Замовити друк постерів А2, А1, А0

Широкоформатний друк постерів формату А2 (420х594 мм.)

Замовити

Широкоформатний друк постерів формату А1 (594х841 мм.)

Замовити

Широкоформатний друк постерів формату А0 (841х1189 мм.)

Замовити

Широкоформатний друк постерів А2, А1, А0

Здійснюємо широкоформатний друк постерів А2, А1, А0 на сіті-папері 150 / 200 г. або фотопапері 140 г. Найчастіше виконуємо друк постерів А1, А2, А0, проте можемо надрукувати різні нестандартні формати.

Постерний папір може мати глянцеву або матову поверхню. Додатково його можна заламінувати - покрити прозорою плівкою, яка захищає від вигорання та вологи.

На постерному папері найчастіше здійснюється друк постерів, плакатів, афіш, оголошень. Постер А1 - найпоширеніший формат для приміщень, а от постер А2, частіше використовується для рекламних плакатів на вулиці. Постер А0 використовується найменше, проте, якщо Вам потрібен великий розмір реклами, то він підійде ідеально. 

На фотопапері найчастіше здійснюється друк А1 та Друк А2 зображень високої якості: фотографій, колажів, дизайнерських проектів. Для здачі дипломних проектів та курсових використовується друк А0 на ватмані. Проте, слід памятати, що роздрук на ватмані призначений лише для використанні в приміщеннях, бо він виконується фарбами на водній основі, які вразливі до вологи.

Щоб замовити друк постерів А1, А2, А0 ... на сіті папері або фотопапері, заповніть форму на сайті та прикріпіть макет для друку. По завершенні з Вами звяжеться наш менеджер, для уточнення деталей.