Замовити порізку паперу

Різання паперу під потрібний вам розмір

В друкарні КопіБум можна замовити порізку паперу А4 та А3 на бажаний вами розмір. Для порізки ми використовуємо професійний різак-гільйотину IDEAL 4705, який дозволяє розрізати за один раз велику кількість листів.

Основні характеристики:

  • Максимальна ширина порізки: 330 мм.
  • За один раз можна розрізати до 400 листів щільністю 80 г./ кв. м.
  • Найчастіше ріжеться така поліграфія: візитки, листівки, флаєри, сертифікати, буклети тощо.

Щоб замовити порізку паперу або отримати консультацію, залиште заявку на сайті або телефонуйте!

 

Для яких потреб виконується порізка паперу?

Порізка паперу – це механічний поділ матеріалу (паперу) під фізичним впливом різака. Різання паперу використовується для отримання потрібного формату з рівними краями. Також можна розділити стос паперу на потрібну кількість частин. Тристороннє різання використовується для підрізування блоку для книг або брошур. Також порізці можуть піддаватися надруковані аркуші паперу перед або після фальцювання.

 

Порізка паперу в друкарні КопіБум

 

Види різання паперу

  • Ручна порізка паперу. Для ручного різання паперу використовується роликовий або шабельний різак. Такі різаки дозволяють здійснювати порізку паперу не лише маленьких форматів паперу, а й великих. Проте ручна порізка паперу використовується для порізки за один раз лише 1-2 листів.
     
  • Автоматична порізка паперу, використовується для порізки великих стопок листів, а також листівок, візиток, флаєрів, сертифікатів тощо. Для автоматичного різання паперу використовується різак-гільйотина, який дозволяє за один раз різати досить велику кількість паперу.

 

Підготовка паперу перед порізкою

Надруковані листи складаються в стос, вирівнюються і підбиваються. Стопка паперу повинна вийти рівною, щоб підріз був рівномірним на всіх аркушах.

Щоб малюнок або текст під час порізки поліграфії не постраждав, у макеті потрібно робити вильоти під різання. Для цього не можна розміщувати важливу інформацію та об’єкти надто близько до країв листа. Мінімальна відстань не менше 5 мм. Також, важливо точно вказувати, який розмір готової продукції має вийти.