Замовити друк цінників

Матеріал: папір поліграфічний 160-300 г.
Друк: одностор. (4+0), двостор. (4+4).
Покриття: без ламінації.
Мінім. наклад: від 10 шт.

Замовити

Матеріал: папір поліграфічний 160-300 г.
Друк: одностор. (4+0), двостор. (4+4).
Покриття: з ламінацією.
Мінім. наклад: від 10 шт.

Замовити

Матеріал: папір самоклеючий 90 г.
Друк: одностор. (4+0).
Покриття: без ламінації.
Мінім. наклад: від 10 шт.

Замовити

Друк цінників

Замовити цінники у Львові в друкарні КопіБум

Друковані цінники - це обов'язковий атрибут будь-якого магазину незалежно від його розмірів. Вони можуть мати практично будь-яку форму, колір та спосіб кріплення. Іноді на таких виробах публікуються додаткові відомості про продукцію – її склад, вагу та багато іншого. В нашій друкарні можна замовити різні варіанти виготовлення цінників:

 • Розмір: від 5х5 до 30х40 см.
 • Друк: цифровий повноколірний.
 • Матеріал: поліграфічний або самоклеклеючий папір.
 • Додатково: ламінування, заокруглення кутів тощо.

Щоб замовити друк цінників або отримати консультацію, залиште заявку на сайті і наші спеціалісти зв’яжуться з вами.

 

Друк цінників у Львові. Види цінників

Друкарня КопіБум здійснює друк цінників різних видів. Можемо вам запропонувати такі їх різновиди:

 • Прості паперові цінники. Найпростіший варіант, перевагою якого є низька ціна виготовлення цінників та можливість швидкого друку безлічі екземплярів.
 • Паперові ламіновані цінники. Набагато довговічніші цінники, захищені від зовнішніх впливів покриттям з плівки. Призначені для використання у приміщеннях з низькою вологістю. Інформацію на них можна завдавати звичайним спиртовим маркером. Змінити дані неважко – просто зітріть їх та напишіть нові відомості.
 • Цінники-наклейки. Друкуються на самоклеючому папері або самоклеючій плівці і після цього розрізаються плоттером на різні форми та розміри. Легко клеються на різні поверхні.
 • Цінники-бирки. Друкуються на щільному папері, після цього розрізаються на невеличкі розміри, пробиваються отвори під нитку. Часто використовуються для напівфабрикатів, ювелірних виробів, одягу тощо.
 • Цінники із підставкою. Також відомі як «будиночки» ці цінники можуть використовуватися в особливо вологих приміщеннях багато разів. Для нанесення інформації також використовують маркер. Їх особливістю є доповнення конструкції спеціальною підставкою, що дозволяє надійніше закріплювати їх у вітрині.
 • Цінники для пляшок. Ці цінники оснащені клапаном з отвором, через який надягаються на пляшку.

Друк цінників усіх видів здійснюється звичайними способами, відрізняється лише післядрукарська обробка: порізка, ламінація, пробиття отворів тощо.

Друк цінників у Львові

Особливості виготовлення цінників на товар. Що варто знати?

Друк цінників на товар повинен відповідати усім сучасним трендам та вимогам сучасного маркетингу. Висока якість друку, актуальний дизайн, максимальна інформативність — основні відмінні риси даної рекламної продукції. Також післядрукарська обробка цінників має бути на високому рівні: порізка, бігування, ламінація тощо.

Всі поліграфічні вироби мають низку загальних рис, проте щодо зовнішнього вигляду та інформаційного наповнення вони відрізняються один від одного. Перед тим як замовити друк цінників у Львові, варто ознайомитися з важливими особливостями цієї продукції:

 1. На ціннику можуть бути відображені лише стислі відомості: маркування одягу, марка, назва підприємства. А ось із товарного ярлика ви можете отримати більше відомостей. Даний знак дозволяє ознайомитися з найменуванням, різновидом та датою виробництва виробу, особливостями догляду за ним, його вартістю, юридичною адресою виробника та рядом інших ідентифікаційних відомостей. Щодо цінника, на ньому вказується найменування виробу та його актуальна вартість за одиницю.
 2. У формі, матеріалі та зовнішньому вигляді цих виробів також є відмінності, але строгих вимог не існує, тому будь-який салон та магазин може розробити дизайн цінників за своїм бажанням.

 

Замовити виготовлення цінників: паперові та цінники-наклейки

Друк цінників для різних бізнесів. На що звертати увагу?

Цінники для ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування та дозвілля

Найважливіше в розробці виробів – врахувати інтер'єр та особливості кухні закладу замовника. Такі цінники у Львові не повинні бути зухвало яскравими та нав'язливими (як правило, у відвідувачів достатньо часу, щоб дізнатися вартість страв та напоїв). Важливим є ексклюзивний дизайн, унікальна подача. Доречний такий постпринт, як тиснення кольоровою, золотою та срібною фольгою, фігурна вирубка та перфорація та ін.

 

Цінники для ювелірних салонів

Цінники для ювелірних магазинів у Львові повинні бути стильними та не виглядати дешево.  Друк цінників на офісному принтері не підійде, адже враження потенційних покупців будуть зіпсовані, та й на статусі магазинів такий підхід позначиться не найкращим чином. Пропонуємо розробити та надрукувати оригінальні цінники з витонченим та елегантним дизайном

 

Цінники для одягу та магазинів хендмейду

Друк цінників для одягу та хендмейд виробів мають бути особливими. Вони не повинні виглядати дешево, стандартно. Такі цінники повинні бути креативно оформлені, бажано на дизайнерському папері.

 

Цінники для магазинів косметики

І тут все індивідуально. Якщо ви власник мережі магазинів косметики, доступної широкому колу покупців різного віку та обох статей, доречні будуть прості, універсальні, але обов'язково максимально читабельні вироби, якщо ж ви володієте власним брендом, розрахованим на вужче коло покупців з обмеженим асортиментом, доречніше буде замовити цінники з логотипом вашого бренду та з урахуванням особливостей та переваг вашої цільової аудиторії.

 

Замовити друк цінників в Друкарні КопіБум. Цінники Львів

Де замовити цінники у Львові?

В нашій друкарні КопіБум, ви можете замовити цінники у Львові різного виду: стандартні цінники на папері, ламіновані цінники, цінники-наклейки тощо. Виготовлення цінників здійснюється оперативно за 1 день. Друк POS-матеріалів потрібно довіряти спеціалістам, і наша друкарня готова вам у цьому допомогти.

Перед тим, як замовити друк цінників, можете проконсультуватися у наших спеціалістів і після цього прийняти для себе оптимальне рішення по виду цінників, розміру та кількості штук. Звертайтесь!

P.S. Також виготовляємо: бейджі, візитки, листівки, наклейки, сертифікати, каталоги, брошури, буклети, календарі, блокноти, бирки, бланки, меню, плакати, запрошення, квитки, папки, конверти, пластикові картки, хенгери та іншу поліграфічну продукцію.