Замовити друк фото:

Фото друкується на глянцевому або матовому папері 230 гр.

 • Ціна за 1 шт. 10 грн
 • Ціна за 2-9 шт. 9 грн
 • Ціна за 10-49 шт. 8 грн
 • Ціна за 50-99 шт. 7 грн
 • Ціна за 100-499 шт. 6 грн
 • Ціна за 500 шт. і більше 5 грн
Замовити

Фото друкується на глянцевому або матовому папері 230 гр.

 • Ціна за 1 шт. 15 грн
 • Ціна за 2-9 шт. 13 грн
 • Ціна за 10-49 шт. 11 грн
 • Ціна за 50-99 шт. 10 грн
 • Ціна за 100-499 шт. 9 грн
 • Ціна за 500 шт. і більше 8 грн
Замовити

Фото друкується на глянцевому або матовому папері 230 гр.

 • Ціна за 1 шт. 20 грн
 • Ціна за 2-9 шт. 16 грн
 • Ціна за 10-49 шт. 14 грн
 • Ціна за 50-99 шт. 12 грн
 • Ціна за 100-499 шт. 10 грн
 • Ціна за 500 шт. і більше 9 грн
Замовити

Фото друкується на глянцевому або матовому папері 230 гр.

 • Ціна за 1 шт. 30 грн
 • Ціна за 2-9 шт. 25 грн
 • Ціна за 10-49 шт. 20 грн
 • Ціна за 50-99 шт. 18 грн
 • Ціна за 100-499 шт. 16 грн
 • Ціна за 500 шт. і більше 14 грн
Замовити

Друк фото у Львові

Що важливо знати про виготовлення фотографій?

У сучасному 21 столітті техніка дозволяє переглядати фотографії, які ми зробили, прямо на дисплеї телефона, фотоапарата чи на моніторі комп’ютера. Тому тепер ми здійснюємо друк фото набагато рідше, ніж в часи виготовлення фотографій з плівки. Проте, потреба в друці фотографій зовсім не відпала, просто змінилися технології і вимоги до виготовлення фотографій у Львові. Після того, як ми зробили якісне фото на телефон чи фотоапарат, обробили його, ми очікуємо побачити на папері не менш якісний результат. Але як нам отримати максимальний збіг нашого зображення на моніторі та фотопапері? Ці питання хвилюють багатьох людей. І одна з найважливіших умов отримати якісний друк фото – це вибір способу друку фотографій.

 

Друк фото у Львові. КопіБум

 

 

Способи друку фотографій

На сьогоднішній день існує декілька способів друку фотографій. Розглянемо їх плюси і мінуси.

1. Друк фотографій у фотолабораторіях

Це найбільш знайомий нам спосіб виготовлення фото ще з часів фотоапаратів на плівку. У фотолабораторіях друк фотографій здійснюється на «справжньому» фотопапері, а не картоні, який продається для струменевого друку фотографій. Фотодрук хімічним способом у фотолабораторіях є найдавнішим способом виготовлення фотографій, хоча в даний час він технічно є не найпростішим.

Процес фотодруку складається з наступних етапів:

1. Експонування або проекція зображень на фотопапір. Традиційно цей процес виконувався на фотозбільшувач з негативу. В сучасних фотолабораторіях процес експонування виконується кількома «цифровими» способами. Зображення на фотопапері може створюватися за допомогою матриці мікрозатворів або електронно-променевої трубки. Насправді способів передати зображення на фотопапір набагато більше. Ще не варто забувати про традиційний спосіб експонування з негативу.

2. Далі слідує процес хімічної обробки фотопаперу. Зазвичай це:

 • Проявлення
 • Відбілювання і фіксаж
 • Стабілізація і промивка

3. У фіналі йде процес сушіння і нарізки рулону на окремі фотографії (якщо це не було зроблено в самому початку).


Фотодрук у лабораторії: плюси і мінуси.

Переваг даного процесу досить багато:

 • Найвища «глибина» кольору, тобто можливість найбільш широко передати кількість колірних відтінків.
 • Найвища зносостійкість. Традиційна фотографія не схильна до розмивання парою й водою, менш схильна до різного роду механічних впливів.
 • Найвища довговічність. Фотографія на традиційному фотопапері дуже стійка до впливу ультрафіолетових променів і внаслідок чого, майже не вицвітає.

Недоліками традиційного друку фотографій у лабораторіях є висока собівартість цього методу, максимальний розмір фотографій має обмеження, а також доволі висока вартість устаткування (фотолабораторій).

 

Друк фото у фотолабораторії
Фотолабораторія Noritsu OSS-3701


 

2. Друк фотографій на струменевому принтері (inkJet)

Цей метод друку фотографій отримав останнім часом дуже широке поширення, головним чином завдяки, відносно низькій вартості обладнання.

