Замовити друк квитків

Розмір: 50х70, 100х150, 100х210 мм.
Папір: крейдований 130-300 г.
Друк: кольор. одно та двостор.
Опція: перфорація.

Замовити

Розмір: 50х70, 100х150, 100х210 мм.
Папір: крейдований 130-300 г.
Друк: кольор. одно та двостор.
Опція: нумерація кожного.

Замовити

Розмір: 50х70, 100х150, 100х210 мм.
Папір: крейдований 130-300 г.
Друк: кольор. одно та двостор.
Опція: перфорація та нумерація.

Замовити

Друк квитків у Львові

Що варто знати про виготовлення квитків

Квиток - це документ у вигляді невеликої друкованої картки, що дає право на вхід на певну подію або використання чогось. 

В друкарні КопіБум можна замовити друк квитків різних форматів, форм та накладів на будь-які події: концерти, виставки, коропоративні вечірки, семінари і т. д. Процес виготовлення квитків включає в себе: розробку дизайну, сам друк та післядрукарську обробку: порізка, перфорація, нумерація, бігування, ламінування тощо. Пропонуємо друк квитків з такими параметрами:

 • Розмір: 50х90, 70х90, 50х150 мм., інші розміри;
 • Папір: крейдований, преміум Color Copy 90-300 г.
 • Тип друку: повноколірний одно або двосторонній;
 • Додатково: ламінація, перформація, нумерація, заокруглення кутів.

Якщо у вас є потреба замовити друк білетів, друк квитків чи друк купонів, то пишіть або телефонуйте до наших менеджерів.

 

Друк квитів. Особливості продукції

Концерт і спектакль, вечірка у модному клубі та спортивний захід – подібні заходи рідко обходяться без квитків. З їхньою допомогою можна контролювати прихід гостей, звітувати перед податковою службою, а також без суєти розмістити відвідувачів у залі. Замовляючи виготовлення квитків у Львові, варто знати, що квитки можуть виконувати одразу кілька завдань:

 • служити перепусткою на захід;
 • виступати як документ суворої звітності (за бажанням);
 • вказувати гостю його місце у залі.

Дизайн квитків залежить від виду та тематики заходу. Замовляючи виготовлення квитків, варто звертати увагу на наступні нюанси:

 • тип паперу: він повинен бути досить щільним, щоб продукція зберегла презентабельний зовнішній вигляд до кінця заходу; підійде також тонкий картон;
 • форма та розмір: як правило, вибирається прямокутний формат, але за бажанням можна вибрати варіанти з фігурною вирубкою та іншими декоративними елементами; розмір квитка повинен дозволяти легко прибрати його в гаманець або сумочку, але при цьому не втратити;
 • ламінація квитків: нанесення на поверхню паперу тонкої захисної плівки дозволяє продовжити термін служби виробу;
 • перфорація квитків: як правило, квитки мають корінець, який відокремлений перфорацією, за ними ведеться підрахунок відвідувачів та складається звітність; за бажання можна додати додаткові відривні елементи для обліку проходу у віп-зони, видачі подарунків тощо;
 • змінні дані: індивідуальний номер, вказівка ​​ряду та місця, прізвище гостя – всі ці деталі дають змогу унікалізувати кожен квиток та полегшити облік;
 • штрих-код та QR-код: прискорять роботу контролера;
 • захист: за бажанням квиток можна захистити від підробки за допомогою голограми, золотого чи срібного тиснення тощо.

 

Друк квитків у Львові

 

Друк квитків у Львові, та навіщо вони потрібні?

Квиток — це документ, що дозволяє відвідувати платні або закриті заходи. Насамперед друк квитків необхідний для організації платних заходів: концертів, виставок, театральних та циркових вистав, у парках розваг для проходу на атракціони тощо. При цьому, квитки можуть бути документами суворої звітності, позбавляючи організаторів необхідності купувати і реєструвати касовий апарат. Щоб корінці від проданих квитків залишилися впорядкованими і не загубилися, використовується склейка квитків у квиткові книжки. Крім забезпечення входу, квиток може містити додаткові відривні елементи, наприклад, для отримання подарунка на новорічному дитячому святі. У таких випадках потрібне або економічне виготовлення квитків, або, для більш дорогих заходів, іміджеве виконання з повнокольоровим друком на крейдованому або навіть дизайнерському папері.

Квитки у Львові також часто використовують як оригінальні запрошення в клуб, на закриті вечірки, святкування дня народження або весілля. У цьому випадку успіх багато в чому залежить від роботи дизайнера, вибору оригінальної форми та виконання: використання конгреву, тиснення, додаткової вирубки.

 

Замовити виготовлення квитків в друкарні КопіБум

 

Технічні деталі виготовлення квитків

У квитків як поліграфічної продукції існує кілька основних відмінних рис: відривні краї з перфорацією, персоніфікація і захист від підробки. Для зручності обліку квитки можна склеїти в квиткові книжки.

