Замовити друк буклетів
Ціна вказана в гривнях за 1 шт.

Розмір в складеному вигляді: 99 х 210 мм.
Розмір в розвороті: 297 х 210 мм.
Кількість згинів: 2.
Папір: крейдований 130 г.
Друк: повноколірний двостор. (4+4).

 • Наклад 10-24 шт. 46.5 грн
 • Наклад 25-49 шт. 41.8 грн
 • Наклад 50-99 шт. 26.5 грн
 • Наклад 100-199 шт. 19.9 грн
 • Наклад 200-299 шт. 17.9 грн
 • Наклад 300-... шт. 15.5 грн
Замовити

Розмір в складеному вигляді: 148 х 210 мм.
Розмір в розвороті: 297 х 210 мм.
Кількість згинів: 1.
Папір: крейдований 130 г.
Друк: повноколірний двостор. (4+4).

 • Наклад 10-24 шт. 44.5 грн
 • Наклад 25-49 шт. 39.8 грн
 • Наклад 50-99 шт. 25.5 грн
 • Наклад 100-199 шт. 18.9 грн
 • Наклад 200-299 шт. 16.9 грн
 • Наклад 300-... шт. 14.5 грн
Замовити

Виготовлення буклетів

Друк буклетів у Львові: поширені запитання та відповіді

1. Що таке "буклет" та «готовий макет» для виготовлення буклетів?

Буклет - це сфальцьований в один-два згини аркуш паперу, з обох сторін якого розміщена текстова та графічна інформація. Найпоширеніші формати: А5 та Євро.

Готовий макет для друку буклетів – це файл, який повністю підготовлений до друку, не вимагає внесення змін до змісту, а також будь-якої додрукарської підготовки. В усіх друкарнях поліграфія друкується лише з правильно підготовленого макету згідно вимог.
 

2. Що робити, якщо у мене немає макету або він не відповідає вимогам?

Якщо ваш макет не відповідає вимогам, то наші дизайнери доопрацюють його для потреб друку. А якщо немає готового макету, то ми його вам розробимо. Вартість цих послуг залежить від складності завдання, тому ціну уточнюйте у наших менеджерів.
 

3. За скільки часу ви здійснюєте друк буклетів?

Якщо макет готовий до друку і не потребує доопрацювань, а наклад друку до 50 шт., то виготовлення буклетів здійснюється за 1 робочий день. Якщо наклад друку 50 шт. і більше, то термін виготовлення 2-3 робочих дні.
 

4. Чи можна роздрукувати для тесту декілька буклетів, щоб подивитися на їх якість?

Так, у нас передбачена така послуга. Детальніше про неї вас проконсультують наші менеджери.


5. Яку мінімальну кількість буклетів ви друкуєте і чи наклад впливає на ціну?

Чим більший наклад замовлення, тим дешевша ціна. Стандартно ми виготовляємо буклети накладом: 10, 25, 50, 100, 200, 500, 1000 шт. Також можемо виготовити накладом 2500, 5000, 10 000 та будь-яке інше виготовлення буклетів. Ціна одного буклету при великих накладах надзвичайно мала.


6. На якому папері ви друкуєте буклети?

Стандартно буклети друкуються на білому крейдованому папері товщиною 130 г. Це професійний поліграфічний папір, приємний на дотик, зі спеціальним покриттям на якому зображення виглядає більш насичено. Проте буклети можна надрукувати як на тоншому папері 90 г., так і на товстішому 160 г.


7. Які додаткові опції можна обирати при замовленні буклетів?

Буклети можуть бути надруковані на листі формату А4 та А3. Для листа А4 робиться 1 або 2 згини; для листа А3, як правило, 1 згин.  Додатково буклет можна покрити ламінацією для кращого збереження.

Виготовлення буклетів в друкарні КопіБум
 

Цікаві факти про виготовлення рекламних буклетів

Буклет - це один з найпоширеніших видів рекламної продукції, особливо, рекламні буклети, які в стислій і доступній формі розповідають споживачам про товари і послуги, при цьому вартість їх друку невисока. 

​Буклети є одним з найбільш поширених рекламних носіїв на виставках, ярмарках, акціях. Їх формат також зручний для поштової розсилки.

Буклети мають наступні переваги:

 • компактний формат;
 • ефективність;
 • оригінальність подачі інформації;
 • масовість;
 • низька вартість друку.

 

Друк буклетів у Львові

 

Друк буклетів Львів: варіанти виготовлення 

Головна перевага буклету - це його мініатюрність. Інформації на ньому небагато, вона максимально структурована, а це значить, що клієнт прочитає її всю. Незважаючи на традиційність форми, дизайн подібної поліграфії може бути найрізноманітнішим:

 • "гармошкою";
 • "вікном";
 • фальцюванням із зсувом.

Зазвичай, друк буклетів у Львові здійснюється на крейдованому папері щільністю від 115 до 150 г / м2. Однак за бажанням клієнта папір може бути і більшої щільності. У цьому випадку додатково застосовується біговка для того, щоб згини не позаламувалися. Здійснюючи виготовлення рекламних буклетів може використовуватися ламінація, перфорація і інші види постдрукарської обробки, які позначаються на ціні поліграфії.

