Замовити друк меню:

Папір крейдований 90-250 г. Розмір А4 (210х297 мм.) та А5 (148х210 мм.)

Замовити

Папір крейдований 90-250 г. Розмір А4 (210х297 мм.) та А3 (297х420 мм.)

Замовити

Папір крейдований 90-250 г. Розмір А4 (210х297 мм.) та А5 (148х210 мм.)

Замовити
Як зробити замовлення?
 • Наш менеджер зв'яжеться з Вами для узгодження всіх деталей.

 • Після Вашого погодження ми приступаємо до виконання.

 • Ваше замовлення готове. Ви оплачуєте його і забираєте самі, або ми доставимо його Вам Новою поштою.

Друк меню Львів

Особливості виготовлення меню для кафе і ресторанів у Львові

Меню - це не просто книжечка або папка з переліком страв і цін. Ця обличчя ресторану. Якщо воно красиво оформлено, у відвідувача прокинеться апетит вже під час вибору закусок і салатів. Цифрова друкарня КопіБум у Львові займається виготовленням барвистих і стильних меню для кафе і ресторанів за допомогою цифрового друку.

 

Друк меню у Львові

 

Друк меню Львів: особливості виготовлення 

Вид і оформлення меню підбираються залежно від спрямованості ресторану. У пафосному і недешевому закладі будуть доречні розкішні шкіряні папки, а в популярній бургерній - лист крафтового паперу з коротким переліком страв і напоїв. Найпоширеніші такі типи виготовлення меню:

 • Листові меню: виконані у вигляді одного аркуша, як правило, використовуються формати А4 або А3, можуть бути виготовлені на основі дизайнерського паперу; при необхідності можуть бути складені в буклет, актуальний для кафе, що займаються доставкою страв додому;
 • Меню на скріпках: виріб являє собою невелику брошуру, це недорогий варіант для закладів з відносно невеликою кількістю страв; аналогічний формат часто використовують для виготовлення барної карти;
 • Меню на болтах: листи і обкладинка скріплюються міцними металевими болтами;
 • Меню на пружині: зручний формат для товстих, багатосторінкових виробів, може бути як основним, так і тимчасовим рішенням;
 • Меню на кільцях: варіант дозволяє легко замінювати сторінки, які тримаються всередині жорсткої папки з кільцями в основі.

В залежності від побажань замовника, може використовуватися:

 • дизайнерський папір або картон;
 • фігурна вирубка;
 • тиснення золотою або срібною фольгою;
 • ламінація і т. д.

 

Цікаві факти про виготовлення меню


 

Цікаві факти про виготовлення меню для ресторанів і кафе

Друк меню для ресторанів на межі 19-20 ст. Гуляти так гуляти ....

В Україні, під пануванням царської Росії та Австро-Угорської імперії, друк меню для ресторанів був поставлений ​​на дуже високому рівні і навіть відрізнявся високим ступенем перфекціонізму. Не тільки елітні заклади, але навіть ресторани 1-ї і 2-ї категорії вважали нижче своєї гідності економити в такому питанні як друк меню. Меню замовлялися у великих друкарнях і друкувалися в чотири фарби на кращому картонному папері формату А2. Після цього видрукувані листи поміщалися у великі папки, зроблені з натуральної шкіри з тисненням логотипу ресторану. Для багатьох друкарень тих років друк меню для ресторанів був гарною підмогою ще й тому, що дуже часто друк меню замовляли не власники ресторанів, а приватні особи, які влаштовували в цих ресторанах так звані урочисті обіди з тої чи іншої важливої нагоди. І на кожен такий обід в друкарні окремо замовлявся друк меню із зазначенням місця, дати та події вшанування. До речі, саме ця традиція успішно перекочувала в нинішнє, 21-ше століття. Так, меню урочистого обіду 26 березня 1907, даного «від товаришів в честь проводів на пенсію» залізничного чиновника середньої руки представляла собою 2 картонних листа формату А2 з двостороннім друком в три кольори, з фотографією ювіляра і професійним художнім оформленням кожної сторінки! І таких обідів було тисячі! Ну прямо як в даний час серед держчиновників :). Якщо таке поліграфічне святкування влаштовували звичайні приватні особи на власні кошти, то можна собі уявити, що дозволяли собі ресторани.

Меню - це перше, чим зустрічають свого відвідувача ресторани. Про цю непорушну істину ресторатори пам'ятали в усі часи.

 

Друк меню для ресторанів та кафе у Львові

 

Друк меню у Львові в складі СРСР. Закуска вже не та, романтики немає.

Після гастрономічного і поліграфічного свавілля імперської епохи друк меню для ресторанів у Львові в складі СРСР буде здаватися сумною сторінкою історії. І справа тут навіть не в дефіциті продуктів, з яким так і не змогли впоратися, а в самому ставленні до ресторанної культури. Меню типового радянського ресторану по своєму стилю було схоже, швидше, на бухгалтерський документ. Таким воно і було, оскільки, перегорнувши меню до кінця, відвідувач завжди міг побачити підпис директора і його зама, які затверджують перелік страв. Про те, щоб зробити меню фірмовим і апетитним директора ресторанів і не думали.

Що толку було думати і мріяти, якщо навіть шрифт в меню всіх ресторанів Союзу був один і той же - шрифт типової друкарської машинки. З черева цієї машинки і виходив друк меню для ресторанів і кафе. Щоб зробити меню, в ресторанах використовували друкарські машинки «Україна» - єдині в Союзі, які могли працювати з форматом А2. На проспекти з щільного паперу блідо сірим шрифтом із залисинами вдруковували назви страв і ціни. Природно, в хід йшла ще й так звана «копірка», що дозволяло друкувати відразу 2 або навіть 3 примірника меню. А щоб нескінченно не передруковувати меню, всі зміни і доповнення до нього вписувалися від руки. Наприклад, в разі перебоїв з постачанням завідувач рестораном збирав всі меню і в розділі алкогольних напоїв так прямо і писав: - «Пива немає».