Даний спосіб фотодруку полягає у використанні водно-дисперсійних чорнил для створення зображення на спеціальному папері - цупкому картоні зі спеціальним покриттям. При струменевому способі друку, фотографія на папері виходить шляхом розбризкування чорнила з сопла друкуючої головки п'єзоелектричним насосом. Відмінні риси, що впливають на якість фотографії при струменевому друці – це кількість кольорів чорнила і тип паперу. Кількість використовуваних кольорів чорнила впливає на друк світлих тонів зображення. З цією проблемою краще справляються принтери з 6 - 8 чорнильницями.

Струменевий друк фотографій: плюси і мінуси.

До основних переваг струменевого друку фотографій варто віднести, перш за все, відносно низьку собівартість одержуваної фотографії та низьку вартість обладнання для друку.

Недоліками даного методу є:

 • Дуже низька вологостійкість готових фотографій.
 • Низька стійкість до вицвітання.
 • Низька зносостійкість (осипання чорнила).


 

Друк фотографій у Львові. Epson L805
Струменевий принтер для друку фотографій Epson L805


 

Термосублімаційний друк фото

Принцип сублімації це дуже швидкий розігрів твердих пігментів (барвників) в пар і застигання його на папері. Барвники, як правило, знаходяться на лавсановій плівці і заправляються в принтер разом з папером. При даному способі друку виходить досить велика глибина кольору - до 24 біт. Це можливе тому, що відбувається змішування пігментів для отримання потрібного відтінку.

Сублімаційний друк фотографій: переваги та недоліки.

До основних переваг даного методу друку відноситься широта охоплення колірних відтінків і відносно низька вартість обладнання.

До недоліків можна віднести дуже високу вартість відбитка (близько 0,4 $ за друк фото 10×15 см) і низьку стійкість до ультрафіолетових променів.
 

 

Термосублімаційний принтер Canon Selphy CP1300
Термосублімаційний принтер Canon Selphy CP1300 

Друк фото поліграфічним способом

В цьому випадку фотографії друкуються на цифрових чи офсетних друкуючих принтерах на крейдованому папері. В результаті ми отримуємо якість друку поліграфії, наприклад як на візитках, флаєрах, плакатах тощо. При такій технології зображення формується з великої кількості пікселів. Можна сказати, що це лазерний друк фото.

Цифровий метод друку добре підходить для тиражування фотографій великими об’ємами, де на якість зображення відводиться не перше місце. Друк фото в поліграфії не можна назвати стандартним способом виготовлення фотографій у Львові, проте його також часто використовують.

Друк фотографій в поліграфії: переваги та недоліки.

До переваг даного методу відноситься низька ціна та швидкість виготовлення фотографій, можливість друкувати на папері різного формату аж до А0.

До недоліків можна віднести низьку якість зображення, яку можна побачити, якщо збільшити роздруковану фотографію.


 

Фотодрук у Львові

 

 

Формати друку фотографій та співвідношення сторін

Стандартні формати друку:

 • 10х15 - (співвідношення сторін формату друку 3: 2)
 • 15х20 - (співвідношення сторін формату друку 4: 3)
 • 20х30 - (співвідношення сторін формату друку 3: 2)

Співвідношення сторін формату друку, це відношення довжини до ширини. Цифрові дзеркальні камери мають співвідношення сторін 3:2, так само як і стандартний кадр негативної фотоплівки з розміром 36х24 мм (36/24 = 1,5).

Камери смартфонів, в тому числі і iPhone має співвідношення 4:3. Це легко перевірити, зайдіть у властивості файлу зображення і подивіться його розміри в пікселях. Розділіть більшу цифру на меншу. Якщо в результаті виходить 1,33 - це означає 4:3, якщо 1,5, то 3:2. (Квадратні зображення мають співвідношення сторін 1:1, а панорамні фотографії 3:1). Якщо у вас вийшла якась інша цифра, значить зображення піддавалося кадруванню (обрізці). Така опція є у всіх смартфонах.

Цю інформацію потрібно знати для правильного вибору формату фотодруку, щоб всі фотографії надрукувалися повністю без обрізки. В іншому випадку, це можна зробити тоді, коли роздрукувати фото з «білими полями», які всім дуже не подобаються. Звичайно, у багатьох випадках обрізка може бути і непомітною, особливо коли по краях кадру немає якихось важливих об'єктів, але в більшості випадків під обрізку можуть потрапити «голова» або «ноги» об'єкту зйомки, що в кінцевому підсумку дуже засмучує.

 

Формати друку фотографій

 

 

Де замовити друк фотографій у Львові?

Цифрова друкарня КопіБум окрім друку поліграфічної продукції (візитки, плакати, флаєра, листівки, календарі тощо), здійснює фотодрук на професійних струменевих принтерах Epson L805. Ми спеціалізуємося на оперативному друці фотографій тиражом від 1 шт. В нашому арсеналі знаходиться 5 професійних фотопринтерів, які знаходяться в наших копі-центрах в різних куточках Львова. Щоб замовити у нас друк фотографій ви можете надіслати свої фотографії нам на емейл чи вайбер, а також підійти в один з наших копіцентрів. В разі потреби, у нас є кур’єрська доставка замовлень по Львову та Україні. А також виконуємо друк фотографій на різних сувенірах: футболках, горнятках, екосумках, пазлах, металі, магнітах тощо.