Замовити друк у Львові

Друк поліграфії та документів в друкарні КопіБум

Друк – це процес виготовлення друкованої продукції, який може виконуватися на різних матеріалах (папері, тканині, самоклеючій плівці, художньому полотні тощо). Також існують різні технології друку, які використовуються в залежності від потреб.

Друкарня КопіБум спеціалізується на цифровому друці поліграфічної продукції, що дозволяє виготовляти поліграфію дуже швидко, в межах однієї доби. Інколи готове замовлення можна отримати за 1 годину. Також, цифровий друк дозволяє робити персоналізацію кожної одиниці продукції та друкувати навіть від 1 шт.

Щоб замовити друк поліграфії, потрібен макет – електронний варіант майбутнього виробу. Якщо у вас немає макету, то наші дизайнери готові допомогти його розробити.

Щоб замовити друк поліграфії або отримати консультацію, залиште заявку на сайті або телефонуйте!

 

Поліграфічний друк та його особливості. Додаткова інформація

Отож, друк у Львові – це затребувана послуга в різних галузях. Друк документів, звітів, презентацій замовляють різноманітні організації та установи. Друк навчальних матеріалів, рефератів, курсових та дипломних робіт замовляють студенти. Друк поліграфічної продукції замовляють комерційні та некомерційні організації з рекламно-інформаційною метою.

Найпоширеніші формати – це друк А4 та друк А3. Якщо говорити про виготовлення листівок, візиток, бірок, то вони спочатку друкуються на листі формату А3, а вже тоді ріжуться до потрібного розміру. Інколи також виконується друк А2 та А1, такі формати вже вважаються широкоформатним друком.

 

Цифровий друк поліграфії на Xerox C60

 

Друк Львів. Основні способи друку

У щоденній роботі друкарні можуть використовуватися різні способи друку в залежності від потреб клієнта. Основні способи друку - це, перш за все, цифровий друк, офсетний друк, шовкографія, флексодрук та сублімацій друк, включаючи широкоформатний спосіб.

 • Цифровий друк поліграфії. Не потребує спеціальної переддрукарської підготовки, бо цифрові принтери беруть інформацію безпосередньо з файлу і переносять фарби безпосередньо на папір без використання постійних друкованих форм, як при офсетному друці. Безумовно, це дуже зручно та економічно виправдано, якщо виконується експрес друк невеликих тиражів. Наприклад, декілька комплектів візиток, буклетів до 300 примірників, календарів (зокрема й у одиничних екземплярах) тощо.
   
 • Офсетний друк. Цей спосіб економічно вигідний під час друку тиражами від 500 аркушів формату А3. Також, переваги офсетного друку полягають у хорошій якості одержуваних зображень, можливість виконати швидкий друку великих тиражів на різноманітних видах матеріалів. А також використання всіх відомих видів післядрукарської обробки виробів. З умовних мінусів офсетного друку варто згадати про необхідність дорогої підготовчої роботи. Так званим приладом. Що включає підготовку друкованих форм, трудомісткий запуск машини, розкочування фарби аж до отримання зображення належної якості. На приладці може бути забраковано від 300 до 500 друкованих аркушів. До того, як буде досягнуто необхідної якості, після чого вже друкується власне тираж. Враховуючи цю обставину, друк малих тиражів офсетним способом виявляється нерентабельним та недостатньо оперативним.
   
 • Широкоформатний друк. Є різновидом цифрового друку. Його назва говорить сама за себе, адже виконується друк формату А1, А2, А0 та інших великих нестандартних форматів. Сучасне широкоформатне обладнання може друкувати з роздільною здатністю 360 dpi для вуличних банерів, розтяжок, плакатів і роздільною здатністю 720 і 1440 dpi для інтер'єрного друку. Діапазон матеріалів тут досить широкий. Це може бути друк на вінілової банерної тканини, на папері, прямий друк на пластику, на сітці та інших поверхнях.
   
