Замовити сертифікати
Виготовляємо такі види сертифікатів та дипломів:

Сертифікат Євро односторонній, розмір 210 х 99 мм. Папір преміум класу UPM, 280 г.

 • Ціна за 10 шт. 50 грн
 • Ціна за 50 шт. 145 грн
 • Ціна за 100 шт. 260 грн
 • Ціна за 200 шт. 500 грн
Замовити

Сертифікат Євро двосторонній, розмір 210 х 99 мм. Папір преміум класу UPM, 280 г.

 • Ціна за 10 шт. 65 грн
 • Ціна за 50 шт. 220 грн
 • Ціна за 100 шт. 395 грн
 • Ціна за 200 шт. 770 грн
Замовити

Сертифікат А6 односторонній, розмір 105 х 148 мм. Папір преміум класу UPM, 280 г.

 • Ціна за 10 шт. 50 грн
 • Ціна за 50 шт. 120 грн
 • Ціна за 100 шт. 200 грн
 • Ціна за 200 шт. 370 грн
Замовити

Сертифікат А6 двосторонній, розмір 105 х 148 мм. Папір преміум класу UPM, 280 г.

 • Ціна за 10 шт. 65 грн
 • Ціна за 50 шт. 175 грн
 • Ціна за 100 шт. 305 грн
 • Ціна за 200 шт. 570 грн
Замовити

Сертифікат А5 односторонній, розмір 148 х 210 мм. Папір преміум класу UPM, 280 г.

 • Ціна за 10 шт. 60 грн
 • Ціна за 50 шт. 200 грн
 • Ціна за 100 шт. 375 грн
 • Ціна за 200 шт. 620 грн
Замовити

Сертифікат А5 двосторонній, розмір 148 х 210 мм. Папір преміум класу UPM, 280 г.

 • Ціна за 10 шт. 85 грн
 • Ціна за 50 шт. 305 грн
 • Ціна за 100 шт. 570 грн
 • Ціна за 200 шт. 920 грн
Замовити

Сертифікат А4 односторонній, розмір 210 х 297 мм. Папір преміум класу UPM, 280 гр. 

 • Ціна за 10 шт. 90 грн
 • Ціна за 50 шт. 375 грн
 • Ціна за 100 шт. 620 грн
 • Ціна за 200 шт. 1120 грн
Замовити

Сертифікат А4 двосторонній, розмір 210 х 297 мм. Папір преміум класу UPM, 280 гр. 

 • Ціна за 10 шт. 130 грн
 • Ціна за 50 шт. 570 грн
 • Ціна за 100 шт. 920 грн
 • Ціна за 200 шт. 1620 грн
Замовити
Як ми працюємо
Процес замовлення послуг відбувається так:

Друк сертифікатів у Львові

Що варто знати про виготовлення дипломів, сертифікатів, грамот?

Під дипломами та сертифікатами, в рамках поліграфії, ми розуміємо перш за все поліграфічну продукцію формату А4 (рідше А5), яка підтверджує, засвідчує або виступає в ролі нагороди організації або окремої людини за досягнення в різного роду конкурсах, змаганнях, виставках та інших заходах. Як правило, друк дипломів здійснюється на щільному крейдованому папері від 200 до 300гр і потім часто поміщаються в рамки. Грамоти частіше використовуються в цілях нагородження і заохочення учасників різних конкурсів, змагань та громадської діяльності. Друк грамот здійснюється як правило на папері товщиною від 160 до 300 гр. Під сертифікатами зазвичай розуміється посвідчення якості будь-якого продукту або послуги; подарунковий сертифікат клієнтам, а також засвідчення участі в навчальних заходах: курсах, семінарах, тренінгах тощо.

Гарно оформлений, персоналізований подарунковий сертифікат, вручений постійному клієнтові, дозволить підвищити його лояльність і сприятиме залученню ще більшої кількості покупців. Сертифікати, видані учасникам курсів підвищення кваліфікації, стануть відмінним доповненням до їх резюме. Висновок експерта, оформлений у вигляді сертифіката, впевнено заявить про якість продукту.

Незалежно від призначення сертифіката, наша друкарня надрукує тираж готових виробів в стислі терміни за розумною ціною.

 

Друк дипломів у Львові

 

Цікаві факти про друк і виготовлення сертифікатів, дипломів і грамот

У перекладі з грецької Diploma - це складений удвічі документ. Слово диплом у багатьох помилково асоціюється тільки з дипломами про освіту, в той час як це поняття набагато ширше. Наприклад, будь-який захід, що проводиться в формі конкурсу чи змагання, втрачає будь-який сенс, якщо на етапі його підготовки не замовити диплом або грамоту його майбутнім переможцям і лауреатам. А вже за кількістю фестивалів, форумів і конкурсів Україна нічим не поступається іншим країнам.

