Замовити бірки:

Друк: кольор. одностор. або двостор.
Папір: крейдований 300 г.
Отвір: 3 мм.
Додатково: ламінація, заокругл. кутів.

Замовити

Друк: кольор. одностор. або двостор.
Папір: крейдований 300 г.
Отвір: 3 мм.
Додатково: ламінація, заокругл. кутів.

Замовити

Друк: кольор. одностор. або двостор.
Папір: крейдований 300 г.
Отвір: 3 мм.
Додатково: ламінація, заокругл. кутів.

Замовити

Виготовлення бірок

Замовити бірки для одягу, етикетки, ярлики

Бірка - це невеличка табличка, яка містить відомості про товар, торгову марку, рекомендації по догляду тощо. В друкарні КопіБум можна виготовити бірки для одягу та інших товарів. Здійснюємо друк бірок та ярликів таких параметрів:

 • Розміри бірок: 50х50, 50х70, 50х90 мм. Також у нас можна замовити бірки нестандартних розмірів.
 • Папір. Виготовлення бірок виконується на крейдованому або дизайнерському папері 300 г.
 • Колірність. Друк повноколірний односторонній 4+0, або двосторонній 4+4.
 • Отвори. Виконуючи виготовлення бірок для одягу найчастіше робимо отвір 3 мм., проте за бажанням можна зробити отвір від 3 до 6 мм.
 • Додаткові опції: ламінування бірок, бігування або заокруглення кутів.
 • Термін виготовлення: 1-5 днів, в залежності від накладу замовлення та вибору додаткових опцій.

Щоб замовити бірки, ярлики та етикетки для одягу, залиште заявку на сайті або телефонуйте до наших менеджерів.

 

Цікаві факти про друк бірок та ярликів

Фірми-виробники, які замовляють виготовлення бірок у Львові, наперед знають, яку функцію вони виконуватимуть, а що про них знають пересічні покупці? На перший погляд здається, що там і знати нічого – гарно, та й тільки, однак, насправді є велика плутанина у поняттях. Розібратися в цій плутанині буде корисно не лише покупцям, а й тим замовникам поліграфії, які хотіли б уточнити, що їм потрібне – виготовлення бірок чи, все-таки, виготовлення ярликів?

 • Ярлик на одяг – це фірмовий буквено-графічний знак виробника. Наприкінці 50-х років радянські фарцівники, що налагодили своє виготовлення ярликів і бирок, замість слова ярлик ввели в ужиток англійський аналог лейбл. Незважаючи на те, що слово label є точним, дослівним перекладом слова ярлик, воно все ж таки не є офіційним. Хоча, дехто вживає таке поняття як «лейби для одягу».
 • Бірка на одяг по відношенню до ярлика служить лише додатковим елементом, що несе більш детальну інформацію про товар. Тим, хто замовляє друк бірок у Львові, напевно, буде цікаво дізнатися, що слово бирка (дерев'яна дошка з мітками) має шведське походження: по-шведськи birk – береза.

Зрозумівши ієрархію цих понять щодо предмета продажу, слід зазначити, що виготовлення бірок не виключає можливості нанесення на них елементів ярлика, тобто, головного товарного знака. Більше того, як правило, майже всі бирки несуть на собі логотип виробника, що дублює ярлик. У той самий час з поліграфічної погляду, нині під ярликами зазвичай розуміють тканинні вшивні ярлики, у яких зазвичай вказується найменування, розмір, режими прання і догляду та подібна «службова» інформація. З іншого боку, бирки - це зазвичай надруковані на щільному папері або картоні друковані вироби, що служать більше в рекламно-маркетингових цілей. Якщо на друку ярликів всі виробники зазвичай намагаються максимально заощадити, то здійснюючи друк бірок, вони «відігруються» повною мірою - це і застосування дизайнерських дорогих паперів, і спеціальні способи фінішного оздоблення типу тиснення фольгою, друку вибірковим лаком, різні вирубні елементи та інші. смакоти».

 

Замовити бірки для одягу в друкарні КопіБум

 

Бірки для одягу. Особливості продукції

Бірки для одягу – це невід'ємний атрибут багатьох товарів. Вони містять інформацію про виробника та про саму продукцію, а також є важливим рекламним елементом. Красива, яскрава та помітна бирка на продукції – це свого роду візитна картка компанії. Вона друкується на щільному папері, картоні або навіть пластику, і містить:

 • логотип виробника;
 • назву та склад товару;
 • місце виробництва;
 • додаткову інформацію (наприклад, режими прання одягу, особливості використання та догляду тощо).

Наприклад, друк бирок з логотипом компанії користується великою популярністю серед замовників. Багато компанії брендують таким чином свої вироби.