 

Варіанти виготовлення буклетів

 

Число згинів при виготовленні буклетів

Перш, ніж замовити виготовлення буклетів у Львові, слід визначитися із завданням, яке вони будуть вирішувати, продумати, яким ви хочете побачити буклет, якої він буде форми.

На етапі розробки оригінального макета слід передбачити число згинів, порядок і послідовність розміщення інформації, ілюстрацій і фотографій. Кількість фальців визначить форму майбутнього рекламного продукту і число смуг.

Різновиди фальцювання буклетів:

 1. Буклет з одним згином. Найчастіше такі буклети виготовляються з аркушів паперу форматів А3 або А4. Згин проходить по горизонталі або вертикалі;
 2. Буклет з двома згинами проводиться на папері форм-факторів А3-А5, 630 * 397 мм. Листи А4 або А5 можуть бути сфальцьовані уздовж або поперек, а А3 і 630 * 297 мм - фальцями всередину або гармошкою.
 3. Буклет з трьома згинами виготовляється з листів, форматів А1-А3 і складаються поперек, гармошкою, з паралельним внутрішнім заворотом, з заворотом або трьома зустрічними згинами.

Від того, який спосіб фальцювання ви виберете, багато що залежить. Так для банків кращі буклети з одним згином або двома фальцами всередину, але не підійде гармошка. Якщо ви вирішили просунути на ринок нову послугу або товар, можна поекспериментувати і замовити буклети із згином, чисельність фальців якого перевищує три.

Для святкових буклетів, ресторанів, клубів, рекламних шоу підходять незвичайні форми буклетів. Відповідно, слід використовувати 3 фальци. Бутіки, супермаркети, різні магазини зазвичай використовують стандартний буклет в два згини. У будь-якому випадку, якщо ви не впевнені у виборі, наші фахівці завжди прийдуть на допомогу.

 

Кількість згинів на буклетів

 

Трохи цікавих фактів про друк рекламних буклетів

Ідея надавати розгорнутому посланню компактний формат зародилася у людства в той момент, коли з'явилася необхідність доставити його з дому в дім, з точки А в точку Б.

Спочатку скручувалися в трубку папіруси, сувої, берестяні грамоти. Потім з'явився папір і конверти, люди складали великий лист, опускали в конверт і відправляли свої думки в подорож.

Але якщо повернутися до більш сучасних реалій, то на європейських просторах жив-був один німецький комерсант-винахідник, який все робив по науці. Перш, ніж випустити на ринок свій продукт, він надрукував барвисті рекламні листівки, розклав їх у найбільш людних місцях і став спостерігати за реакцією людей. Спостерігаючи за ними, він звернув увагу, що всі, хто брав його листівки, перш, ніж покласти їх в кишеню, складали їх навпіл. Тут же дізнавшись у знайомого кравця типову ширину внутрішніх кишень, бізнесмен замовив у друкарні новий тираж листівок - тепер уже складених удвічі, з одним вигином, на щільному папері під ширину кишені. Так Рудольф Дизель першим в світі винайшов і замовив друк буклетів, а німецькі поліграфісти ввели в обіг термін фальцювання (від falzen - згинати). Власне, ця історія і показує, чим виготовлення буклетів відрізняється від виробництва інших рекламних матеріалів, а саме: - фальцюванням (одним, двома або більше згинами вихідного листа).

Ось уже понад 100 років друк буклетів супроводжує, практично, кожну рекламну кампанію. У чому секрет успіху такого, на перший погляд, простого винаходу як складання листа і чому виготовлення буклетів у Львові і у всьому світі стало класикою жанру?

По-перше, тому що це недорого, адже буклет складається всього з одного аркуша, який не вимагає ніяких додаткових дій, крім друку. Також, з фінансової точки зору друк буклетів - найменш витратна послуга по відношенню до будь-якого іншого виду багатосторінкового кольорового друку.

По-друге, завдяки фальцюванню буклет, фактично, отримує умовні сторінки, роздільником яких служить сам згин. При цьому кількість сторінок прямо пропорційно кількості фальців. Друк рекламних буклетів, шаблони яких передбачають всього один згин (фальц), мають чотири сторінки, а два згини дають вже цілих шість сторінок тексту. Великою популярністю також користуються буклети, шаблони яких мають чотири фальца - це 10 окремих смуг для графіки і тексту. Існує величезна безліч способів фігурного складання паперу. В Японії цьому присвячено навіть ціле мистецтво - орігамі. І на кожному з цих способів, теоретично, може бути побудовано виготовлення буклетів у Львові.

Є буклети, шаблони яких по своїй складності майже не поступаються кубику Рубіка. Але такі буклети-головоломки часто відображають, скоріше, дизайнерські забаганки, ніж робочий рекламний інструмент.

