Замовити друк пластикових карток:

Розмір: 86х54 мм.
Матеріал: пластик білий або прозорий.
Ламінація: глянцева або матова.
Персоналізація: номером або текстом.
Додатково: магнітна смужка, скретч панель. 

Замовити

Друк пластикових карток

Замовити виготовлення пластикових карток в КопіБум

В нашій друкарні можна замовити друк пластикових карток з різними варіантами виготовлення. На даний час існує велика кількість різних пластикових карток. Ми пропонуємо наступні опції їх виготовлення:

 • Розмір: 86х54 мм.
 • Матеріал: пластик білий або прозорий;
 • Покриття: глянцева або матова ламінація;
 • Тип друку: повноколірний одно або двосторонній:
 • Додатково: персоналізація номером або текстом, магнітна стрічка, скретч панель.

Щоб замовити друк пластикових карток, залиште заявку на сайті або телефонуйте до наших менеджерів.

 

Що варто знати про пластикові карти?

Проведення розпродажів та акцій – найвірніший та найдоступніший спосіб залучення цільової аудиторії у будь-якій галузі, особливо – у сфері торгівлі. Але будь-яка акція не може продовжуватися нескінченно, тому підприємці вигадали грамотний стратегічний хід – роздають своїм клієнтам дисконтні пластикові картки.

Виготовлення пластикових карток виконується на матеріалі стандартної товщини - 0,76 мм або тонкому варіанті - 0,46 мм. Колір основи: білий, кольоровий, металізований. Такий вибір палітри кольорів дозволяє реалізовувати різноманітні дизайнерські ідеї. Виходячи з розміру партії та дизайн-макета друк на пластикових картах здійснюється:

 • офсетним;
 • цифровим;
 • сублімаційним способами.

 

Замовити виготовлення пластикових карток в друкарні КопіБум

 

Друк пластикових карток та їх функції

Наявність пластикової картки гарантує власнику отримання знижки за умовами торгової програми користування цією карткою. Тому цей продукт забезпечує двосторонню вигоду:

 • Продавець залучає нових клієнтів, а також заохочує та утримує своїх покупців, при цьому виготовлення пластикових карток у Львові йому обходиться дешево.
 • Споживач заощаджує кошти, які витрачає на придбання конкретного товару чи послуги, та купує продукцію з довірливим ставленням до продавця.

Виготовлення пластикових карток у Львові дешево здійснюється на основі пластику. Даний варіант доступний за ціною, його раціонально використовувати під час проведення будь-яких рекламних акцій, наприклад, святкової програми.

Пластикові картки характеризуються тривалим терміном служби, вони стійкі до впливу вологи та механічних пошкоджень. Завдяки додатковій ламінації плівкою, така карта стає ще надійнішою. Виготовлення та друк пластикових карток у Львові надає такі можливості:

 • Тривале та постійно використання виробів;
 • Залучення нових клієнтів та постійний контакт із наявними;
 • Введення постійних та золотих карток на дисконт.

Найсучаснішими вважаються пластикові картки з персоналізацією, коли передбачено магнітну смугу, що дозволяє розпізнати інформаційні дані за допомогою спеціального обладнання. Практичність та функціональність дозволяють виробникам здійснювати нові завдання з картками.

 

Процес виготовлення пластикових карток у Львові

Виготовлення пластикових карток вимагає спеціального обладнання та кваліфікованого персоналу. Ретельність виконання робіт обумовлена ​​підвищеними вимогами до якості продукту, тому кожному етапі контролюється дотримання технологічних умов.

Як правило, банківські пластикові картки та дисконтні картки випускаються великими тиражами, тому найкращим способом виробництва вважається офсетний друк. У чому його перевага?

Офсетні машини працюють із великою швидкістю. Виготовлення дисконтних карток на цьому устаткуванні буде зроблено в найкоротший час а дана технологія забезпечує чудовий друк пластикових карток. Ціна на виготовлення знижується зі збільшенням тиражу, що вигідно при масштабних замовленнях.

