Цифровий друк бланків
Термін виготовлення за 1 день

Папір преміум класу UPM, 90 гр. Розмір 148 х 210 мм.

 • Ціна за 10 шт. 70 грн
 • Ціна за 25 шт. 150 грн
 • Ціна за 50 шт. 250 грн
 • Ціна за 100 шт. 400 грн
 • Ціна за 200 шт. 600 грн
Замовити

Папір преміум класу UPM, 90 гр. Розмір 210 х 297 мм.

 • Ціна за 10 шт. 100 грн
 • Ціна за 25 шт. 200 грн
 • Ціна за 50 шт. 350 грн
 • Ціна за 100 шт. 600 грн
 • Ціна за 200 шт. 1000 грн
Замовити
Офсетний друк бланків
Термін виготовлення 3-4 дні

Формат

500 шт.

1000 шт.

2500 шт.

5000 шт.

10 000 шт.

А5 (148*210 мм.)

990

1250

1700

2400

3550

А4 (210*297 мм.)

1750

2050

2900

3550

6200

* Ціна вказана за друк на крейдованому папері 90 г. / м. кв.

Як зробити замовлення?
 • Наш менеджер зв'яжеться з Вами для узгодження всіх деталей.

 • Після Вашого погодження ми приступаємо до виконання.

 • Ваше замовлення готове. Ви оплачуєте його і забираєте самі, або ми доставимо його Вам Новою поштою.

Друк фірмових бланків у Львові

Цікаві факти про виготовлення фірмових бланків

Друк бланків - дуже поширена послуга. Це пов'язано з тим, що для кожної компанії дуже важливим є формування і дотримання корпоративного стилю, який повинен дотримуватися у всіх дрібницях. Фірмові бланки, які застосовуються для ділового листування, - це перше, на що діловий партнер звертає увагу.

 У кожній фірмі існує власна система діловодства, але найчастіше використовуються наступні види бланків:

 • загальні;
 • для ділового листування;
 • для інших документів.

Їх у своїй роботі використовують всі структурні підрозділи компанії. Фірмовий бланк має певні атрибути: реквізити, логотип та інші.

Найбільш простий спосіб розмноження таких документів - це роздрукувати бланки самостійно на звичайному принтері. Але фірма, яка дбає про свій імідж, прагне замовити бланки в друкарні, попередньо затвердивши макет і загальний дизайн. Професійний підхід до документації дуже важливий, адже це демонструє статус фірми, що може вплинути на успіх в бізнесі і розвиток ділових зв'язків. Можна придбати професійне обладнання, але його використання в невеликих компаніях, де не друкуються щодня тисячі документів, недоцільно.

Отже, фірмовий бланк з використанням корпоративної символіки - це важлива частина стилю кожної компанії. Від того, як виглядає документ, залежить перше враження про компанію, виправити яке згодом буде дуже непросто. А ще наявність оригінального бланка з фірмовою символікою дозволяє зробити компанію легко впізнаваною.

Виготовлення бланків суворої звітності має чимало особливостей. На ньому повинні бути нанесені деякі обов'язкові атрибути, без яких він вважається недійсним.

 

Друк бланків у Львові

 

Виготовлення фірмових бланків та сфера їх використання

Стандартно бланки діляться на дві категорії: фірмові і службові. Останні використовуються для оформлення службових замовлень або в якості різноманітних форм заповнення необхідної інформації. Кожен такий бланк містить певну кількість реквізитів та інших даних.

Варто зауважити, що при цьому обов'язково присутнє вільне місце для вказівки необхідних відомостей. Варіативність інформації, наведеної в документі, залежить від сфер застосування бланка та його виду. Існують форми для внутрішнього документообігу або для здійснення комунікації із зовнішніми користувачами (постачальниками, партнерами, клієнтами і т. д.). Зазвичай, поділ за типами бланків відбувається за таким принципом:

 • бланки для письма (корпоративна кореспонденція);
 • загальні бланки (для написання актів, наказів, протоколів, іншої ділової документації);
 • фірмові бланки;
 • самокопіюючі бланки.

У більшості випадків, друк бланків у Львові здійснюється на папері формату А4, але сучасні технологічні можливості дозволяють здійснювати виготовлення бланків за індивідуальними параметрами. У цьому випадку вони можуть мати незвичайну ексклюзивну форму. Велике значення при друці бланків приділяється їх дизайну:

 • нанесення логотипу;
 • створення графічних елементів фірмового стилю;
 • дотримання чіткості нанесеною інформації в разі потреби зворотного комунікації.

За оформленням документа можна судити про успішність фірми, її ставлення до власного іміджу та позиціонування на ринку. З цієї точки зору бланк може виконувати функції візитки або інструменту реклами.