 • Шовкотрафаретний друк поліграфії. Цей спосіб має масу обмежень, але вироби, виконані шовкографією, виглядають дорого і чудово. Шовкотрафаретний друк не може забезпечити градієнтні зображення, а лише монохромні лінії та плашки. Застосовується під час друку на поліетиленових пакетах, футболках та інших текстильних виробах, на різних видах паперів та картонів. Так само для виготовлення сувенірної продукції застосовується сублімаційний друк.

 

Офсетний друк поліграфії. Зразок обкладання

 

Персоналізований друк поліграфії у Львові. Що це?

Отож, що таке персоналізація друку? В основі процесу закладено друк поліграфічної продукції, де на кожному примірнику буде інша змінна інформація. Наприклад, при виготовленні квитків, кожен виріб повинен мати свій номер та серію. Те саме стосується друку сертифікатів чи дипломів, де на кожному виробі має бути вказано окреме ім’я та прізвище. Не всі технології можуть забезпечити персоналізований друк поліграфії. Найкраще для цього підходить прямий цифровий друк, який дозволяє друкувати мінімальні тиражі без підготовки друкарських форм.

 

Вартість друку поліграфії та від чого вона залежить?

Як формується вартість поліграфії? Чи можливо її зменшити без втрати якості продукції? Як і на будь-якому іншому виробництві, ціна друку поліграфії безпосередньо залежить від її собівартості. До якої входять:

 • Тип виробу (плакат, листівка, брошура, календар тощо);
 • Розмір тиражу;
 • Розмір виробу (остаточний та у розкладеному вигляді, наприклад, для буклету);
 • Якість та щільність паперу;
 • Післядрукарські операції (складання, вирубування, ламінація, тиснення);
 • Наявність макету;
 • Терміновість друку тощо;

І в рекламній, і в діловій поліграфії замовник завжди прагне скорочення витрат, при цьому якість друкованої продукції не має постраждати. Розглянемо детальніше, які фактори впливають на формування ціни та як замовник може їх коригувати.

 • Тираж. У разі офсетного друку ціна екземпляра тим менша, чим більший тираж. Якщо цифровий друк, то ціна екземпляра від тиражу практично не залежить, але зате дозволяє швидко роздрукувати малі тиражі. Для дуже великих тиражів (наприклад, під час друку газет, журналів та інших періодичних видань) краще скористатися рольовим офсетним друком.
   
 • Кольоровість. Якщо є можливість застосувати меншу кількість кольорів, її потрібно використовувати. Наприклад, чорно-білі сторінки друкувати на різографі, а обкладинку зробити кольоровою.
   
 • Заміна дорогих операцій. Якщо у вашому замовленні спочатку заплановано тиснення фольгою, подумайте про заміну на друк схожою фарбою. А вибір щільнішого паперу заощадить кошти, які можуть бути витрачені на ламінацію.
   
 • Вибір паперу. Далеко не завжди потрібний дорогий щільний крейдований папір. Вибравши більш бюджетний варіант, можна істотно заощадити.
   
 • Макет. Якщо немає готового макету, тоді доведеться його розробити, бо без нього неможливо виконати друк поліграфії. За розробкою поліграфічного дизайну краще звертатися зразу до професіоналів, які добре знають, як зробити макет, який буде добре роздрукований на папері. Якщо у вас немає макета, наші грамотні дизайнери його зроблять, врахувавши всі ваші побажання та технологічні нюанси.

 

Цифрова друкарня, яка виконує терміновий друк поліграфії

 

Де можна замовити терміновий друк у Львові?

Буває, що потрібно дуже терміново роздрукувати документи чи додрукувати поліграфічну продукцію. В цьому випадку майже завжди мова йде про прямий цифровий друк. Ця технологія дозволяє швидко та практично без підготовки друкувати невеликі та середні тиражі. Такий експрес друк користується великою популярністю в наш час. Власне швидкий друк поліграфії та документів виконує наша друкарня КопіБум.

У нас можна замовити друк документів та поліграфічної продукції різних форматів, найпоширеніший з яких друк А3 та друк А4. Ціна на дані послуги залежить від тиражу, формату та типу паперу. Якщо бажаєте замовити друк поліграфії у Львові, звертайтесь в нашу друкарню КопіБум!