Замовити запрошення:
Ціна вказана в гривнях за 1 шт.

Розмір: 105 х 148 мм. 
Папір: Mondi Color Copy 160 г.
Друк: повноколірний одностор. (4+0).
Додатково: бігування, заокруг. кутів.

 • Наклад 10-24 шт. 19.6 грн
 • Наклад 25-49 шт. 11.7 грн
 • Наклад 50-99 шт. 8.7 грн
 • Наклад 100-199 шт. 5.9 грн
 • Наклад 200-299 шт. 4.1 грн
 • Наклад 300-... шт. 3.9 грн
Замовити

Розмір: 105 х 148 мм. 
Папір: Mondi Color Copy 160 г.
Друк: повноколірний двостор. (4+4).
Додатково: бігування, заокруг. кутів.

 • Наклад 10-24 шт. 27.6 грн
 • Наклад 25-49 шт. 18.1 грн
 • Наклад 50-99 шт. 14.4 грн
 • Наклад 100-199 шт. 9.8 грн
 • Наклад 200-299 шт. 6.5 грн
 • Наклад 300-... шт. 6.4 грн
Замовити

Розмір: 148 х 210 мм. 
Папір: Mondi Color Copy 160 г.
Друк: повноколірний одностор. (4+0).
Додатково: бігування, заокруг. кутів.

 • Наклад 10-24 шт. 24.4 грн
 • Наклад 25-49 шт. 17.6 грн
 • Наклад 50-99 шт. 11.9 грн
 • Наклад 100-199 шт. 8.1 грн
 • Наклад 200-299 шт. 6.3 грн
 • Наклад 300-... шт. 5.9 грн
Замовити

Розмір: 148 х 210 мм. 
Папір: Mondi Color Copy 160 г.
Друк: повноколірний двостор. (4+4).
Додатково: бігування, заокруг. кутів.

 • Наклад 10-24 шт. 36.4 грн
 • Наклад 25-49 шт. 28.7 грн
 • Наклад 50-99 шт. 19.7 грн
 • Наклад 100-199 шт. 13.1 грн
 • Наклад 200-299 шт. 9.9 грн
 • Наклад 300-... шт. 9.6 грн
Замовити

Друк запрошень у Львові

Виготовлення запрошень на весілля, Дні народження

Друковане запрошення - це запрошення у формі листівки, що повідомляє про майбутню подію, дату та місце її проведення. Найпоширеніші формати запрошень: А6, А5, А4 та євроформат.

В друкарні КопіБум можна замовити друк запрошень на весілля, запрошення на День народження, Христини та інші свята та ювілеї. Для цього залиште заявку на сайті або пишіть в месенджери чи телефонуйте.

В цій статі ми розповімо, що важливо знати про друк запрошень, технологію їх виготовлення, види та формати. Можна виготовляти запрошення недорого, а можна здійснювати друк запрошень на дизайнерському папері, робити оригінальні запрошення на весілля, все залежить від запиту замовника. Багато замовлень на виготовлення запрошень беруть творчі фахівці фрілансери або весільні агентства, які розробляють цікаву концепцію, дизайн і вже пізніше звертаються в друкарні для їх виготовлення. Є окремі друкарні з повним циклом виконання, які займаються розробкою концепції і дизайну, друком та постдрукарською обробкою запрошень. Сучасний ринок пропонує безліч варіантів, а Ваше завдання визначитеся, яким з них Вам найкраще скористатися.

 

Виготовлення запрошень у Львові

 

Технології виготовлення запрошень

Виготовлення запрошень у Львові технічно мало відрізняється від виготовлення листівок. Відмінності існують за зовнішнім виглядом і текстом. Створення запрошень вимагає дотримання правил етикету, тимчасових і фінансових витрат. Розробка дизайну запрошень - це творчий процес. Приділивши йому достатньо уваги, можна отримати найбільш якісний продукт, який для рекламних запрошень дозволить ефективно просувати товари і послуги компанії на ринку, а для запрошень на весілля та інші свята викличе відчуття торжества. На початковому етапі дизайну запрошення необхідно визначити і поставити завдання, встановити цілі, описати цільову аудиторію. Важливо врахувати фірмовий стиль компанії чи тематику свята.

Здійснюючи виготовлення запрошень використовуються такі технології:

 

 

Друк весільних запрошень

 

Цікаві факти про друк запрошень

У житті кожної людини і навіть компанії бувають урочисті моменти, - день народження, весілля, ювілей, корпоративна вечірка або корпоративний ювілей, банкет з нагоди досягнення або навіть перевиконання річного плану - і будь-який з цих знаменних днів неможливо уявити без запрошення рідних, друзів, товаришів по службі , бізнес партнерів, клієнтів, постачальників і просто дружніх і впливових гостей. Запрошені близькі люди, по суті, і створюють атмосферу свята. Саме тому таке велике значення завжди надавалося самій церемонії запрошення гостей. Запрошення на весілля або корпоративний банкет, нехай навіть і по-дружньому, кинуте лише в розмові, відразу знижує значимість моменту. І зовсім інше враження, коли запрошення на весілля, запрошення на день народження, коктейльну вечірку або корпоративний бал офіційно вручається близькому колу одержувачів у вигляді барвисто віддрукованих у друкарні листівок-запрошень, будь то запрошення зі згином, односторінкові євро-запрошення без згину, квадратні запрошення, запрошення на дизайнерському папері і / або запрошення з тисненням фольгою.