 

Виготовлення бірок для одягу та інших виробів

 

Виготовлення бірок. Різновиди та сфери застосування

Досвідчені замовники, які часто замовляють для своєї продукції бирки та ярлики, щоб виділити її серед конкурентів, вже звичайно знають, що їм необхідно. Але як бути тим, хто тільки задумався замовити бирки для своєї продукції і робить це вперше? Ми допоможемо визначитися з вибором.

 • Картонні бирки – часто використовуються для маркування одягу. Якісна, яскрава бирка виділить ваш товар серед конкурентів, а зручно прописана інформація на них, створить лояльність до вашого бренду. Є два типи картонних бирок – термо та термотрансферні. Трансферні бирки вищі за якістю. Також картонні бирки широко застосовуються для ювелірних виробів.
 • Іменні бирки - це спосіб впровадження свого бренду за допомогою здавалося б не великої деталі. Друк іменних бірок підкреслить високий рівень організації. Іменні бирки співробітників спрощують контакт клієнта з вашим брендом та створюють до нього додаткову лояльність.
 • Пластикові маркувальні бирки – широко використовується у сфері енергетики, а саме для позначення необхідних параметрів під час прокладання кабелю. Також цей тип бирок можна використовувати там, де потрібна підвищена зносостійкість друкованого матеріалу, адже рівних пластику тут не знайти. Аналогом можуть виступати ламіновані бірки.
 • Металеві бирки - металева табличка, яка використовується для нанесення маркувальної інформації. Використовується в металургійній сфері, а також для маркування верстатів, побутової та офісної техніки, авто.
 • Крафтові бирки - це бірки, які друкуються на крафтовому картоні підвищеної міцності.
 • Дизайнерські бирки - це один із найскладніших продуктів, що вимагає найвищої якості виконання. Досвідчені виробники знають, що бирка – це не просто елемент, який буде відірваний та викинутий після покупки товару. Бірка - це те, з чого покупець починає докладне знайомство з товаром, це частина самого продукту, з яким також йде тактильний контакт. Саме тому виробники готові вкладати великі кошти замовляючи друк дизайнерських бірок.
 • Вирубні бирки – це спосіб виділиться оригінальністю та креативністю серед інших. Вирубною таку бирку називають через особливий спосіб післядрукарської обробки, де бирці або ярлику надають унікальну форму відповідно до вимог замовника. Це дозволяє зробити унікальну бирку яка виділить товар.
 • Ювелірна бирка - той випадок, коли назва говорить сама за себе. Така бирка містить у собі всю необхідну інформацію про прикрасу, а також служить елементом маркетингу.
 • Багажна бирка - невід'ємний маркувальний знак, що використовується в сучасній логістиці. Щодня мільйони людей по всьому світу здійснюють тисячі перельотів та поїздок на поїзді, і без використання багажних бірок сфері загрожує колапс.
 • Навісні бирки - даний тип бирок виробляється не на самоклеючих матеріалах, картоні, пластиці. Широко застосовується у fashion індустрії, ювелірці, різних типах виробництва товарів.
 • Рекламні бирки (промобірки). Їхнє основне завдання – привернути увагу покупця до конкретного товару. Вони використовуються під час розпродажів та акцій та часто містять умови отримання призів та іншу інформацію.
 • Розкладні бирки – це бирки у вигляді «книжечки», складеної навпіл або навіть мініатюрної брошури з яскравою помітною обкладинкою. Використання таких ярликів дозволяє провести рекламну кампанію без зміни дизайну або упаковки.

У нашій друкарні можна замовити бирки різних типів та форм. Ці ярлики можуть бути використані для маркування:

 • одягу та взуття;
 • ювелірні вироби;
 • косметики;
 • побутової хімії;
 • промислових товарів тощо.

 

Друк бірок у Львові в друкарні КопіБум

 

Де замовити бірки на одяг та інші продукцію?

В друкарні КопіБум у Львові можна замовити виготовлення бірок для одягу, ювелірних виробів, побутової хімії тощо. Ми пропонуємо широкий спектр послуг у виготовленні бірок на замовлення за низькими цінами! Термінове виготовлення бірок різних типів та видів з гарантією якості!

Бірки, ярлики та етикетки для одягу – це сучасний атрибут оформлення будь-якого товару, завдяки якому будь-який виробник виділяє свою продукцію серед величезної кількості конкурентів та захищає її від підробок.

Якщо ви хочете виготовити бірки на замовлення, то процес друку варто довірити професіоналам. І наша друкарня з радістю вам в цьому допоможе, адже у нас професійне обладнання, гарантія якості друку та великий асортимент матеріалів. Звертайтеся!

P.S. Також виготовляємо: бейджі, візитки, листівки, наклейки, сертифікати, каталоги, брошури, буклети, календарі, блокноти, бланки, меню, плакати, запрошення, квитки, папки, конверти, пластикові картки, хенгери та іншу поліграфічну продукцію.