 

Виготовлення фірмових бланків та сфера їх використання

 

Яка інформація має бути на фірмових бланках?

Друк фірмових бланків передбачає створення шаблону документа з головними атрибутами організації. Це один з найважливіших елементів поліграфії для будь-якої компанії. У ряді випадків дану продукцію називають візитівкою організації, так як документ застосовують для різних цілей. Створення офіційних листів, комерційних пропозицій, розпоряджень керівника всередині підприємства - це лише мала частина можливих варіантів. Фірмовий бланк – це річ абсолютно необхідна в сучасному документообігу. На ньому як правило вказуються логотип, контактні дані, слоган. Звичайно ж, такий бланк повинен бути зроблений в загальному фірмовому стилі, бажано з кольоровими елементами - щоб виділятися серед інших чорно-білих офісних паперів.

Фірмовий бланк представляє собою різновид поліграфічної продукції, яка виконана на аркуші А4 з незмінним нанесенням інформаційних даних про контакти, реквізити організації та областю для подальшого нанесення змінних даних.

 

 

Яка інформація має бути на фірмових бланках?

 

 

Друк фірмових бланків. Технологічний процес

Для друку фірмових бланків використовується стандартний офісний папір. Це ідеальний варіант для індивідуальних підприємців, невеликих і великих організацій. Якщо ж необхідно справити особливе враження на партнерів, можна замовити виготовлення фірмових бланків на оригінальних дизайнерських аркушах.

Широке застосування при друці фірмових бланків отримав цифровий метод друку. Завдяки даній технології досягається висока якість, що ідеально підходить для виготовлення бланків невеликими тиражами. Можливий чорно-білий друк бланків та кольоровий друк бланків.

Для виготовлення бланків у Львові великих тиражів застосовується офсетна технологія друку. Саме цей спосіб найбільш раціональний з економічної точки зору, при цьому він допомагає зберегти якість на належному рівні при великих обсягах.

При створенні бланків важливо враховувати фірмовий стиль організації, її існуючий або тільки створюваний імідж. Дана продукція дозволяє позиціонувати себе як серйозного гравця на будь-якому ринку з впевненим прагненням до розвитку. Також використання фірмових бланків є своєрідним дотриманням корпоративного етикету і високих стандартів ділової комунікації.


 

Друк фірмових бланків. Технологічний процес


 

Вартість виготовлення фірмових бланків у Львові

Перед тим, як замовити друк фірмових бланків, варто розуміти, що при їх виготовленні можуть використовуватися різні технології друку.

Якщо Вам потрібно роздрукувати невелику кількість бланків, до 500 шт., то Вам економічно вигідніше буде замовити цифровий друк фірмових бланків. Ця технологія дозволяє роздрукувати бланки від 1 шт. і в разі потреби персоналізовано їх пронумерувати або вдрукувати іншу інформацію.

Якщо ж Вам потрібно здійснити друк фірмових бланків великих тиражів від 500 шт. до декількох тисяч, тоді Вам краще підійде офсетний метод друку. Чим більший об’єм друку, тим дешевша собівартість одного бланку. Проте невеликі тиражі друку офсетним методом обходяться надто дорого.

Якщо говорити про фактори, які впливають на вартість виготовлення фірмових бланків, то це: тираж друку, формат та тип паперу, постдрукарські послуги.

 

 

Де замовити друк фірмових бланків у Львові?

 

 

Де замовити друк фірмових бланків у Львові?

Фахівці цифрової друкарні КопіБум при оформленні замовлення на друк бланків у Львові зможуть провести професійні консультації з наступних питань:

 • вибір щільності і якості паперу;
 • визначення оптимального тиражу;
 • підбір технології виготовлення та інше.

Використання сучасних технологій друку дозволяє забезпечити виготовлення бланків дешево, але з дотриманням найвищих стандартів якості. Виконання замовлень відбувається в найкоротші терміни. Технологія виробництва бланків від друкарні КопіБум дозволяє створювати продукцію, на якій нанесення інформації за допомогою звичайного принтера не призводить до втрати їх якості.

Наша друкарня здійснює друк фірмових бланків у Львові тиражом від 1 шт. Також крім зручних тиражів, ми пропонуємо і різноманітні формати друкованих виробів: у нас можна замовити друк фірмових бланків А4, А5, А6 і ін. В цій справі все обмежується лише Вашою фантазією. В разі потреби. в нашій друкарні Ви також можете замовити друк візиток, плакатів, листівок, флаєрів, буклетів, брошур, каталогів, календарів, меню, сертифікатів тощо.