Друкуємо на таких матеріалах:
Широкоформатний друк. Зразки робіт:

Широкоформатний друк у Львові

Цікаві факти про широкоформатний друк: обладнання, технології, можливості...

Широкоформатний друк - це один із способів нанесення повнокольорових зображень на різні матеріали, а саме на рулонні. Даний вид друку отримав таку назву за рахунок великої ширини використовуваного матеріалу, якщо порівняти з офсетним і цифровим друком, то дані види друку не можуть виготовити поліграфічну продукцію більшого розміру, ніж А0 або А1, при цьому якість готового зображення залишається незмінно хорошою.

Залежно від місця застосування, спосіб широкоформатного друку можна розділити на два основних види:

 • Зовнішній широкоформатний друк (банери, вивіски, розтяжки, білборди...).
 • Інтер'єрний широкоформатний друк (фотокартини, фотошпалери, постери в приміщення...).

Щоб замовити широкоформатний друк або отримати консультацію, залиште заявку на сайті або телефонуйте.

 

Зовнішній та інтер'єрний широкоформатний друк. В чому їхня особливість?

Отож, основна відмінність між цими видами друку полягає у використанні тих чи інших матеріалів, фарб і величини роздільної здатності готового зображення.

З назви нескладно зрозуміти, що зовнішній широкоформатний друк застосовується для виготовлення зовнішньої реклами, такої як банери, вивіски, розтяжки, білборди і т. д. Безпосередній друк наноситься на безліч видів різних матеріалів - це може бути банерна тканина, плівка, сітка, папір і багато інших. Зовнішня реклама у Львові призначена, в основному, для перегляду з великої відстані, тому в даному випадку застосовується друк з меншою роздільною здатністю, що істотно впливає на вартість готового виробу. З цього випливає, що зовнішня реклама, виготовлена ​​за допомогою широкоформатного друку, є відносно недорогим видом реклами.

Відповідно, виходячи з назви, можна зрозуміти, що широкоформатний інтер'єрний друк призначений для оформлення інтер'єрів, наприклад: для обклеювання вітрин магазинів і різних закладів, для виготовлення фотошпалер і натяжних стель. Ці зображення проглядаються людьми з близької відстані, тому роздільна здатність зображення повинна бути максимально якісною і чіткою. Інтер'єрний друк передбачає використання спеціальних фарб, які не залишають запах на готовій продукції і які абсолютно нешкідливі для людини. Тому інтер'єрний друк ідеально підходить для виготовлення як декоративних, так і рекламних конструкцій, які використовуються в приміщенні.

За рахунок великої кількості можливих матеріалів для друку, довговічності надрукованого зображення і можливості друкувати дуже якісні зображення, широкоформатний друк можна зустріти скрізь: на вулиці, вдома, в офісі, на виставках і т. д.


 

Широкоформатний друк у Львові. КопіБум

 

Широкоформатний друк. Переваги

Широкоформатний друк рекламної продукції високо затребуваний. І це можна пояснити рядом переваг друку:

 • висока якість готових матеріалів: реклама буде барвистою, привабливою, яскравою і такою, що запам'ятовується;
 • довговічність: банерні вироби відрізняються великим терміном служби;
 • широкий вибір матеріалів: для кольорового друку можна використовувати папір, картон, банерну тканину, сітку, самоклейку, плівку і ін.;
 • стійкість чорнила до зовнішніх впливів: при широкоформатному друуі фотографій і рекламних матеріалів можна бути впевненим в тому, що насиченість фарб буде збережена протягом довго часу навіть при впливі вітру, морозів, ультрафіолету;
 • універсальність: можна випускати рекламу, різні інформаційні матеріали, навігаційні елементи і ін.;
 • економічність друку: послуги з виготовлення матеріалів на широкоформатному принтері коштують недорого, навіть якщо потрібно випустити друковану продукцію терміново;
 • будь-які розміри: це можуть бути як невеликі банери, так і величезні рекламні сітки, розраховані на розміщення на всій площі фасаду будівлі.

