Замовити друк на конвертах:

Розмір конверта: 220 х 110 мм.
Колір конверта: білий, крафтовий.
Друк: кольор. одностор. та двостор.
Область друку: лише ззовні конверта.

Замовити

Розмір конверта: 162 х 229 мм. 
Колір конверта: білий, крафтовий.
Друк: кольор. одностор. та двостор.
Область друку: лише ззовні конверта.

Замовити

Розмір конверта: 229 х 324 мм. 
Колір конверта: білий, крафтовий.
Друк: кольор. одностор. та двостор.
Область друку: лише ззовні конверта.

Замовити

Друк на конвертах у Львові

Цікаві факти про виготовлення конвертів

Незважаючи на поширення електронного листування, фірмові конверти продовжують бути актуальними. Більшість компаній не можуть обійтися без них, адже це золотий стандарт ділового етикету.

Розсилка вітальних листівок, каталогів та буклетів, спеціальних пропозицій партнерам або важливим клієнтам - все це неможливо зробити по електронній пошті. Спеціально для таких випадків застосовують виготовлення конвертів з логотипом на замовлення.

Більшість друкарень надають такі послуги по роботі з конвертами:

 • друк на конвертах стандартних класичних форматів (від С6 до С4);
 • виготовлення дизайнерських конвертів, що відрізняються незвичним папером і стильним оформленням;
 • тиснення фольгою на конвертах;
 • друк конвертів з ефектом лаку;
 • персоналізація конвертів: нанесення номерів і адрес клієнтів.

Також в багатьох компаніях можна замовити друк на конвертах у Львові не лише білого, але і чорного кольору. Вони виглядають дуже стильно і незвично.

 

Друк на конвертах у Львові

 

Трохи цікавих фактів про виготовлення конвертів

Історично сам шаблон конверта мало змінився за останні 200 років. Всі паперові конверти першої третини XIX століття були подібного розміру і формату - довгастої прямокутної форми, з щільного паперу, без марок і штампів (виготовлення конвертів з поштовими гербами відноситься до середини 40-х років).

З появою державних гербових штемпелів і поштових знаків сам друк конвертів зберігає колишню технологію - це чисті паперові конверти без нанесення додаткових елементів. З розвитком поштової справи в Україні друк конвертів у Львові передбачав друк все більшої кількості графічних елементів - місця для марок, адресного рядка, зворотної адреси. З середини XX століття виготовлення конвертів в змістовній своїй частині вже не змінюється. Змінюються тільки зображення на марках: знаменні події, політики, письменники, громадські діячі тощо.

В сучасний інформаційний вік, багато процесів замінила електронна пошта, проте не всі. Наприклад, дарування грошей в конвертах, пересилання важливих документів, банківських карток тощо. Насправді, скрізь потрібні паперові або фірмові конверти. Крім усього іншого, використання конверта в особистих і корпоративних відносинах - знак ґречності, атрибут ділового етикету. Ось чому в приватному житті використання конвертів бажане, а в багатьох бізнесах фірмові конверти з логотипом є строго обов'язковими.

У міжкорпоративних і внутрішньофірмових контактах паперові конверти з лого залишаються поза конкуренцією, і тому попит на якісний друк фірмових конвертів у Львові завжди актуальний.

 

Цікаві факти про виготовлення конвертів

 

Виготовлення конвертів та друк на конвертах. В чому різниця?

На сучасному ринку Ви зможете замовити величезну кількість найрізноманітніших конвертів, їх виготовляють як невеличкі друкарні, так і потужні виробництва. Також завжди можна зробити друк на конвертах стандартних форматів. Справа в тому, що в продажу є обмежене число форм і розмірів конвертів, і маленьких вибір паперів. Так само готові конверти не можна задруковувати зсередини, зробити друк навиліт і по колу, заламінувати, зробити тиснення, конгрев і т. д. Проте, друк на стандартних конвертах коштує в рази дешевше, робиться швидше і для більшості людей є набагато звичним. Тому вибираючи чи замовляти виготовлення конвертів у Львові з нуля чи здійснювати друк на готових конвертах, треба виходити з Ваших запитів. Якщо потрібно замовити конверти з логотипом, вдрукувати деякі дані, то Вам достатньо замовити друк на конвертах вже готових. Якщо ж Ви бажаєте вразити Ваших адресатів ексклюзивністю, шиком і для Вас вартість не стоїть на перших місцях, тоді замовляйте виготовлення конвертів з нуля.

