і тим самим задовільняючи потреби поліграфії такого великого міста як Львів. Друк цифровим методом є універсальною технологією.

 

Цифровий друк Львів: технологічний процес

 

Друк Львів: відмінність цифрового друку від офсетної технології

Цифровий друк та офсетна технологія відрізняються способом нанесення кольорового шару і наявністю спеціальної друкованої форми (яку для «офсету» потрібно виготовляти окремо). Правда, різографи також використовують матрицю для друку поліграфії, але вона робиться так швидко, що ці механізми відносять до цифрових машин.

Відсутність матриці відкриває великі можливості. Можна замовити запрошувальні листівки з надрукованими іменами і прізвищами, нумеровані бланки та інші матеріали зі змінною складової.

Цифровий друк у Львові «вторгається» в раніше недоступні області. Шовкографія (кольоровий друк на тканині) до сих пір робилася, виключно трафаретним способом. Сьогодні струменевий RIP принтер цілком справляється із завданням.

 

Друк Львів: відмінність цифрового друку від офсетної технології

 

Друк Львів: переваги цифрової технології

Найчастіше цифровий друк у Львові замовляють в таких випадках:

  • друк маленьких тиражів, наприклад це актуально для підприємців-початківців і невеликих компаній, яким немає необхідності друкувати великий тираж.
  • друк одного виду поліграфічної продукції різними тиражами, наприклад друк різних макетів візиток по 100 штук, це актуально для організацій з великою кількістю співробітників, яким потрібні корпоративні візитки.
  • друк поліграфічної продукції зі змінними даними, це може бути нумерація або різні штрих-коди, зазвичай це застосовується для дисконтних карт, флаєрів, квитків і т. д.
  • Точна передача кольорів, чіткі лінії зображення і тексту.

Цифровий друк Львів можливий як на звичайному офісному чи крейдованому папері, так і на дизайнерському картоні. Друк на картоні Львів є однією з найпоширеніших послуг у нашій друкарні.

 

Друк Львів: переваги цифрової технології

 

Друк Львів: що можна надрукувати методом цифрового друку?

Листівки - найдешевший варіант поширення реклами. Тут діє принцип - чим більше, тим дешевше. Папір використовується звичайний або крейдований. Для листівок найпоширенішим є кольоровий цифровий друк А4 формату (210 × 297 мм), А5 (148 × 210 мм).

Плакати - давно відомий потужний агітаційний і рекламний продукт. Цифрова друкарня друкує плакати на фотопапері, поліетиленових тканинах, крейдованому папері. Розміри для друку - довільні.

Флаєри - ефективний спосіб донести інформацію шляхом масової роздачі. Це відмінний заклик купити продукцію. Звичайні формати - A4, A5, A6. Флаєри бувають багатоколірні або одноколірні, односторонні і двосторонні.

Бланки. Всупереч очікуванням, комп'ютеризація не зменшила паперовий документообіг. Регулярно вносяться зміни до форми бланків, в тому числі і бланків суворої звітності. Цифрова поліграфія вирішує проблему відновлення запасів формалізованих документів.

Буклети та проспекти - традиційний вид рекламної поліграфії. Відрізняються від листівок і плакатів одним або двома згинами. Друкуються в форматі А4 (Євробуклет) або А3 (297 × 420 мм), А5. Цифровий друк А3 формату часто замовляється для виготовлення великих яскравих і барвистих каталогів і рекламних проспектів для виставок.

Візитки - надійний і перевірений метод представитися і регулярно нагадувати про себе. Справа в тому, що розмір ретельно вивірений і обґрунтований психологічно. Люди можуть довго зберігати такі картки. Не дарма розробники банківських карт за основу брали саме візитки. Саме "цифра" дозволяє замовити візитки недорого при збереженні відмінної якості відбитка.

Широкоформатний друк. Точне нанесення на нестандартні аркуші великого формату (А1, А2) креслень, проектів і планів - постійна турбота інженерів і конструкторів. Програмне забезпечення дозволяє створювати проекти будь-якої деталізації на комп'ютері. Питання - де і як надрукувати? Звичайно, у цифровій друкарні КопіБум! У нас для цього є смеціалізовані плоттери.