Буклет - це маленька книга про продукт або послугу. Як і в цій книзі в нього є своя зав'язка, розвиток теми і фінальна кульмінація, а сторінок в цій книзі рівно стільки, скільки потрібно, щоб заінтригувати читача-споживача. Але якщо над справжньою великою книгою у видавництвах неспішно працюють десятки співробітників, то розробка і виготовлення буклетів терміново завжди потрібна на вже і часто буває замкнута на одного єдиного дизайнера, який і так постійно «зашивається». Саме тому так важливо мати робочі відносини з професійною друкарнею, де допоможуть порадою і де в разі необхідності можливий терміновий друк буклетів у Львові.

Якщо Ви шукаєте поліграфічного партнера, здатного забезпечити швидкий і якісний друк буклетів дешево у Львові, то цифрова друкарня КопіБум - це саме те, що Вам потрібно. Цифровий друк буклетів, а при необхідності і терміновий друк буклетів у Львові - одна з ключових компетенцій нашої друкарні. КопіБум – це друкарня, друк буклетів в якій проводиться цифровим методом, недорого і на власному обладнанні прямо в центрі Львова. Ви можете замовити виготовлення рекламних буклетів класичним способом в один згин; в два згини «відкритим вікном» (це друк ліфлетів), «гармошкою» або буквою Z; довгий буклет з трьома і більше фальцами, а також дизайнерський буклет по Вашій власній розкладці. Для зручності наших клієнтів доступна така послуга як виготовлення буклетів за готовими шаблонами і малими тиражами.

Якщо Ви ще не визначилися, в якій саме друкарні Ви хочете надрукувати буклет, але хочете зробити це швидко, якісно і недорого, тоді телефонуйте до нас і отримайте безкоштовну консультацію перед друком.

 

Цікаві факти про виготовлення буклетів

 

Друк буклетів. Ціна послуги

Тепер поговоримо про ще одну важливу тему, якою неможливо оминути рекламні буклети. Ціна буклетів залежить від безлічі факторів, серед яких:

 • формат,
 • щільність паперу,
 • тираж,
 • терміновість виготовлення.

На ціну буклету впливає і застосування різних способів постдрукарської обробки, таких як ламінування, перфорація, лакування, вирубка і тиснення, а також терміни виготовлення буклетів. Ціна на рекламні буклети в друкарні КопіБум приємно вас здивує.

 

Від чого залежить ціна буклетів?

 

Друк рекламних буклетів: особливості розробки

Якщо у вас немає готового макету на ваші рекламіні буклети, то наші фахівці розроблять його для вас. При цьому будуть враховані всі ваші побажання і цілі, для досягнення яких призначена дана поліграфічна продукція. Розробка буклету включає:

 • складання замовником технічного завдання;
 • розробку візуального рішення буклету;
 • верстку та затвердження замовником дизайн-макету;
 • підготовку затвердженого буклету до друку.

Зазвичай на всі ці роботи йде від 2 до 5-ти робочих днів за умови, що замовник вчасно надасть всі вихідні матеріали.

Вартість розробки та виготовлення рекламних буклетів залежить від декількох факторів, серед яких:

 • терміновість;
 • кількість і якість вихідних матеріалів;
 • складність роботи;
 • наявність ускладнюючих елементів.

Ґрунтуючись на своєму досвіді, наші дизайнери запропонують вам найбільш виграшний і ефективний варіант буклета, а також проконсультують вас на кожному етапі створення буклету. У підсумку Ви отримаєте буклети, який максимально точно відповідає вашим завданням, з продуманим дизайном і чіткими акцентами. У нас ви можете замовити всі види даної поліграфічної продукції: іміджеві, інформаційні, та рекламні буклети. Ціна ж на цю поліграфію у нашій друкарні є однією з найвигідніших на ринку.

 

Де замовити друк буклетів у Львові?

 

Де замовити друк буклетів у Львові?

Цифрова друкарня КопіБум пропонує розробку дизайну і друк буклетів у Львові. Це яскрава поліграфічна продукція, яка приверне увагу ваших клієнтів і партнерів.

Послуга з виготовлення буклетів є одним з напрямків нашої роботи. Цей вид рекламної продукції дозволяє ефективно донести до клієнтів інформацію про компанію та при цьому надає великі можливості в плані оформлення: буклети можуть бути різного формату, щільності, яскравості, мати вкладиші у вигляді купонів і подарункових карт.

У нас можна замовити роздрук буклетів формату А6, А5, А4, А3, а також нестандартних форматів в чорно-білому або кольоровому варіантах.

Працюючи в цій галузі достатньо часу, ми накопичили величезний досвід, маємо сучасне технічне оснащення, що гарантує оперативні терміни виконання робіт і високу якість.

Ми здійснюємо цифровий друк буклетів, тобто виготовлення буде швидким, барвистим, якісним. Кольорове рішення друкованої продукції може бути повнокольоровим або із застосуванням однієї або декількох фарб. Крім того, є можливість замовити висікання на аркушах, перфорацію, ламінацію, що зробить буклет оригінальним і індивідуальним. А також крім буклетів, Ви можете замовити у нас виготовлення брошур, меню, візиток, плакатів тощо.