Об'єктивності заради, слід сказати, що деяка (дуже мала) частина закладів громадського харчування все-таки замовляла друк меню у Львові для своїх ресторанів в друкарнях. Як правило, це були елітні, дорогі ресторани, які обслуговували інтуристів. Але це якраз той виняток, який лише підкреслює правило.

 

Виготовлення меню для кафе, кавярень

 

Друк меню Львів. Ренесанс.

Перші приватні ресторани у Львові, що з'являлися в кінці 1980-х, перші свої меню малювали на шкільній дошці крейдою. Це було оригінально і розривало шаблони. З тих пір з'явилися тисячі ресторанів, і перед кожним з них постало питання необхідності створити меню у Львові, що володіє своєю власною, неповторною особливістю і оригінальним підходом до відвідувачів. Друкарні почали надавати ресторанам та кафе широкий спектр технічних і художніх рішень, що дозволяли створити меню різного типу та відмінної якості. Залежно від стилю і тематики ресторану, виготовлялися меню різного дизайну і з безліччю варіацій палітурки - від меню на одному аркуші без скріплення, меню на скріпці, меню на пружині або навіть меню на болтах. З численних опцій виготовлялися дорогі меню в стилі класичної папки в твердій обкладинці з кільцями. В рамках більш креативного рішення виготовлялися вирубні меню оригінальної форми. При цьому друк меню за більшістю з цих позицій мав як основну, так і барну версії, що відрізнялися зазвичай розмірами. У нашій друкарні КопіБум в центрі Львова Ви можете замовити друк сезонних меню для кафе, для бізнес-ланчів, а також для будь-яких інших акцій, які Ви проводите.

 

Які бувають види меню?

 

Друк меню Львів: види та призначення

Меню формує у клієнтів перше враження про заклад. Стильне оформлення закріплює успішний імідж компанії, привертає увагу цільової аудиторії. Поліграфічна продукція повинна бути інформативною і виглядати естетично, не одноманітною.

Виділяють такі види меню:

 • Класичне меню. Найбільш поширений тип, за допомогою якого клієнт формує замовлення страв. Тут для кожного з них вказана вартість, відвідувач вибирає страви на власний розсуд.
 • Табльдот. У такому меню, вартість замовлення фіксована, а клієнт вибирає по одному блюду з кожної категорії - від закусок до супів, гарячих страв і десертів.
 • Пріксфікс. Ознайомлювальне меню, де клієнтові пропонують відразу набір страв за фіксованою вартістю без можливості їх вибору.
 • Дегустаційні меню. Спеціальний тип меню з малими порціями, що дозволяє спробувати фірмові страви ресторану до основного замовлення.
 • Барна карта. Є асортиментним переліком і одночасно прейскурантом наявних алкогольних напоїв, розбитих на розділи. Включає в себе вина, міцний алкоголь, пиво і т д.
 • Десертна карта. Окреме меню по десертах з докладним описом їх приготування, компонентів і іншими характеристиками.
 • Кальянна карта. Спецменю з упором на фірмові кальяни і супутні товари / послуги.
 • Караоке-меню. Докладний перелік наявних пісень для караоке, зручно структурованих за категоріями.

 

Де замовити друк меню у Львові?

 

Де замовити друк меню у Львові?

У цифровій друкарні КопіБум  Ви можете замовити друк меню для ресторану, кафе, кальян-барів та інших закладів. Воно буде оформлено у відповідності зі специфікою закладу, вигідно підкреслить фірмовий стиль. Можна доповнити кожну позицію коротким описом і барвистим зображенням.

Оригінальний дизайн меню викликає у клієнтів приємні враження. Привабливе оформлення меню впливає на сприйняття користувача, підсилює його інтерес до закладу. Стильна продукція сприяє підвищенню рівня продажів, відвідуваності. Ми використовуємо для виготовлення меню "під ключ" міцні та довговічні матеріали. В оформленні застосовуються кращі технології, перевірені часом. Наша друкарня пропонує великий вибір фактур, матеріалів, форм і варіантів виконання

Ми працюємо з форматами А3 і А4. Можливі й інші варіанти розмірів меню (обговорюється індивідуально). У нашій друкарні КопіБум Ви зможете замовити виготовлення меню для кафе і ресторанів нестандартного розміру або незвичайної форми. Фахівці підберуть стильну колірну гамму, елементи декору. У нас представлений широкий асортимент шрифтів для оформлення.

Ми пропонуємо одно- і двосторонній друк в кольоровому або чорно-білому виконанні. Приймаємо готові макети від клієнтів. Працюємо з малими, середніми і великими тиражами. У нас можна зробити дизайн і друк меню на замовлення з наступними видами післядрукарських робіт:

 • глянсовою і матовою ламінацією;
 • фальцювання або біговка;
 • брошурування меню (на скріпки або пружину).

Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. У нашій друкарні можна швидко отримати бажаний результат, обговорити всі питання, що цікавлять по меню з професіоналами. Ми допоможемо вибрати відповідні матеріали і оптимальний спосіб постдрукарської обробки. Фахівці строго контролюють кожен етап виробничого процесу. У нас передбачена можливість кур’єрської доставки продукції по Львову і в разі потреби в інші регіони.

Також, разом з меню, можемо виготовити в одному стилі: візитки, наклейки, календарики, листівки, брендовані горнятка, значки, магніти тощо.