Замовити брошури та каталоги:

Формат: А4, А3.
Друк: кольоровий одно / двостор.
Папір: Mondi Color Copy 90-300 г.
Зшивання: на металу пружину. 

Замовити

Формат: А5, А4, А3.
Друк: кольоровий одно / двостор.
Папір: крейдований або Color Copy
Зшивання: на металу пружину. 

Замовити

Формат: А5, А4.
Друк: кольоровий одно / двостор.
Папір: крейдований або Color Copy
Зшивання: на металу скобу. 

Замовити

Друк брошур та каталогів

Поширені запитання та відповіді:

1. Що таке каталог та брошура?

Каталог – це багатосторінковий ілюстрований виріб, що випускається поліграфічними компаніями, містить список послуг або продукції з зазначенням вартості та необхідної інформації. Каталог відноситься як до рекламного, так і інформаційного видання.

Брошура – це поліграфічний виріб, який має вигляд книжечки невеликих розмірів і складається з декількох сторінок, скріплених посередині металевою скобою. Брошура може містити від 4 до 48 сторінок щільністю 80 г.


2. За скільки часу ви здійснюєте друк брошур та каталогів?

Якщо макет готовий до друку і не потребує доопрацювань, а наклад друку до 10 шт., то замовлення виготовляються за 1 робочий день. Якщо тираж наклад від 10 шт. або замовлення нестандартне, то термін виготовлення 2-3 робочих дні.


3. Чи можна роздрукувати один тестовий варіант, щоб подивитися на якість?

Так, у нас передбачена така послуга. Детальніше про неї вас проконсультують наші менеджери.


4. Яких розмірів (форматів) ви виготовляєте брошури та каталоги?

Найпоширеніші формати для друку брошур та каталогів: А3, А4, А5, альбомної та книжкової орієнтації. Проте ми можемо виготовити брошури та каталоги і будь-якого іншого формату.


5. На якому папері друкуються брошури та каталоги?

Стандартно брошури та каталоги друкуються на білому крейдованому папері товщиною 130-160 г. Це професійний поліграфічний папір, приємний на дотик, зі спеціальним покриттям на якому зображення виглядає більш насичено. Для друку архітектурних та дизайнерських проектів ми використовуємо папір преміум класу Color Copy, щільністю 160 г. Обкладинка та остання сторінка друкується на щільнішому папері 300 г. Більш детально щодо вибору паперу вас проконсультують наші менеджери.


6. Які додаткові опції можна обирати при замовленні брошур та каталогів?

Сторінки брошур та каталогів можуть бути односторонніми або двосторонніми, мати стандартний формат А5-А3, або нестандартний розмір. Зшивання можна зробити на металеву пружину або скобу. Окремі сторінки можна друкувати на тоншому або щільнішому папері, ламінувати їх.


7. Які наклади брошур та каталогів ви друкуєте і чи тираж впливає на ціну?

Чим більший наклад замовлення, тим дешевша ціна. Ми виконуємо друк каталогів та брошур накладом від 1 шт. Найпоширеніші наклади друку: 10, 20, 50, 100 шт.
 

Друк брошур та каталогів. Друкарня КопіБум

 

Додаткова цікава інформація про виготовлення каталогів та брошур

Друк брошур у Львові - найкращий спосіб донести до потенційного споживача інформацію про організацію. Вартість виготовлення брошур в кілька разів вище, ніж друк листівок, проте слід знати, що брошура дає набагато більше можливості не тільки для ознайомлення покупця з компанією, а й допомагає побачити весь перелік товарів чи послуг.

За допомогою друкованих брошур та каталогів компанії досягають маркетингових цілей: підвищують клієнтську інформованість про свою діяльність, отримують лояльність цільової аудиторії, «підігрівають» потенційних покупців. Можна сказати, що це - нитка, що з'єднує підприємця з клієнтською базою.
 
Правильно оформлений друкований каталог продукції викликає до себе інтерес, містить всю потрібну інформацію. Дуже важлива якість графічного контенту, друку і матеріалів виготовлення. Недбало зверстаний макет на тонкому, що просвічується папері не додасть статусу фірмі. Скоріше навпаки.
 