 

Переваги широкоформатного друку

 

Широкоформатний друк. Обладнання

Широкоформатний друк - як область реклами є найбільш наукомісткою. Сьогодні на зміну зарекомендувавших себе моделей американських і ізраїльських виробників Vutek, Scitex і Nur, а саме вони багато років були безперечними лідерами виробництва обладнання для широкоформатного друку, на ринку рекламного обладнання з'явилися гідні плоттери інших виробників.

Плоттери для широкоформатного друку або широкоформатні принтери зазвичай мають ширину друку від 1,2 м. до 8 м. і роздільну здатність друку від 185 dpi до 2880 dpi.

Високошвидкісні і високоякісні широкоформатні плоттери забезпечують передачу кольору до 18 мільйонів відтінків. 

Надруковані носії стійкі до зовнішніх впливів, але для додаткового захисту друкованих матеріалів від впливу навколишнього середовища зображення рекомендується покривати захисним шаром - ламінатом (ламінувати).

Нові моделі широкоформатних плотерів мають автоматичні системи контролю матеріалу (підмотування готових відбитків це зручно для друку довгих зображень), датчики витрати чорнила, автокорекцію друкованих головок, автоматичне прочищення головок, динамічну сушку і безліч інших нововведень.

Широкоформатні плоттери мають РК-дисплеї, які легко зчитуються і в яких зручні навігаційні системи управління.

В даний час основні виробники застосовують дві системи подачі чорнила:

 1. Безперервна система подачі чорнила (Roland, Mutoh і т. д.) – в друкуючі головки плоттера подача чорнила здійснюється по трубочках, сполучених з ємностями для чорнила. Чорнило надходить в друкуючу голівку самопливом.
 2. Порційна система подачі чорнила (HP), в таких плоттерах друкуюча головка зупиняє друк, переміщається до спеціального пристрою для дозаправки, далі помпа закачує в ємність головки порцію чорнила, і головка продовжує друк.

 

Обладнання для широкоформатного друку


 

Кольоровість в широкоформатному друці

Раніше, здійснюючи друк на широкоформатному плотері як і в іншому поліграфічному обладнанні застосовували стандартний набір кольорів CMYK (чорний, блакитний, пурпурний і жовтий). Також з поліграфії були перейняті 6-ти кольорові моделі.

Найбільш затребуваними після CMYK є 6-ти кольорові плоттери CMYK LcLm (CMYK + світлопурпурний і світлоголубий) і CMYK OrGr (CMYK + зелений та оранжевий).

При виборі плоттера потрібно визначитися з завданнями, що стоять перед ним. В основному у всіх моделях плоттерів використовуються ідентичні технології друку, тому відмінність плоттерів в технічному плані не є істотним.


 

Широкоформатний друк А0, А1, А2. Львів


 

Широкоформатний роздрук: швидкість виготовлення

Здійснюючи широкоформатний роздрук, у цьому питанні спостерігається найбільша плутанина, так як загальних критеріїв для порівняльної оцінки швидкості плотерів немає.

У будь-якому плоттері є 5-8 режимів друку, одно - двох спрямований друк, режими в 1, 2, 3, 4, 6, 8 проходів з підвищеною або зниженою роздільною здатністю.

Зрозуміло, що чим більше проходів друкуючої головки, тим нижча швидкість друку, але і якість при цьому вища. Виходячи з багаторічного досвіду роботи в широкоформатному друці можна сказати, що нормальний режим друку - це 3, 4 проходи. При цьому режимі забезпечується гарна якість графічно складних зображень, непомітні напівтонові переходи. Інакше кажучи 3-4 проходи - швидкість, на якій виконуються замовлення.

В даний час виробників широкоформатних плотерів з шириною друку понад 3 м. (надширокоформатні принтери) і моделей, які ними випускаються - багато, але основних старих, надійних і перевірених часом, лише десяток. Ось основні з них: американські виробники - SignTech USA і VUTEK, японські - Data Mate і LAC, ізраїльські фірми - NUR Macroprinters, Matan Digital Printing (MDP) і Scitex.

