Замовити аркуші для записів:

Розмір: 90х90 мм.
Папір: офсетний 80 г.
Тип друку: повноколірний одно або двосторонній.

Замовити

Друк кубариків

Виготовлення блоків для записів

Кубарики (блоки для запису) – це листочки для запису квадратної форми з нанесеними на них логотипом та контактними даними компанії. Кубарики свою назву отримали від їхньої форми, адже складені в стопу листочки для запису є формою куба. В нашій друкарні можна замовити друк блоків для запису з вибором таких параметрів:

  • Колірність: повноколірний або ч/б друк;
  • Тип друку: одно або двосторонній;
  • Папір: офсетний, крейдований 80-160 г.
  • Розмір: 70х70, 90х90 мм. та інші розміри;

Замовляйте друк кубариків прямо на нашому сайті, залишивши заявку, або телефонуйте до наших менеджерів.

 

Цікаві факти про друк кубариків

Кубарики – це елемент ділової поліграфії, який є носієм елементів фірмового стилю компанії. Ці маленькі квадратні листочки для записів із клейкою смужкою своє кумедне ім'я отримали тому, що ці блоки для записів складені в стопку, що утворює форму куба. Насправді кубарик – це професійний сленг рекламної поліграфії, на якому говорять двоє – Замовник та Виконавець. Замовники використовують цей сленг, щоб замовити кубарики, а виконавці, щоб прояснити всі деталі замовлення і почати друк кубариків. При цьому мільйони звичайних користувачів, навіть не знаючи про існування слова кубарик, прекрасно ним користуються в повсякденному житті. Вже згаданий вище кубарик на дверцятах холодильника за умов дефіциту часу спілкування служить багатьом оригінальним способом міжособистісних комунікацій, а в США навіть став частиною лайф-стайлу.

 

Друк кубариків у Львові

 

Блоки для записів – геніальна ідея, яка завжди перед рукою

Прекрасні помічники в особистому житті, кубарики в офісі зовсім незамінні. У діловому світі кубарики з логотипом цінують насамперед за їхню оперативність. Кубарик для записів на офісному столі – це швидкий паперовий помічник, який завжди під рукою. Легким рухом руки листок із записом відокремлюється від блоку і перетворюється на …. у найшвидший та надійніший спосіб передачі та зберігання інформації! Без сумніву, та людина, яка першою винайшла кубарик, була діловою людиною до мозку кісток. По-перше, він зробив листочки маленькими (не більше 9x9 см.) – цей розмір є де-факто стандартним кубариком з логотипом. По-друге, він, про всяк випадок, проклеїв їм краї. По-третє, він склав їх у акуратні стоси по 500-700 штук. І насамкінець він заповів нащадкам робити друк кубариків з логотипом своєї компанії. Правди заради варто відзначити, що проклейка торця блоку кубарика зовсім не потрібна і лише завдає користувачам незручності у випадку, коли до кубариків докуповуються підставки або якщо вони вже є в компанії (а так найчастіше і буває).

 

Друк блоків для записів у Львові

 

Друк блоків для запису. Види та особливості виготовлення

Блоки для записів є дуже зручними і довгограючими засобами реклами - адже в одному кубарику міститься кілька сотень (зазвичай 300, 500 або 700) листочків для записів і вони надовго займуть належне місце на столі вашого клієнта або партнера. Зазвичай кубарики мають розмір 90 х 90мм.

За типом виготовлення (скріплення) кубарики діляться на 2 групи: проклеєні кубарики та звичайні блоки для запису. Проклеєні кубарики з одного боку проклеєні спеціальним клеєм, що дозволяє легко відокремлювати листочки для запису один від одного. Звичайні кубарики не проклеюються і є просто «кубом» з листочків, тому для простих кубариків зазвичай використовують підставку-деспенсер. Замовляючи виготовлення кубариків у нашій друкарні, ви можете вибрати економічний варіант із чорно-білими блоками та стандартний варіант кубариків із листочками з кольоровим друком.

 

Виготовлення кубариків. Кому вони будуть корисні?

Блоки для записів з логотипом компанії та контактними даними можуть використовуватися в багатьох бізнесам як рекламний носій. Ми виконуємо друк кубариків у Львові для різних бізнесів: ресторанам, кафе, закусочним, перукарським, барбершопам, кав'ярням, бізнес-центрам, юридичним та приватним особам тощо. Листочки для записів друкуються на різних паперах та форматах.

Часто листочки, що відриваються з логотипом компанії можна побачити в лікарів, які виписують рецепти. На одній стороні кубарика місце для записів, на іншій, контактні дані компанії. Такі відривні листочки для записів можуть бути хорошою рекламою будь-якому бізнесу.

 

Замовити виготовлення кубариків в друкарні КопіБум

 

Друк кубариків. Ціна виготовлення

Ми пропонуємо друк та виготовлення кубариків у Львові будь-якого формату, у безлічі варіантів виконання за чудовою ціною. Вартість виготовлення блоків для запису залежить від паперу, типу друку, тиражу, наявності готового макету. Ціна кубариків у нашій друкарні доступна кожній фірмі. Щоб прорахувати точну вартість виготовлення кубариків, звертайтеся до наших менеджерів.

 

Де замовити блоки для записів у Львові?

Кожен замовник рекламної поліграфії прагне отримати продукцію високої якості та максимально оптимізувати свій бюджет. Маленькі, зручні кубарики, які не раз довели насправді свою незамінність, не заслуговують на те, щоб їх рядок у бюджеті вбили. Тим більше, що у Львові є місця, де виготовлення кубариків з логотипом чудової якості не вимагатиме великих витрат. Друкарня КопіБум здійснює оперативний друк листочків для записів з логотипом компанії. У нас ви можете замовити блоки для записів різної форми та на різку кількість листів. Наші дизайнери допоможуть вам розробити дизайн, щоб потім виготовити відривні листочки з логотипом та контактними даними вашої компанії. Звертайтесь!

P.S. Також виготовляємо: бейджі, візитки, листівки, наклейки, сертифікати, каталоги, брошури, буклети, календарі, блокноти, бирки, бланки, меню, плакати, запрошення, квитки, папки, конверти, пластикові картки, хенгери та іншу поліграфічну продукцію.