Що таке брошура та каталог?

 

Друк каталогів: історія появи друкованого каталогу

Перший друкований каталог створили з тієї ж причини, що і сучасні - необхідність комунікації між виробником і покупцем. Дата винаходу такого формату - початок 70-х років XIX століття. Перед Аароном Монтгомері, роз'їзним торговцем з США, постало питання з продажу продукції, що залежалась. У збуті не допомогли ні знижки, ні комівояжери ... і тоді в голову прийшла ідея задіяти пошту.

Перший каталог мав вигляд стандартного аркуша з перерахуванням товарів і умовами замовлення, що більше схоже на сучасну листівку. Новинку сприйняли відмінно, і товари були розпродані дуже швидко.

Зрозумівши прибутковість вкладення, Монтгомері створив виробничу компанію Montgomery Ward. У першій половині XX століття він поставив рекорд, створивши 2-кілограмовий каталог і випустивши його тиражем 2 млн. примірників.

Пізніше компанія-виробник першою почала випускати каталоги на регулярній основі - два рази на рік. В Європі використовувати перелік продукції в такому форматі стали тільки в 30-х роках ХХ століття, але подача інформації в них була набагато краще, ніж в американських. Позначався досвід заокеанських колег і загальна розвиненість друкованих технологій на той час. Друк каталогів у Львові розпочався орієнтовно в кінці 30-х років ХХ ст.

Друк каталогів у Львові

 

Друк брошур Львів: їх види та призначення

 • Іміджеві брошури. Акцент робиться на презентації компанії, її історію та досягнення, детальна інформація про товар - на другому місці. Поширюються іміджеві видання шляхом поштової розсилки або в якості первинного продукту для ознайомлення з діяльністю фірми.
 • Рекламні брошури. Представлений асортимент товарів, їх вартість, діючі акції, знижки. Може бути включений прайс-лист на всю продукцію або на окремі лінійки. Поширюють рекламні брошури та каталоги за допомогою пошти або в місцях продажу товарів / надання послуг. Цей вид продукції випускається з прив'язкою до спеціальних пропозицій, подій.
 • Періодичні брошури. Видання виходить через фіксовані проміжки часу. У кожному випуску - оновлена ​​інформація, поповнений спектр послуг, актуальні ціни та акції.

В друкарні КопіБум можна замовити друк брошур будь-якого призначення: іміджевих, рекламних, періодичних.

 

Виготовлення каталогів: особливості створення та дизайну

У мережі є багато шаблонів, які допоможуть самостійно створити друкований каталог продукції. Їх мінус - у відсутності індивідуальності і підстроювання під необхідну продукцію. Загальнодоступні шаблони можуть використовуватися іншими фірмами і навіть прямими конкурентами, що в підсумку призведе до втрати індивідуального стилю компанії.

Тому, якщо ви плануєте замовити друк каталогів, найкраще розробляти дизайн під конкретні завдання з нуля. Процес включає кілька етапів.

 

Розробка концепції та дизайну

Все починається з визначення цільової аудиторії, тематики, призначення друкованого каталогу, його обсягу / формату і способу поширення. Далі підбираються фотоматеріали, пишеться контент. Завершальний пункт - створення макета.

Існують програми для самостійної роботи з макетами. На жаль, вони пропонують все ті ж шаблонні рішення без можливості індивідуалізації.

Досвідчений дизайнер, наприклад, при друкарні, досконально знає правила складання макетів і органічно розставить всі елементи, додасть логотип, фірмовий стиль компанії-замовника. Людині без профільних навичок складно досягти потрібних результатів, тому для професійного виконання макета варто звернутися до фахівців.

 

Додрукарський етап

Після затвердження оригінал-макету йде етап вибору технічних характеристик друку. Все залежить від технології, яка буде застосована, і обладнання. Підготовка до макета ускладнена тим, що у різних друкарень різні вимоги. Ось чому краще віддати верстку в руки дизайнера конкретної друкарні - він виставить всі параметри чітко під вимоги наявного обладнання.