Так уже склалося, що всі заслуги і досягнення людей мають свій паперовий еквівалент. І якщо диплом чи грамота вінчають собою нагороду за талант і цілеспрямованість, то подарунковий сертифікат - це обіцянка. Друк сертифікатів подарункового характеру став уже своєрідним національним видом спорту, в якому в битві за покупця зійшлися торгові мережі і рітейлери. Виготовлення сертифікатів магазинами косметики і парфумерії, турагентствами, фітнес центрами, гарно прийшлася до смаку корпоративному класу України. Мабуть, друк подарункових сертифікатів став вже модним трендом і перевершує модну нині тенденцію дарувати електронні подарункові сертифікати. Погодьтеся, лист по електронній пошті це добре, але красиво оформлений «фізичний» подарунковий сертифікат - це вже зовсім інші емоції і зовсім інший рівень. Привітати співробітника з днем ​​народження або відзначити його службові досягнення подарунковим сертифікатом - перше, що спадає на думку керівникам компаній. Популярність цього маркетингового ходу серед торгових компаній робить і сам друк подарункових сертифікатів затребуваною і конкурентною послугою. У цій конкуренції вирішальну роль відіграє поєднання ціни, якості матеріалів, професійного виконання і термінів. Саме тому прагматики віддають перевагу перевіреним друкарням, які поставили виготовлення сертифікатів, в тому числі і преміальних дизайнерських сертифікатів на інтерактивні рейки сучасної поліграфії. Замовлення сертифікатів в режимі онлайн помітно знижує час між народженням ідеї і її втіленням. Чим швидше і якісніше можна буде роздрукувати сертифікати та дипломи, тим швидше нагорода у вигляді диплома, сертифіката або грамоти знайде свого героя.

 

 

Друк сертифікатів. Вибір технології

 

 

Друк сертифікатів: вибір технології

Замовлення на друк сертифікатів з малим тиражем (до 500 штук) буде набагато вигідніше виконати із застосуванням цифрового друку. Цей спосіб дозволить заощадити як гроші, так і час. При більших тиражах виготовлення сертифікатів краще звернутися до офсетної технології. Для нанесення на сертифікати персональних даних застосовується цифровий чорно-білий режим друку. Персоналізація сертифікатів може бути проведена тільки для замовлень, виконуваних за допомогою цифрового друку, так як нанесення даних на вже видрукувані документи може привести до псування сертифіката.

 

Виготовлення подяк у Львові

 

Папір для виготовлення дипломів, сертифікатів та грамот

Сертифікат, який надрукований на дорогому дизайнерському папері, сприймається набагато серйозніше, ніж коли він роздрукований на дешевому тонкому папері. Тому для виготовлення сертифікатів використовується товстий якісний папір. Щільність матеріалу, що використовується для друку, становить до 300 г / м2. Також нашим клієнтам доступний широкий вибір фактур паперу для друку сертифікатів. Чим менша щільність паперу - тим нижча її вартість.

Матеріал з меншою щільністю можна використовувати для виготовлення сертифікатів, призначених для розміщення в рамку. Від фактури паперу залежить різкість контурів, надрукованих на документі: матова поверхня робить картинку м'якою, а глянсова, навпаки - додає різкості лініям. Ексклюзивні подарункові сертифікати можна віддрукувати на поверхні з особливою текстурою, розробленої дизайнером. Такі сертифікати схожі з творами мистецтва.

Окремої уваги потребує вибір паперу для виготовлення дипломів. Найчастіше для таких потреб використовується товстий крейдований папір 300 гр. або дизайнерський картон. Друк дипломів ніколи не варто робити на дешевому тонкому папері, щоб не знецінювати цей документ.

Для виготовлення грамот може використовуватися дещо тонший папір ніж для дипломів, наприклад 160, 200, 250 і 300 гр. Хоча здійснюючи друк грамот у Львові, також не варто економити на папері.


 

Друк та виготовлення подарункових сертифікатів у Львові
 

 

Вартість виготовлення сертифікатів

Ціна виготовлення сертифікатів і якість готового виробу визначаються різними параметрами: щільністю паперу, його фактурою, способом виконання друку, необхідністю персоналізувати окремі сертифікати. При замовленні виготовлення сертифікатів завжди є можливість вибрати найбільш підходящі параметри, що дозволяють отримати якісний продукт з мінімальними витратами. Ви можете також замовити друк і виготовлення дипломів та грамот.

 

 

Друк грамот. Виготовлення грамот у Львові

 

Де замовити друк та виготовлення дипломів, грамот, сертифікатів у Львові?

У цифровій друкарні КопіБум ви маєте можливість здійснити друк сертифікатів, дипломів, грамот, як в стандартному виконанні - кольоровий односторонній друк на щільному папері, так і в преміальному виконанні з використанням різноманітних популярних дизайнерських паперів. Також ви можете скористатися спеціальними видами обробки - матова або глянцева ламінація, заокруглення кутів тощо.  У той же час, ви можете вибрати кольоровий односторонній або двосторонній друк і вибрати бажаний термін виконання - від 2-х годин.

Окремо хочемо відзначити можливість персоналізованої друку - друку зі змінними даними. Так, так, ми можемо відразу ж роздрукувати сертифікати, дипломи / грамоти вже з ПІБ і іншими даними одержувачів, і вам не треба буде потім вручну ручкою заповнювати їх. Тираж при цьому може бути абсолютно будь-яким: від 10, до тисяч одиниць!

Також наша друкарня здійснює виготовлення фірмових бланків, запрошень, календарів, плакатів, листівок, меню, конвертів, візиток тощо. Виконуємо друк фотографій та нанесення фото на сувеніри.