Ч/б роздрук та копіювання

 

Роздрук документів – це перенесення документа з електронного носія на паперовий. Найчастіше виконується на офісному папері формату А4 щільністю 80 г./ кв. м.

Копіювання документів (ксерокс) – це процес виготовлення дублікатів документів на тому самому або схожому матеріалі.

У нашій друкарні можна оперативно копіювати та роздрукувати документи. У нас встановлено професійне обладнання, яке дозволяє робити чорно-білий ксерокс та роздрук до А3 формату (420 мм х 297 мм). Копіювання документів є однією з основних наших послуг. Високопродуктивне обладнання дозволяє нам за лічені хвилини обслужити наших клієнтів. Вартість послуг залежить від ряду параметрів, включаючи формат документа, кількість сторін роздруку та наклад.

Формат1-99 см. 100-999 ст. 1000-... ст.
А4 односторонній 3,002,502,00
А4 двосторонній6,005,004,00
А3 односторонній6,005,004,00
А3 двосторонній12,0010,008,00

Щоб роздрукувати документи, надсилайте їх нам на пошту, в месенджери або підходьте з телефоном чи флешкою безпосередньо в нашу друкарню.  

 

Ксерокс і роздрук у Львові. Що цінно знати?

Роздрук у Львові користується великою популярністю, особливо серед студентів, яким часто потрібно роздрукувати курсову, дипломну, реферат, звіт чи інші навчальні матеріали. Якщо говорити про формати документів, то роздрук А4, це найпоширеніший формат документів. Набагато меншим попитом користується роздрук А3. Проте, наприклад, архітектори, дизайнери, будівельники часто роблять роздрук документів А3. Якщо потрібно роздрукувати документи більшого формату за А3, тоді це вже вважається широкоформатним друком. Такий також можна замовити в нашій друкарні.

Раніше найпоширенішим носієм, з якого виконувався роздрук документів був CD / DVD диск. Зараз вони вже практично не використовуються, а люди шукають де у Львові можна роздрукути з телефона. В нашій друкарні можна роздрукувати з телефона, з вайберу, телеграму, електронної пошти, а також залишивши заявку на сайті.

А от, щоб зробити ксерокопію у Львові, то вам вже необхідно особисто підійти до нас в друкарню.

 

Ксерокс та роздрук документів у Львові

 

У чому відмінність копіювання документів від сканування?

Ксерокс документів (чорно-біле копіювання)

Копіювання та сканування документів технологічно багато в чому схожі один з одним. Наші клієнти навіть часто плутають ці поняття, коли хочуть зробити ксерокопії документів, а кажуть зробити сканування. Наші друкарі вже підсвідомо розуміють потреби клієнтів, тому завжди уточнюють.

При копіюванні документа його текстова частина та зображення в оригінальному вигляді зберігаються на папері. Для великої кількості копіювання документів у Львові бажано мати якісну техніку. Стандартний копіювальний апарат видає не більше 12-13 копій на хвилину, якщо необхідно зробити велику кількість ксерокопій, робота займе багато часу. Коли часу мало, можна перекласти це завдання на плечі фахівців, наприклад звернутися в нашу друкарню.

 

Сканування документів

Скануванняце перетворення паперового документа у цифровий формат. Документ зберігається в електронному вигляді, за допомогою e-mail та різних месенджерів скановану копію документа можна за необхідності практично миттєво передати людині, яка перебуває за сотні кілометрів. Якщо порівняти два види форматів збереження документів, копіювання – це точна копія оригінального документа на паперовому носії, а сканування – це збереження інформації у файлі на електронному носії.

 

Роздрук у Львові в друкарні КопіБум

 

Де можна швидко роздрукувати у Львові?

Незважаючи на стрімкий перехід у цифрове середовище, деякі бюрократичні процедури все ще потребують використання паперових документів. Роздрукувати документи у Львові іноді буває проблемно, особливо якщо у вас вдома немає свого принтера. Тому в таких випадках ви завжди можете звернутися в наші друкарні-копіцентри, де можна зробити ксерокс та роздрук, сканування, ламінування, брошурування, порізку паперу, бігування та інші супутні послуги.

Якщо ж ви задаєтеся запитанням: «скільки коштує роздрукувати сторінку?». То це все залежить від об’єму друку. Чим більший наклад, тим дешевша ціна.