Відривні краї квитків насамперед використовуються для проходження контролю (квитки з перфорацією). Додаткові відривні елементи квитка замовляють для корінця, а також додаткових послуг: проходу до спеціальних зон або отримання подарунка.

Персоніфікація при виготовленні квитків, як правило, обмежена нумерацією: унікальним номером, який може бути як простим (від 1 до n) з дублюванням на відривному краї та на корінці, так і складним, що включає серію, номер, ряд та інші параметри. Здійснюючи друк квитків на закриті вечірки та особисті свята можна замовити квитки з іменною персоніфікацією.

Захист квитка від підробки буває різного рівня, від простого використання золотої фарби або конгрева (опуклих елементів), які неможливо отримати на побутовому принтері, до голографічних наклейок та водяних знаків.

Серед додаткових можливостей виготовлення квитків – нестандартний розмір, вирубка (оригінальна форма), використання дизайнерського чи кольорового паперу.

Також можна комбінувати різні варіанти виготовлення білетів, наприклад обираючи великий формат листа А4, А3, зі згином і т. д. Якщо ви хочете зробити унікальний друк білетів за власним задумом, звертайтеся до наших дизайнерів, допоможемо з цим.

 

Дизайн та друк квитків у Львові. Замовити виготовлення

 

Цікаві факти про друк білетів

Сучасну ділову та рекламну поліграфію важко уявити без можливості виготовлення квитків, або як ще в народі кажуть «виготовлення білетів». Часи, коли квитки були «касовими чеками», канули в лету. Проте іноді й зараз барвисто надруковані квитки організатори заходів прирівнюють до касових чеків. І приступаючи до теми квитків, ми одразу ступаємо на це мінне поле. Справа в тому, що багато людей вважають, що друк квитків на вечірку чи подію культурно-видовищного характеру потрібний лише для того, щоб засвідчити їхнє право на вхід. Але це не так. Адже на квитку, як правило, вказано і місце, і ряд, а значить, якщо раптом буде надруковано два однакові квитки на те саме місце, то ваш вечір і вечір ще однієї людини з тим же номером на квитку може бути зіпсований. Квиток – це не перепустка, а в першу чергу, касовий чек – об'єкт суворого фінансового контролю з усіма наслідками, що з цього випливають. Багатьом це не спадає на думку просто тому, що цей чек вони в очі не бачили і навіть не знають про його існування. І це не дивно, так як корінець чека відривається від квитка в момент продажу, а на руки видається тільки частина квитка, що залишилася. Так відбувається, коли квиток продається безпосередньо в касі закладу, бо в даний час вже достатньо електронних систем, які, вважаючи штрих-код на квитку, заносять його в базу як проданий. Зате ті, хто замовляють та виготовляють друк квитків з нумерацією та перфорацією, чудово обізнані у цьому питанні та можуть розповісти про багато тонкощів.

Професійне класичне виготовлення квитків на замовлення передбачає поділ бланка на 3 складові частини – відривний чековий корінець із серією, номером та сумою прийнятих грошей, власне квиток із зазначенням усіх реквізитів заходу та місцями розміщення, а також смужка контролю з лінією відриву або без. Саме тому організатори масових заходів замовляють друк квитків з нумерацією та перфорацією, оскільки після закінчення подання на підставі однієї зі складових частин квитка – чекового корінця – будуватиметься вся система виплати гонорарів та фінансової звітності. Проте у світі найчастіше квитки бувають лише з однією лінією перфорації, і немає необхідності виготовлення білетів заради ще однієї зони відриву з повною персоналізацією квитка (нумерацією та вказівкою місця/ряду тощо змінної інформації) та перфорацією, яка в побуті називається лінією відриву.

 

Друк білетів, квитків, талонів та іншої поліграфії в друкарні КопіБум

 

Де замовити друк квитків у Львові?

В нашій друкарні КопіБум можна замовити виготовлення квитків з нумерацією, перфорацією, а також ламіновані квитки, квитки із заокругленням кутів тощо. Якщо у вас є цікава ідея щодо друку, то ми її втілимо в життя. У нас сучасне професійне обладнання, якісні витратні матеріали та молодий компетентний персонал. Від вас лише заявка на друк квитків і макет файлу, від нас все решта.

Варто пам’ятати, що шукаючи в інтернеті «Друк квитків у Львові», гугл може видавати в пошуку «Друк купонів Львів» або «Друк білетів Львів». Це синоніми до послуги «Виготовлення квитків у Львові».

P.S. Також виготовляємо: бейджі, візитки, листівки, наклейки, сертифікати, каталоги, брошури, буклети, календарі, блокноти, бирки, бланки, меню, плакати, запрошення, кубарики, закладки для книг, папки, конверти, пластикові картки, хенгери та іншу поліграфічну продукцію.