Замовити друк плакатів
Ціна вказана в гривнях за 1 шт.

Розмір: 210 х 297 мм.
Папір: крейдований 130 г. 
Друк: повноколірний одностор. (4+0).
 

 • Наклад 1-9 шт. 25 грн
 • Наклад 10-24 шт. 20.1 грн
 • Наклад 25-49 шт. 14.6 грн
 • Наклад 50-99 шт. 11.3 грн
 • Наклад 100-199 шт. 9.8 грн
 • Наклад 200-299 шт. 8.7 грн
 • Наклад 300-... шт. 8.1 грн
Замовити

Розмір: 297 х 420 мм.
Папір: крейдований 130 г. 
Друк: повноколірний одностор. (4+0).

 • Наклад 1-9 шт. 55 грн
 • Наклад 10-24 шт. 39.7 грн
 • Наклад 25-49 шт. 28.3 грн
 • Наклад 50-99 шт. 20.5 грн
 • Наклад 100-199 шт. 18.3 грн
 • Наклад 200-299 шт. 17.2 грн
 • Наклад 300-... шт. 15.8 грн
Замовити

Друк плакатів та афіш

Друк постерів: поширені запитання та відповіді

1. Що таке «готовий макет» для виготовлення плакатів?

Готовий макет – це файл, з якого здійснюється друк плакатів. Якщо Вас цікавить друк плакатів А3, тоді ваш макет повинен відповідати таким же розмірам, якщо друк плакатів А2, то розмірам формату А2. Готові макети приймаються у форматах: PDF, EPS, AI, CDR, PSD, TIF, JPEG. У векторних форматах шрифти потрібно перевести в криві. Растрові зображення мають мати роздільну здатність не меншу 300 dpi.
 

2. Що робити, якщо мій макет не відповідає вимогам?

Якщо ваш макет не відповідає вимогам, то наші дизайнери доопрацюють його для потреб друку. Вартість цієї послуги залежить від складності завдання, тому ціну уточнюйте у наших менеджерів.
 

3. За скільки часу ви здійснюєте друк плакатів?

Якщо макет готовий до друку і не потребує доопрацювань, а тираж друку до 500 шт., то друк плакатів виконується за 1 робочий день, можливо навіть за 1-2 години. Якщо тираж друку 500  шт. і більше, то термін виготовлення 2-3 робочих дні.
 

4. Які тиражі плакатів ви друкуєте і чи тираж впливає на ціну?

Чим більший тираж замовлення, тим дешевша ціна. Здійснюємо друк від 1 шт., хоча стандартно друкуємо тиражом: 10, 50, 100, 200, 300, 500, 1000 шт. Також можемо виконати друк 2000, 5000 чи 10 000 екземплярів. Вартість одного плакату при великих тиражах надзвичайно мала.
 

5. На якому папері ви друкуєте плакати?

Стандартно плакати друкуються на білому крейдованому папері товщиною 130 г. Це професійний поліграфічний папір, приємний на дотик, зі спеціальним покриттям на якому зображення виглядає більш насичено. За вашим бажанням ми можемо роздрукувати плакати на папері товщиною 90-300 г.
 

6. Які додаткові опції можна обирати при друці плакатів?

Ви можете обрати формат плакату: А4, А3, А2, а також широфокорматні розміри А1, А0. Додатково можна покрити плакати ламінацією для кращого збереження.
 

Друк плакатів в друкарні КопіБум


 

Друк плакатів Львів: види та призначення 

Друк плакатів у Львові - дуже затребувана послуга, тому що плакати здатні виконувати різні функції, в зв'язку з чим, плакати є універсальним поліграфічним виробом. Плакати часто називають афішами або постерами, проте все це назви одного й того ж поліграфічного виробу, різниця лише в призначенні плаката.

Плакати - це класична ефективна реклама на твердих носіях, яка допомагає продавати товари / послуги і сповіщати людей про майбутній захід. Дану поліграфічну продукцію можна використовувати як усередині приміщень, так і на вулиці в сітілайтах, охоплюючи максимально широку цільову аудиторію окремого населеного пункту і навіть регіону.

Постери – це популярний вид поліграфічної продукції, на якому переважно зображуються музиканти, актори, співаки та інші відомі особистості. Друк постерів у Львові здійснюється на глянцевому папері середньої щільності, в кольоровому одно- або двосторонньому варіанті.

Афіші – це поліграфічні вироби рекламно-інформаційного характеру, які сповіщають про події в культурній сфері. Афіша створюється для оповіщення про якусь конкретну подію, яка повинна відбутися в найближчому майбутньому (спектакль, концерт, виставка, зустріч з виборцями і т. д.).