 

Друк пластикових карток. Ціна послуги

 

Пластикові картки та їх види

Зараз важко знайти галузь, де було б недоречно замовити пластикові картки. Цільове призначення та сфера застосування цих виробів великі, тому знадобилася їх класифікація. На сьогодні розрізняють такі види:

 • Дисконтні пластикові картки. Картка, що підтверджує вигоду, пільгу, знижку власнику при купівлі товару чи користування послугою. Особливо широко використовується у торгівлі, де пропонується розвинена система бонусів; користується постійною популярністю у населення.
 • Клубні пластикові картки. Вони часто виконують роль одночасно пропуску в елітні клубні, спортивні товариства та візитної картки, що підтверджує статус власника. Відповідно, зовнішній вигляд такого виробу відрізняє сувора респектабельність та ретельність виконання. Такі карти зазвичай персоніфікують та прив'язують до програмної бази клубу.
 • Лотерейні пластикові картки. Сучасний аналог паперових лотерейних квитків бере участь у розіграші моментальних призів та лотерейних тиражів. Поширення таких карт - ефективний спосіб привернути увагу до запланованого заходу чи акції.
 • Рекламні пластикові картки. Найчастіше є роздатковим матеріалом для цільової аудиторії на виставках, форумах, аукціонах, є складовою рекламної компанії.
 • Подарункові пластикові картки. Аналог паперового подарункового сертифікату у вигляді зручної та практичної картки. Характерною особливістю є можливість подальшого використання як дисконтна картка після отримання подарунка.

Деякі види пластикових карток мають характерний образ, що пов'язано з областю їх застосування та способом виробництва. До них відносяться:

Ідентифікаційні пластикові картки. Надруковані на них дані про посаду, місце проживання, термін дії картки; також, прізвище, ім'я, по батькові та фотографія, що додається, покликані підтвердити особистість власника картки. По суті це копія посвідчення особи.

Страхові пластикові картки. Копія полісу страхування. Таку страховку зручно завжди носити з собою, у разі потреби не потрібно діставатися додому за полісом, карта підтвердить укладений договір з тим самим успіхом, що й оригінальний документ.

Транспортні пластикові картки. Вони виконані у характерному стилі проїзного квитка, тому не викликають підозри контролерів. Зручна та практична річ користується широким попитом у нашій країні.

Заправні пластикові картки. Випускаються на замовлення автозаправних мереж та паливних компаній. Як правило, служать одночасно як дисконтні картки. Заправки намагаються залучити клієнтів включенням до карти численних бонусів та знижок на супутні товари.

Друкарня КопіБум давно та успішно займається виготовленням пластикових карток на замовлення. У нас є необхідне для їх виробництва обладнання найсучасніших марок. Усі роботи проводять кваліфіковані майстри своєї справи, що дозволяє нам гарантувати високу якість продукції. З усіх питань щодо термінів, ціни, порядку оформлення замовлень консультують наші фахівці.

 

Друк на пластикових картках у Львові

 

Від чого залежить ціна виготовлення пластикових карток

Замовляючи друк пластикових карток, ціна на їх виготовлення залежить від їх кількості та елементів, які будуть додані на картку. Варто сказати, що чим більший тираж, тим дешевша вартість виготовлення пластикових карток. Базовий варіант, це картка з текстом та зображенням. Тому друк на пластикових картках – це найпростіший бюджетний варіант. Дорожче коштують пластикові картки з тисненням, скретч панеллю, магнітною стрічною, персоналізацією та нумерацією. Точну вартість можна уточнити у менеджера за телефоном.

 

Де замовити друк пластикових карток у Львові?

Друкарня КопіБум пропонує друк пластикових карток у Львові різними тиражами. Щоб зробити замовлення, залиште заявку на сайті. По завершенні, наш менеджер зв'яжеться для з'ясування деталей. За відсутності готового дизайн-проекту, пропонуємо послуги штатної команди дизайнерів, які створять макет за вимогами та побажаннями. Терміни готовності фіксуємо на початок робіт. Готові пластикові картки можна забрати у нас з офісу або відправляємо кур'єрською доставкою по Львову та Україні.

P.S. Також виготовляємо: бейджі, візитки, листівки, наклейки, сертифікати, каталоги, брошури, буклети, календарі, блокноти, бирки, бланки, меню, плакати, запрошення, квитки, папки, конверти, кубарики, хенгери та іншу поліграфічну продукцію.