При виготовленні конвертів з нуля, їх можна розділити на такі групи:

 1. конверти з прямим клапаном (включаючи стандартні види і розміри);
 2. конверти з трикутним клапаном;
 3. маленькі конвертики під пластикові картки і візитки, подарункові та дисконтні картки, кейхолдери і картхолдери;
 4. конверти без клапана, з боковим входом і напівкруглою виїмкою для більш зручного витягання вкладення;
 5. квадратні конверти для запрошень, листівок і рекламних буклетів;
 6. конверти нестандарт і оригінальні;
 7. конверти спеціального призначення із захисною стрічкою, включаючи кур'єрські конверти.

 

Технології виготовлення конвертів

 

 

Друк конвертів Львів: технології виготовлення 

Замовляючи індивідуальне виготовлення конвертів, можна обирати різні параметри та складові конвертів.

Види паперу для виготовлення конвертів:

 • офсетні папери від 80 до 200 г / м2, кольору ─ білий або кольоровий;
 • крафт бежевий або білий від 90 до 350 г / м2;
 • дизайнерські папери ─ кольорові, фактурні, з блиском;
 • крейдовані папери;
 • картони односторонні і двосторонні і т. д.

На конвертах можна друкувати будь-яку графіку:

 • логотипу;
 • фотографії;
 • малюнка;
 • плашки як зовні, так і всередині конверта;
 • задруківка клапана тощо.

До конвертів можна застосовувати постдрукарські роботи:

 • тиснення фольгою, конгрев;
 • ламінація, що в принципі не можлива на готових конвертах;
 • виготовлення конвертів будь-яких розмірів, точно під Ваше замовлення.

 

Найпоширеніші розміри конвертів

 

Друк на конвертах Львів: найпоширеніші розміри 

Звичні для нас формати паперу позначаються буквою А (А4, А4, А3), а формати конвертів позначаються буквою С (С5, С4, С3). Розміри конвертів формату С на 9% більше розмірів паперу формату А, тому папір А4 вільно входить в конверт С4, папір А5 легко вміщається в конверті С5, а папір А6 комфортно себе почуває в конверті С6.

 • Конверт С4. Розмір конверта - 229 х 324 мм. У конверті С4 відправляють без складання листа, анкети, каталоги, документи і журнали формату А4. Великий розмір конверта С4 не дозволяє друкувати на ньому адреси на звичайному принтері і користуватися стандартними поштовими ящиками.
 • Конверт С5. Розмір конверта - 162 х 229 мм. У конверті С5 відправляють листи і документи на папері формату А5 або складений вдвічі папір А4. Зручний він і для доставки рекламних буклетів, листівок, брошур. Розмір конверта С5 дозволяє опускати в його поштову скриньку, друкувати адреси і наносити зображення за допомогою принтера.
 • Конверт С6. Розмір конверта - 114 х 162 мм. Конверт С6 вміщує складений вчетверо аркуш А4 або зігнутий навпіл аркуш А5. У конверті формату С6 посилають листи, квитанції, стандартні не подовжені листівки. За радянських часів конверт С6 був найпопулярнішим. Тому зараз його називають «Радянський конверт».
 • Євроконверт Е65 / DL. Розмір конверта Е65 - 110 х 220 мм. Е65 - подовжений конверт євроформату. Вміщує в себе аркуш паперу А4, складений втричі. Використовується для особистої і ділової кореспонденції, розсилки запрошень, вітальних карток, листівок і євробуклетів. На сьогоднішній день Е65 найпопулярніший формат конверта.

При виборі конверта враховуйте, що його розміри повинні бути дещо більшими за розмір документа, який в нього вкладається.

 

Вартість друку на конвертах

 

 

Друк на конвертах. Ціна послуги 

Ціна друку на конвертах у Львові залежить від обраного формату, типу і якості паперу, а також особливостей нанесення малюнка. У будь-якому випадку, Ви будете приємно здивовані доступністю всієї продукції.

Ціна виготовлення конвертів залежить від формату, типу паперу, тиражу, способу друку тощо.

Якщо Вам пора вітати партнерів з наступаючими святами і замовити конверти з логотипом вашої фірми, тоді звертайтеся в нашу друкарню КопіБум.

 

 

Де замовити друк на конвертах у Львові?

 

 

Де замовити друк на конвертах у Львові?

В нашій друкарні КопіБум Ви можете замовити друк конвертів найпоширеніших форматів: С4, С5, С6, DL. У нас можна зробити роздрук на конвертах в межах 1 години. Готове замовлення можна буде забрати в нас в друкарні або його Вам доставить кур’єр.

А ще Ви можете купити у нас чисті конверти різних форматів, які завжди є у нас наявності.  

Також в нашій друкарні можна зробити друк візиток, флаєрів, листівок, запрошень, плакатів, буклетів, брошур, каталогів, меню тощо.