Іноді потрібне проведення кольоропроби, щоб визначити правильність підбору відтінків. Суть процесу - в попередньому перегляді палітри у пресі. Це дозволить виключити невідповідності відбитка оригінал-макету.

 

Друк брошур

Метод друку залежить від кількості примірників і вимог до якості виробу:

 • Цифровий друк каталогів у Львові буде вигідним при невеликих тиражах і стислих термінах.
 • Офсетий друк каталогів - більш бюджетний варіант, підходить для застосування фарб Pantone, вигідний при великих тиражах.
 • Різографія - технологія створення дублікатів з оригіналу. Застосовується при створенні бюджетних брошур та каталогів у вигляді невеликих буклетів в 2-х кольорах.


Післядрукарська обробка

Використовується для захисту друкованих каталогів від пошкоджень і додання їм презентабельності, лиску. До постдрукарського етапу відносяться: різка, висікання, ламінація, УФ-лакування, біговка, фальцювання, тиснення, брошурування.
 

Друк брошур у Львові

 

Друк каталогів Львів: поради по наповненню 

Контент (картинки, текст, шрифти, ціни) потрібно продумувати до замовлення. У випадку з офсетом, відданий до друку оригінал-макет не можна відредагувати або виправити. При цифровому друці зробити це простіше.

Обкладинка брошури повинна бути яскравою, щоб привертати увагу, утримувати найвигідніші пропозиції і логотип компанії. Розміщуючи на обкладинці друкованого каталогу виріб з асортименту, вкажіть сторінку на якій воно знаходиться.

Важливо створити максимально простий макет, який буде інтуїтивно зрозумілий читачам, налаштований на зручність покупців і включати всю необхідну інформацію для замовлення. Клієнт не повинен плутатися в артикулах, цінах.

При написанні тексту, враховуйте потенційні питання і заперечення споживачів, опрацюйте їх, закривши всі незрозумілі моменти або забезпечивши можливість консультації в телефонному режимі.

Запозичте рішення конкурентів, покращуйте і впроваджуйте ідеї, але без прямого наслідування. Схожі каталоги двох різних марок не додадуть популярності у цільової аудиторії.

Не бійтеся повторювати успішні прийоми. Наприклад, якщо фірма щорічно влаштовує розпродаж до дня свого заснування, це буде відмінною традицією, яку обов'язково запам'ятають клієнти.

Щоб визначити частоту виготовлення каталогів, тестуйте різні режими і зупиніться на тому, що дає найбільший відгук. Це або регулярне оновлення (раз на 3 місяці, наприклад), або ситуативна - під акцію, особливий привід.

Робіть міні-версії для проміжних випусків або під певну тематику. Це менш витратна ідея для пошуку нових клієнтів. 

Тепер, знаючи ці правила, ви будете більш підготовлені, якщо вирішите замовити друк брошур. Львів - велике місто, де шалена конкуренція, тому якщо ви бажаєте відрізнятися від ваших конкурентів, тоді до виготовлення брошури потрібно підійти ретельно. 

 

Друк брошур і каталогів. Підсумки

 • Брошури та каталоги продукції надають клієнтам інформацію про товари / послуги і підвищують лояльність цільової аудиторії.
 • Перший каталог був створений тільки 19 столітті, зараз винаходом користуються як оптові, так і ритейлові компанії в усьому світі.
 • За призначенням друковані брошури та каталоги діляться на іміджеві, рекламні та періодичні.
 • Процес створення брошури та каталогу складається з розробки дизайну, підготовки до друку, сам друк брошури, постдрукарської обробки.
 • Для великих тиражів використовується офсетне виготовлення каталогів, а для одиничних екземплярів - цифровий друк каталогів.

Виготовлення брошур та каталогів у Львові

 

Де замовити друк брошур та каталогів у Львові?

Якщо Ви бажаєте швидко здійснити друк брошур чи виготовлення каталогів цифровим методом і за доступну ціну, звертайтеся в нашу друкарню КопіБум.

Ми також виготовляємо іншу поліграфічну продукцію: візитки, плакати, флаєри, листівки, буклети, календарі, тощо.