 

 

Широкоформатний друк - основні області застосування

 

 

Широкоформатний друк Львів - основні області застосування:

 • Банери і плакати рекламних конструкцій (білборди, 3х6м, сіті-лайт-формат);
 • Оформлення інтер'єрів магазинів, офісів, місць продажу, виставок, презентацій, інтер'єрів, стадіонів і т. д.;
 • Оформлення будівельних об'єктів;
 • Виготовлення POS-матеріалів;
 • Виготовлення вивісок;
 • Оформлення громадського та корпоративного транспорту;
 • Плитка графіка.

Широкоформатний друк може бути виконаний на найширшому спектрі матеріалів:

 • Друк на папері;
 • Друк на самоклеючій плівці;
 • Друк на банерній та транслюцентній тканині;
 • Друк на будівельній вініловій сітці;
 • Друк на полотні і шовку;
 • Друк на поліестровій плівці.

 

Що таке широкоформатний друк?

 

 

Широкоформатний друк Львів. Переваги:

 • Таргетованість. Даний спосіб виробництва поліграфічної продукції дозволяє впливати на ту цільову аудиторію, яка цікавить конкретного замовника. Банери, плакати, афіші можуть бути яскравими, барвистими, щоб привернути увагу дітей, строгими - щоб заручитися підтримкою ділових людей, і так далі.
 • Економічність. У порівнянні з іншими типами виробництва, широкоформатний друк у Львові забезпечує оптимальний баланс між доходами і витратами. Потужна виробнича база дозволяє виготовляти товари, які прослужать довго, і за цей час не втратять свій зовнішній вигляд, не зблякнуть і не потемніють.
 • Робота 24 години на добу. Готова продукція буде нести інформацію цілодобово (якщо забезпечити освітлення, зрозуміло). Їй не страшний дощ, вітер, а також інші примхи погоди.
 • Індивідуальна орієнтованість. Будь-які задумки дизайнера можуть бути реалізовані без зайвих витрат, тому широкоформатний друк завжди залишає простір для творчості.

   

 

Широкоформатний друк на папері у Львові


 

Широкоформатний друк. Ціна роздруку на папері

Папір - найдешевший і дуже практичний матеріал, тому його використання в рекламних цілях ведеться повсюдно. Адже продукт на основі целюлози - універсальний: він може служити цілям маркетингу у вигляді роздаткових матеріалів, інтер'єрних елементів. Окремі види друкованих виробів цілком підійдуть в якості подарунка, якщо ми говоримо про стильні календарі, незвичайні сувеніри.

Папір є один з найпопулярніших матеріалів для широкоформатного друку, адже дає нам можливість створити: календар або вивіску, стенд або колаж, фотошпалери або флаєра, афіші або дипломи. Надалі отриману продукцію можна використовувати як на виставці, так і в салоні, використовувати в якості інструментів наочної агітації. Завдяки спеціальній обробці, папір є стійким до пилу, бруду, впливів рідини, зберігає первозданні кольори протягом тривалого періоду часу.

Ціна на широкоформатний друк на папері весь час коливається на ринку, адже залежить від багатьох факторів. Проте можна бути певним, що цей матеріал є найдешевшим, якщо ви хочете замовити широкоформатний друк.
 

 

Де замовити широкоформатний друк у Львові? 

Де замовити широкоформатний друк у Львові?

Цифрова друкарня КопіБум окрім друку поліграфічної продукції (візитки, плакати, листівки, буклети тощо), здійснює широкоформатний друк на папері, банерній тканині, самоклеючій плівці, полотні. Наші клієнти найчастіше в нас замовляють друк креслень, графіків, плакатів, презентацій, календарів тощо. У нас сучасне професійне обладнання яке друкує на папері різної товщини та типу.

Щоб замовити широкоформатний друк у нашій друкарні, надсилайте макет для друку нам на пошту або приїжджайте безпосередньо до нас в друкарню. Наша друкарня знаходиться в центрі Львова, тому до нас легко добратися з різних куточків міста. В разі потреби, у нас працює кур’єрська доставка замовлень.