Замовити друк папок:

Формат: А4.
Матеріал: крейдований папір 300 г.
Покриття: ламінація / без.
Друк: одностор. (4+0) / двостор. (4+4).
Мінім. наклад: 25 шт.

Замовити

Формат: А4.
Матеріал: крейдований картон 350 г.
Покриття: ламінація / без.
Друк: одностор. (4+0) / двостор. (4+4).
Мінім. наклад: 100 шт.

Замовити
Друк фірмових папок
Виготовлення папок в друкарні КопіБум

Виготовлення папок – одна з послуг, яку пропонує своїм клієнтам друкарня КопіБум. У нас ви можете замовити папки з вклеєною кишенею або суцільновисічні папки з нанесенням фірмового логотипу. Як вихідний матеріал використовується картон високої якості або крейдований папір. Пропонуємо такі варіанти виготовлення папок:

 • Тип папки: суцільновисічна або з вклеєною кишенею;
 • Папір: преміум Color Copy або крейдований 300 г.
 • Друк: повноколірний одно або двосторонній;
 • Додатково: ламінування.

Щоб замовити друк презентаційних папок, залиште заявку на сайті або телефонуйте.

 

Друк папок у Львові. Цікаві факти про виготовлення фірмових папок

Фірмові презентаційні папки – це дуже складний у виготовленні продукт, адже в роботі присутні досить велика складова ручної праці. За своєю суттю, фірмові папки з логотипом дають позитивний ефект, серйозно підвищують лояльність клієнта до вашого бренду або товару. Це саме та дрібниця, на яку начебто й не звертають уваги, але якщо вона є, то на підсвідомому рівні людина виділяє і фіксує у своїй пам'яті. При невеликих початкових витратах, ефект у рази перевищує витрачені кошти, та й не кажучи про те, що це просто дуже зручно та красиво.

Виготовлення фірмових папок у Львові

 

Виготовлення папок з логотипом, як елемент статусу компанії

Виготовлення картонних папок з логотипом компанії – відмінний рекламний хід, який дає можливість суттєво збільшити прибуток, залучаючи дедалі більшу кількість потенційних клієнтів. Така поліграфія часто використовується на переговорах, щоб зробити відомим свій бренд, просунути товари або послуги. Виготовлення фірмових папок з логотипом – один із напрямків у діяльності компанії КопіБум. Виконані професіоналами паперові папки з логотипом є красивими виробами, виконаними в стильному дизайні, що мають презентабельний зовнішній вигляд.

 

Вартість виготовлення папок

Сума, скільки коштуватиме виготовлення папок з логотипом, залежить від наступного:

 • особливості матеріалу (щільний картон або дизайнерський папір будуть на порядок дорожчі, ніж поліграфічний крейдований папір);
 • технологія друку картонних папок із логотипом (офсет, цифровий друк або шовкографія);
 • тип використовуваної фарби;
 • тип папки, технологія її виготовлення (наявність вклеєних кишень або спайдерів робить ціну вищою);
 • необхідність у постдрукарських послугах - лакування, тиснення, склейка збільшать вартість.

Більш детальну інформацію про ціни на виготовлення папки з логотипом можна дізнатися у менеджерів друкарні КопіБум.

 

Друк папок в друкарні КопіБум. Розробка дизайну

 

Друк фірмових презентаційних папок. Вибір матеріалів

Друк папок в друкарні КопіБум виконується тільки на матеріалах високої якості, як правило, імпортного виробництва. Найчастіше використовуються:

 • картон – якісний та щільний матеріал, який дозволяє зробити доступні за вартістю папки;
 • крейдований папір - матеріал високої якості з покриттям;
 • дизайнерський папір – може бути різної щільності та фактури, застосовується для створення іміджевих папок.

Найчастіше в друкарні КопіБум здійснюється друк папок з картону, як найбільш міцного та бюджетного матеріалу. Друге місце посідає виготовлення презентаційних папок з крейдованого паперу.

Щодо технологій друку, то виготовити папки з логотипом можна кількома способами:

 • Цифровий друк презентаційних папок. Основний плюс такої технології полягає у оперативності виготовлення продукції. Вона застосовується під час замовлення невеликого тиражу. Цифровий друк папок може бути виконаний також на дизайнерському папері, яким обклеюється кільце з палітурного картону.
 • Шовкографічний друк папок. Цей спосіб застосовується при виготовленні папок із кольорового матеріалу. Перевага технології - невисока вартість друку в один колір. Мінус — поліграфія з дрібними деталями або складним логотипом є складною, є обмеження при друкуванні растрових зображень.
 • Офсетний друк фірмових папок. Ця технологія є вигідною при виготовленні папок великих тиражів, від 500 шт. і більше.

Щодо термінів виготовлення папок, то розробка дизайну і подальший їх друк займає кілька днів, все залежить від складності замовлення та його тиражу.

 

Виготовлення папок на замовлення: папки з влеєною кишенею та суцільновисічні

 

Трохи цікавого про друковані папки

Якщо говорити про такий аспект офісно-канцелярського життя як виготовлення папок, слід одразу розділити весь друк папок у Львові на дві категорії. До першої категорії можна віднести виготовлення папок внутрішнього використання. Зовні такі папки відрізняються лише кольором, закуповуються, як правило, в асортименті з іншою канцелярією і є "невиїзними", тобто вони ніколи не залишають межі офісу.

Зовсім інший випадок є друк персональних папок для зовнішнього користування. Якщо виготовлення папок першого типу призначене лише для скріплення та архівації ділових паперів, то фірмові папки, що виходять "у світ", повинні відповідати ширшим вимогам. Адже виготовлення папок із логотипом компанії чи іншою символікою замовника є частиною його рекламної чи публічної комунікації. Роблячи особливий акцент на якості ділової поліграфії, що включає друк папок з логотипом, багато великих компаній демонструють не стільки свої фінансові можливості, скільки повагу до своїх клієнтів, що виявляється в кожній деталі.

Зрозуміло, друк та виготовлення папок такого роду відбуваються в рамках суворого корпоративного фірмового стилю - своєрідного "дрес-коду", передбаченого для всієї поліграфічної продукції компанії. Ядром фірмового стилю є бренд-бук, який детально описує зовнішній вигляд всіх корпоративних елементів - від шарфика рядової співробітниці до колірних обмежень, яких має дотримуватися той самий друк папок з логотипом. Виготовлення папок з логотипом завжди актуальне для банків, страхових компаній, торгових організацій, ресторанів, готелів, а також усіх фірм малого та середнього бізнесу, що беруть участь у тендерах та складають свої комерційні пропозиції у презентабельному форматі.

 

Замовити фірмові папки з логотипом в КопіБум

 

Де замовити фірмові папки з логотипом у Львові?

В друкарні КопіБум можна замовити друк фірмових папок з нанесенням на них логотипу компанії. Такі фірмові папки у нас замовляють різні бізнеси: нотаріуси, юристи, архітектори, ресторани, кафе, барбершопи, кав'ярні, бізнес-центри тощо.

Наша друкарня пропонує всім своїм клієнтам широкий вибір матеріалів, форматів та технологій виготовлення папок. Ви можете вибрати односторонній або двосторонній друк, глянсову, матову або софт ламінацію, щільність паперу від звичайного 160 гр. до поліграфічного крейдованого 300 г.

P.S. Також виготовляємо: бейджі, візитки, листівки, наклейки, сертифікати, каталоги, брошури, буклети, календарі, блокноти, бирки, бланки, меню, плакати, запрошення, квитки, закладки, конверти, пластикові картки, хенгери та іншу поліграфічну продукцію.