У рекламі друк афіш, плакатів та постерів затребуваний в багатьох напрямках. Давайте спочатку розберемося в видах цієї поліграфії:

 • Інформаційні плакати: попереджувальні написи, інформація про події та явища, інструкції.
 • Агітаційні плакати: це не обов'язково політична або соціальна агітація. Може бути і просвітницький, гуманістичний посил, релігійна чи екологічна тематика.
 • Іміджеві плакати: красива картинка продукту / послуги і логотип бренду. Підвищує впізнаваність, містить мінімум текстового контенту, акцент йде на візуальне сприйняття.
 • Рекламні плакати: найцікавіша група, під яку можна підігнати всі зазначені вище види, просто розмістивши контакти компанії і продажний меседж.

Друк плакатів Львів: види та призначення

 

Друк рекламних плакатів. Маркетинговий ефект 

У медичних закладах стіни рідко пустують. На них красуються інформаційні носії. Наприклад, у відділенні гінекології - про захист вагітних від сезонних вірусів, в травматології - види вправ для реабілітації після травм, в педіатрії - таблиця співвідношення віку, зросту і ваги дитини.

Це не просто корисна інформація та розважальний контент для роззяв. Це реклама.

Придивіться: в куточку, а іноді і на центральному місці, є назва препарату / компанії, що просуває себе таким способом. Саме ця компанія оплатила виготовлення плакатів, домовилася про розміщення з керівництвом установи або оплатила цю послугу в рекламному агентстві. Вагітних інформують виробники вітамінів, матусь - дитячі центри раннього розвитку, а людей після травми - салони лікувального масажу.

Американський сервіс Statista опублікував цікаву статистику за 2019 рік. Після перегляду рекламного постера*:

 • 40% споживачів відвідали магазин / сайт рекламованої компанії;
 • 40% обговорили рекламну пропозицію зі своїми друзями, близькими;
 • 24% зробили покупку рекламованого товару / послуги.

* - респонденти могли вибрати кілька варіантів відповіді.

Звідки такі результати? Ймовірно, від розміщення плакатів у місцях «проживання» цільової аудиторії. Нудьгуючий відвідувач поліклініки вивчає інформацію на стінах, його проблема прямо або побічно пов'язана з рекламованим товаром / послугою. Корисна інформація відкладається в пам'яті, відбувається стійка асоціація з брендом: вони профі, вони піклуються про мене, вони допоможуть.

 

Друк постерів, плакатів та афіш. Дизайн і верстка

Підібрати красиві літери для оформлення плаката буває навіть складніше, ніж фон, фотографії та інші деталі. Адже потрібно отримати в сумі повноцінну композицію, а домогтися цього вдається не завжди. Є чимало зручних програм для виготовлення плакатів, в яких можна створити макет.

Друк плакатів, постерів та афіш. Дизайн і версткаДля багатьох людей створення плакатів у Фотошопі є найбільш простим завданням. До того ж, в інтернеті можна безкоштовно скачати шаблони плакатів з відповідним дизайном. Якщо ви віддаєте перевагу роботі з векторними ілюстраціями і текстом для плаката в кривих, скористайтеся Illustrator.

Якщо вам потрібно створити макет в PDF, застосовується верстка плаката в Indesign - програмі Adobe для розробки друкованої продукції. Її плюс у тому, що все, окрім додавання фотографій, створюється за допомогою кривих. А це дозволяє легко масштабувати розмір без втрат якості.

Можна навіть створити плакат онлайн, скориставшись одним з численних сайтів - конструкторів. Деякі з них повністю безкоштовні, інші пропонують різні варіанти:

 • Завантажити безкоштовно растровий макет в низькій якості;
 • Отримати векторний варіант за певну суму;
 • Отримати всі формати, в т.ч. для сайтів і соцмереж.

У галереї є все необхідне для складання макета. Вам залишається вибрати відповідний фон, колір, додати свої фото, якщо це потрібно.

Також ви можете замовити дизайн у професіоналів. Розробка плаката в дизайн студії здійснюється в кілька етапів. Спочатку замовник дає технічне завдання і основні дані по макету - розміри, текст, фото, логотип (якщо це комерційна робота).

Перед початком роботи обговорюються всі тонкощі, щоб виконавець врахував побажання клієнта.

Обумовлюються терміни майбутньої роботи. В процесі створюється кілька варіантів. Дизайнер пробує красиво оформити стильні плакати в декількох варіантах.

Існують правила дизайну плакатів, єдині для всіх типів. При підготовці макета потрібно:

 • Вивчити цільову аудиторію, зрозуміти її основні цінності, способи сприйняття інформації;
 • Визначити цілі. Це може бути ознайомлення людей з якоюсь інформацією, реклама, агітація, привернення уваги до певного явища, події;
 • Якщо мова йде про рекламу, важливо ознайомитися з фірмовим стилем замовника, щоб використовувати потрібні кольори, шрифти, правильно помістити логотип;
 • Вивчити аналоги, наявні на ринку;
 • Уточнити, де будуть розміщуватися плакати.

Професіонал підбере фон і шрифт для плаката, придумає, як розташувати кожен елемент.

