Плотерна порізка

Що варто знати, щоб замовити плотерну порізку?

Плотерна порізка – це особлива технологія, яка дозволяє з дуже високою точністю вирізати будь-які конфігурації та форми з картону, паперу, дизайнерських паперів, самоклеючих плівок або магнітного вінілу. Особливість цієї технології в тому, що плотер може не повністю різати матеріал, а прорізати контурами лінії до підкладки, робити перфорацію або, наприклад, фігурне різання.

Плотерна порізка використовується сьогодні повсюдно. Адже до якості сучасних поліграфічних виробів висувають дедалі вищі вимоги. Рекламна поліграфія, зовнішня реклама, реклама на транспорті, виготовлення матеріалів POS, листівки, наклейки та упаковка – все це не обходиться без плотерного різання.

Щоб замовити плотерну порізку паперу, самоклеючої плівки чи інших матеріалів, залиште заявку на сайті або телефонуйте.

 

Детальніше про плотерну порізку та сфери її застосування

Якщо Вам необхідно виготовити великий тираж, наприклад подарункової упаковки - оптимальним рішенням буде використовувати спеціальний вирубний штамп. Але як бути, якщо тираж зовсім невеликий? Або взагалі потрібно виготовити лише кілька екземплярів індивідуальної упаковки? Адже в цьому випадку вартість штампу вирубного явно себе не виправдає. На допомогу приходить плотерна порізка. У поєднанні з комп'ютерними технологіями, на плотері можна зробити розгортку для упаковки будь-якої форми. І за необхідності швидко та без витрат внести зміни.

Але, звичайно, тільки упаковкою можливості плотерного різання не вичерпуються. Саме плотерна порізка паперу та картону дозволяє створювати оригінальні фігурні листівки. Напередодні Нового року у формі Миколая чи ялинкової іграшки. Дуже витончено виглядають запрошення на весілля або елегантні листівки з різними видами перфорації.

Етикетки та наклейки незвичайних форм також робляться на плоттері. Візитки, буклети, різні види POS матеріалів – виходять ідеальними завдяки високій точності обладнання з піксельною системою розпізнавання.

Ще одна сфера застосування – зовнішня реклама та реклама на транспорті. Саме плотерна порізка у Львові дозволяє працювати з самоклеючою плівкою і створювати яскраві і довговічні штендери, вивіски, світлові короби, дисплеї, а також здійснювати оформлення вітрин і брендування автомобілів.

Відносно новий напрямок застосування – сувенірні магніти. Ще зовсім недавно вони робилися з картону, а на протилежний бік просто наклеювався невеликий магніт. Сьогодні завдяки розвитку технологій стало можливим виготовляти магніти будь-якої форми, безпосередньо з магнітного вінілу. Звичайно, такі вироби виглядають набагато привабливішими! До речі – магніти, що поєднують у собі новорічну та фірмову символіку – відмінний бізнес-сувенір, який цілий рік радуватиме свого власника та нагадуватиме про Ваш товар чи послугу.

 

Плотерна порізка Львів

 

Плотерна порізка. Обладнання та технологія виготовлення

Отож, плотерна порізка – це технологія, що дозволяє прорізати самоклеючу плівку до підкладки і здійснити різання по контуру зображення, наскрізь, різних матеріалів, наприклад, з ПВХ плівки, вінілової плівки, паперу, пластику, магніту і багато інших.

Порізку називають «плотерною» через те, що вона виконується на спеціальному, високоточному пристрої – ріжучому плотері. Слово «плотер» або графобудівник походить від грецьк. γράφω - пишу, малюю. Тому широкоформатний принтер і називається часто плотером, хоча це слово і не підходить повною мірою для обладнання, яке не малює, а вирізає контуром. Правильно називати таке обладнання не плотером, а каттером (від англійського cutter – різьбяр, скульптор, гравер). Але така абревіатура не прижилася, і процес вирізування найчастіше називається плотерною порізкою.

 

Плотерна порізка оракалу в друкарні КопіБум

 

Де у Львові замовити плотерну порізку?

У нашій друкарні КопіБум у Львові можна замовити плотерну порізку самоклеючої плівки Oracal, автомобільної плівки, картону, поліграфічного паперу, магнітного паперу тощо. Вам достатньо мати зразок в електронному вигляді, а далі плотер до дрібниць повторює векторне зображення.

Ми пропонуємо широкий асортимент плівок різних кольорів. Самоклеючі плівки можна нанести на скло, акрил, алюміній, пофарбовану сталь та інші гладкі рівні поверхні.

Найчастіше плівку використовують для:

  • оформлення вітрин та інтер'єрів;
  • виготовлення наклейок для автомобілів;
  • виготовлення покажчиків та інформаційних табличок;
  • виготовлення наклейок для меблів та багато іншого.

Якщо ви шукаєте плотерну порізку у Львові, то ласкаво просимо в нашу друкарню КопіБум! Ціна на плотерну порізку Вас приємно здивує і м'яко шокує, а ось якість послуг вразить і не залишить байдужим. Також ви можете у нас замовити й інші супутні послуги: друк поліграфії на різноманітному папері, подальша порізка її на різаку-гільйотині, зшивання поліграфії на пружину або скобу, ламінування, бігування та інші важливі друкарські послуги. Звертайтеся!