Виготовлення закладок

Розмір: 200 х 50 мм.
Папір: крейдований 300 г.
Друк: повноколірний одностор. (4+0).
Додатоково: без отвору.
 

Замовити

Розмір: 200 х 50 мм.
Папір: крейдований 300 г.
Друк: повноколірний одностор. (4+0).
Додатоково: отвір пробитий дироколом.
 

Замовити

Розмір: 200 х 50 мм.
Папір: крейдований 300 г.
Друк: повноколірний одностор. (4+0).
Додатоково: отвір з люверсом 3 мм.
 

Замовити

Друк закладок для книг

Виготовлення книжкових закладок у Львові

Замовити друк книжкових закладок можна в друкарні КопіБум у Львові. Доставку здійснюємо по всій Україні. Пропонуємо такі варіанти виготовлення закладок для книг:

 • Матеріали. Стаднартно закладки для книг друкуються на крейдованому папері товщиною 300 г., та покриваються глянцевою або матовою ламінацією для елегантного вигляду та довговічності.
   
 • Тип друку. Як правило, завжди виконується кольоровий друк книжкових закладок з однієї або двох сторін виробу. Проте, за вашим бажанням, можна виготовити закладки для книг одноколірні, двоколірні чи будь-який друк на ваш смак.
   
 • Розмір. Типові книжкові закладки виготовляються розміром 20х5 см. Додатково можна зробити свердління отвору чи монтаж кільця для стрічки.
   
 • Вартість виготовлення закладок для книг прораховується в залежності від тиражу та вибору додаткових опцій. 


Щоб замовити друк закладок для книг, пишіть або телефонуйте до наших менеджерів.

 

Що ще варто знати про друк закладок для книг?

Книжкові закладки, в нинішню цифрову епоху це слово вже набуває іншого значення. Однак шарм справжньої паперової книжкової закладки нікуди не подівся. Сьогодні закладка у книгу це іміджева річ, рекламний інструмент, спосіб нагадати про себе читачеві. Це викликає в людині позитивні емоції, саме тому дизайн закладки має бути незабутнім.

Ми можемо запропонувати звичайні паперові закладки для книг, такі на яких можна робити позначки, ламіновані закладки, святкові з Вашими фотографіями та картинками, з логотипом, з адресою Вашого магазину ресторану та кафе.

 

Виготовлення закладок для книг

 

Технології виготовлення закладок для книг

У виготовленні закладки досить прості, більшість з них робиться на щільному крейдованому папері, на який цифровим способом наноситься зображення. Якщо Ви хочете використовувати картон, тоді потрібно думати про офсетний спосіб друку, але потрібно пам'ятати, що в цьому випадку у Вас буде відразу багато закладок.

Для зменшення стирання, здійснюють ламінування закладок матовою або глянсовою плівкою. Крім цього, за допомогою вирубки ми можемо робити закладки для книг з отворами в які можна підв’язувати кутасики.

 

Замовити друк книжкових закладок в друкарні КопіБум

 

Де замовити книжкові закладки у Львові?

На нашому сайті Ви можете замовити закладки для книг з будь-яким вашим дизайном. Ми пропонуємо виготовлення закладок трьох видів:

 • Стандартні паперові книжкові закладки;
 • Книжкові закладки з отвором;
 • Книжкові закладки з кільцем.

Проте, ми можемо виконати друк закладок на будь-який смак згідно вашого побажання. Найчастіше для виготовлення книжкових закладок потрібно кілька днів, як тільки вони будуть готові, ми відразу можемо надіслати їх Вам службою доставки.

P.S. Також виготовляємо: бейджі, візитки, листівки, наклейки, сертифікати, каталоги, брошури, буклети, календарі, блокноти, бирки, бланки, меню, плакати, запрошення, квитки, папки, конверти, пластикові картки, хенгери, кубарики та іншу поліграфічну продукцію.