Остаточна вартість роботи залежить від того, з чим доводиться працювати дизайнеру. Адже клієнт може дати тільки загальні намітки, або ж надати всі необхідні матеріали і гайдлайн компанії. За підсумками замовник отримує готовий зразок з якого можна вже здійснюювати друк постерів. Залишається лише вибрати тираж і матеріали, щоб відправити плакати на роздруківку.

 

Виготовлення плакатів у Львові: основні вимоги

Основні вимоги до плакатів були сформульовані і почали застосовуватися на початку XIX століття. Ці правила не втратили актуальності і в наші дні: плакат повинен бути яскравим і барвистим, щоб привертати якомога більшу увагу, текст і графіка повинні бути легко помітні з певної відстані (кожен плакат має розмір, який найкраще розглядати з певної відстані). Плакат, створений з урахуванням усіх вимог до дизайну і розміщення, може зупинити людину, яка поспішає і змусити її прочитати рекламний текст.

Після розробки макету плакату і схвалення його замовником, можна виконувати друк плакатів. Львів має велику кількість друкарень, тому в замовника є вибір, щоб на цьому етапі вибрати правильний спосіб друку. Для цього необхідно знати, для яких цілей призначається плакат, в яких умовах його мають намір використовувати. Також бажано знати обсяг тиражу і терміни виконання замовлення.

 

Виготовлення плакатів у Львові: основні вимоги

 

Як здійснюється друк плакатів у Львові?

Якщо Ваше замовлення має невеликий об'єм, а формат плаката не більше ніж А3, то найбільш прийнятним способом друку буде цифровий друк плакатів. У разі якщо передбачаються великі тиражі, або формат плаката А2 і треба такі постери на стіну роздрукувати, то найкращим вибором методу друку стане офсет. Якщо необхідно зробити друк для зовнішньої реклами, то чудовим вибором стане широкоформатний друк. Часто друкована продукція буде розміщуватися в дуже складних атмосферних умовах. Тому не зайвим буде подбати про захисні заходи для плаката. Добре зарекомендувало себе ламінування поверхні плаката. Також широко застосовується друк плакатів у Львіві на всіляких тканинах, самоклеючих плівках і т. д.

Виготовлення плакатів здійснюється на звичайному, глянсовому і напівглянсовому папері. Оптимальний вибір за ціною, візуальному сприйняттю і якості - напівглянсовий папір. Він добре передає відтінки і лиск виробу преміум-рівня. Таким плакатом приємно прикрасити стіну, на ньому не накопичується пил.

Самоклейка підійде для рівної поверхні. Цим матеріалом обклеюють стіни виставкових стендів, поверхні в транспорті. Мінус – залишається липкий шар після демонтажу плакату.

 

Друк постерів та плакатів у Львові. Популярні розміри

Стандартними вважаються розміри постерів, починаючи від А3, але популярністю користується плакат А2 формату (420 x 594 мм). Іноді постери на замовлення роблять і великих розмірів - А1 (594 x 841 мм) і А0 (841 x 1189 мм). Втім, бувають і нестандартні варіанти, на кшталт довгого вертикального прямокутника. Підходять такі оригінальні плакати, як для реклами, так і для інформаційних матеріалів.

Виріб може мати альбомну або портретну орієнтацію, від якої залежить спосіб розміщення інформаційних матеріалів.

Буває часто, що люди хочуть постерни на стіну роздрукувати і формату А4, але в більшості випадків такі постери А4 вже називають листівками, які не лише вішаються, але й роздаються.

Де замовити друк плакатів у Львові?

Де замовити друк плакатів у Львові?

Цифрова друкарня КопіБум спеціалізується на оперативному виготовленні поліграфічної продукції, в тому числі друк плакатів. Ціна на цю продукцію вас приємно здивує. Ми здійснюємо оперативний цифровий друк постерів, плакатів, афіш в межах від 1 години до 1 дня. У нас є кур’єрська доставка замовлень.

Для друку ми використовуємо сучасну цифрову техніку Xerox DocuColor 242. Також забезпечуємо постдрукарську обробку: ламінування, різка плакатів тощо.

Ми також виготовляємо: візитки, буклети, флаєра, брошури, календарі, бланки, запрошення, меню та іншу поліграфічну продукцію.

 

Друк плакатів Львів. Підсумки

 • Плакат - це маркетинговий інструмент прямої дії.
 • Зробити для нього макет і роздрукувати можна вдома, але професійне виконання - в друкарні.
 • Ціна на друк плакатів залежать від формату і виду паперу.
 • При однаковому бюджеті плакати відрізняються більш широким охопленням, ніж рекламні листівки. Різниця - в 3,5 рази.
 • Якщо ви бажаєте замовити друк афіш у Львові невеликого тиражу, то для цього найкраще підійде цифровий друк, якщо великі обсяги, то офсетний.