Молодята, іменинники і ювіляри, директора і власники компаній розуміли це в усі часи. Мами і тата сьогоднішніх молодят свого часу не могли собі дозволити замовити друк запрошень на весілля: шлях до друкарні для них, як і для всіх інших, був закритим, оскільки вона була режимним об'єктом. А «корпоративні вечірки», якщо такими можна було назвати закриті святкування Нового року, були закритими неафішованими «партійними» подіями і запрошення для них взагалі не друкувалися. Витонченим виходом для приватних осіб була покупка звичайних листівок або запрошень, які можна було використовувати як шаблон запрошення. Текст на таку листівку вписувався від руки і глянцево-друкарське, презентабельне запрошення було готово! Типові запрошення листівки (так-так, це була суміш «два-в-одному» - і запрошення, і листівка), включаючи запрошення на весілля або запрошення на день народження і запрошення на ювілей, легко можна було знайти в продажу, причому зроблено воно було на високому рівні з використанням дорогих варіантів обробки. На сьогоднішній день може виникнути питання: - а навіщо, взагалі, запрошення на день народження або будь-яке інше торжество замовляти в друкарні?

Припустимо, це питання в даний час абсолютно стосується представників бізнесу. Навряд чи директор будь-якої компанії розпорядиться купити готові запрошення на корпоративне свято в магазині при тому, що таке запрошення, природно, буде без логотипу компанії та іншої корпоративної символіки. Крім друку логотипу компанії на запрошенні буде доречним також друк і оформлення запрошення в корпоративних кольорах компанії. Також не варто забувати, що в сучасних друкарнях, таких як КопіБум можна замовити запрошення на весілля та інші свята зі змінною інформацією (персоналізацією) - ми можемо відразу на льоту вдруковувати в запрошення і листівки ПІБ запрошених і навіть відразу можемо друкувати адреси та назви компаній прямо з вашого файлу в форматі Excel.

Однак якщо ви все ще думаєте, що можна просто купити в магазині готові запрошення або листівки, то ви повинні пам'ятати, що, не дивлячись на всю свою ефектність, всі готові листівки і запрошення, являють собою якийсь розтиражований шаблон запрошення, що позбавляє їх індивідуальності і персоналізації. Якби закохані укладали шлюби сотні разів за своє життя, тоді, напевно, ці листівки були б цілком доречні. Створення та подальше вручення запрошень на весілля або ювілей- найурочистіший момент в житті для багатьох - за визначенням не може бути шаблонним. В інтернеті можна знайти багато різних посібників як виготовити оригінальні запрошення на весілля своїми руками. Будучи корисними уроками по рукоділлю, вони, все-таки, не йдуть ні в яке порівняння з величезними можливостями сучасної поліграфії. Знову ж таки, невже молодятам і іншим ювілярам більше нема про що думати і дбати, як тільки витрачати силу-силенну часу на розробку концепції і дизайну запрошень? Запрошення на весілля - це перша урочиста нота майбутнього маршу Мендельсона і прозвучати вона повинна професійно і красиво. Зазвичай про це дбає так званий «весільний розпорядник» або ж агент (агентство), які будуть вам влаштовувати весільну церемонію. Весілля починається із запрошення, а запрошення починається з вибору сучасної друкарні.

Цифрова друкарня КопіБум в широкому асортименті своєї друкованої продукції відносить друк запрошень до розряду ділової поліграфії. Мало того, запрошенням присвячений навіть цілий розділ, всередині якого запрошення і листівки поділяються на: запрошення без згину (стандартні запрошення), подвійні запрошення зі згином, квадратні запрошення, дизайнерські запрошення, запрошення на дизайнерському папері з тисненням фольгою, вирубні запрошення (запрошення з вирубкою найхимерніших форм) і запрошення-будиночок (такі запрошення складаються як би «дверцятами» вперед і тому називаються «будиночок»). Це зайвий раз вказує на те значення, яке ми надаємо цьому виду друку. Замовлення, як правило, надходять від приватних осіб і мають маленький тираж, виконуються нашою друкарнею на такому ж високому технічному рівні, як і замовлення від великих банків і самих заможних клієнтів, які зазвичай замовляються сотнями штук і з вельми немаленьким бюджетом, тому що всі намагаються показати неодмінно високий рівень своєї компанії, тому що як відомо, запрошення і листівки також є носіями фірмового стилю компанії.

 

Де замовити виготовлення запрошень у Львові?


 

Де замовити запрошення на весілля та інші важливі події?

Стильні запрошення - це перша деталь, яка задає атмосферу всьому заходу. Фахівці нашої друкарні КопіБум допоможуть Вам роздрукувати запрошення на весілля та інші події, які справлять відчуття свята задовго до його початку.

Запрошення оформляються по-різному, в залежності від рівня і масштабу заходу - вони можуть бути розкішними, скромними, кумедними ... якими завгодно!

Запрошення на весілля, запрошення на день народження, запрошення на ювілей, запрошення на корпоративну вечірку або банкет, як і на будь-який інший знаменний захід - ці та багато інших замовлень швидко і якісно виконає для Вас ваша друкарня КопіБум у Львові.

Для того, щоб замовити друк запрошень у Львові, зателефонуйте до наших менеджерів або залиште заявку і ми сконтактуємося з Вами. Також Ви можете підійти безпосередньо в нашу друкарню.

Після виготовлення запрошень на весілля та інші події, готову продукцію Ви можете самостійно забрати в нашій друкарні або її Вам доставить кур’єр. Оплата за замовлення здійснюється готівкою, через термінал, або на рахунок компанії.

Також, крім запрошень, у нас можна замовити друк календарів, візиток, наклейокконвертів, плакатів, листівок, меню, брендованої сувенірки тощо.