 

Друк Львів: що можна надрукувати методом цифрового друку?

 

Устаткування для цифрового друку

Тримати натиск конкурентів нашій друкарні допомагає сучасне обладнання. Основу цифрової техніки складає Xerox DocuColor 242, на ньому ми і здійснюємо весь друк Львів. Ця поліграфічна машина дозволяє оперативно здійснювати друк, сканування та копіювання продукції.

 

Коли вигідно замовити цифровий друк поліграфії?

Цифровий друк у Львові є популярним за рахунок своєї оперативності. У зв'язку зі шаленим ритмом життя у Львові, дуже важливо, щоб все завжди було в бойовій готовності. Але всяке буває, форс-мажор або незаплановане захід, а такого важливого рекламного інструменту, як поліграфія, під рукою немає. І в цьому випадку цифровий друк поліграфії стане кращим рішенням.

Одним з центрів поліграфії в Україні є Львів. Друк цифровим методом дає можливість максимально швидко друкувати рекламу, що є важливим для такого великого міста як Львів. Друк цифровою технологією використовується для виготовлення каталогів, брошур, буклетів, візиток, листівок, плакатів, календарів та інших видів поліграфічної продукції. Будь-який  тираж до 500 примірників можна надрукувати за пару годин, що в принципі неможливо зробити за допомогою офсетного друку.

Вибираючи друк Львів цифровим способом, ви завжди можете бути впевнені в якості готової продукції. Каталоги, буклети, брошури, листівки, візитки та календарі, виходять барвистими і з точною передачею кожного кольору, який затверджений в макеті.

При замовленні великих тиражів, ми рекомендуємо краще скористатися офсетним друком. При дуже великих обсягах і високих вимогах до якості поліграфічної продукції більш раціональне використання офсетного обладнання, вартість одного виробу буде набагато нижчим і менше буде потрібно часу для виробництва.

 

Коли вигідно замовити цифровий друк поліграфії?

 

Цифровий друк Львів: від чого залежить ціна?

Доступна ціна на цифровий друк у Львові обумовлена ​​тим, що для здійснення друку не потрібно виготовлення спеціальних друкованих форм і плівок. А так само відсутність процесу додрукарської підготовки робить друк Львів ще дешевшим.

Варто розуміти, що ціна залежить не тільки від тиражу, але і від складності замовлення - від обраної паперу або картону, від щільності матеріалу, чи буде друк Львів одностороннім або двостороннім, чи будуть застосовуватися післядрукарські роботи - ламінація, тиснення, вибірковий УФ-лак і т . д.

Тому, за точним розрахунком вартості друку замовлення слід звернутися до фахівців нашої цифрової друкарні КопіБум. Ми не тільки зробимо розрахунок вартості, але підберемо оптимальне рішення для виготовлення того чи іншого поліграфічного виробу, адже часто бувають замовники, які не можуть визначиться з декількома варіантами або, ще краще, самі не знають чого точно хочуть. Якщо потрібно оперативно надрукувати поліграфію, телефонуйте нам прямо зараз!

 

Де замовити оперативний цифровий друк у Львові?

 

Де замовити оперативний цифровий друк у Львові?

Друкарня КопіБум виконує цифровий листовий друк в межах від 1 години до 1 дня. Ми знаходимося в центрі Львова, тому до нас легко добратися з різних куточків міста. Також у нас працює кур’єрська доставка замовлень. Якщо не знаєте як нас знайти в інтернеті, вбийте в пошуку друк Львів центр і наша друкарня буде у верху списку.

Здійснюючи цифровий друку Львів завжди можна обрати папір різного формату, товщини і фактури. А також надаємо постдрукарські послуги: зшивання на скобу та пружину, бігування, фальцювання, порізка тощо.

Для того, щоб зробити замовлення в нашій друкарні, телефонуйте, пишіть або заходьте до нас. Наша адреса: вул. Драгоманова, 6, м. Львів. Друк цифровим методом – це основна наша спеціалізація і ми робимо це дуже добре.