Замовити друк блокнотів:

Розмір: 105х148 мм.
Блок: 50 арк. (100 сторінок).
Друк: кольорове зображення на обкладинці.
Зшивання: на металеву пружину.
 

Замовити

Розмір: 148х210 мм.
Блок: 50 арк. (100 сторінок).
Друк: кольорове зображення на обкладинці.
Зшивання: на металеву пружину.
 

Замовити

Розмір: 210х297 мм.
Блок: 50 арк. (100 сторінок).
Друк: кольорове зображення на обкладинці.
Зшивання: на металеву пружину.
 

Замовити

Друк блокнотів у Львові

Виготовлення блокнотів на замовлення

Блокнот — це поліграфічна продукція, що складається з відривних аркушів, зазвичай стандартного формату (А4, А5, А6), зі скріпленням (частіше на пружину) по одній зі сторін.

В нашій друкарні можна замовити друк блокнотів з вашими фотографіями та зображеннями. Також можемо виготовити іменні блокноти, блокноти з логотипом. Найчастіше, друк блокнотів виконується такого зразка:

 • Формат: А6 (105х148 мм), А5 (148х210 мм), А4 (297х210 мм).
 • Обкладинка: папір крейдований 300 г., повноколірний односторонній (4+0) друк вашого зображення.
 • Підкладка: папір крейдований 300 г., без друку (0+0).
 • Блок: 50 арк. (100 сторінок), папір офсетний 80 г., без друку (0+0).
 • Зшивання: на металеву пружину по короткій або довгій стороні.
 • Додатково: виконуємо друк з двох сторін обкладинки, друк на підкладці, друк на аркушах блокноту. Можна обирати інший тип паперу для обкладинок, сторінок, а також кількість сторінок блокнота.

Щоб замовити друк блокнотів, залиште заявку, або телефонуйте за номером вказаним на сайті. 

 

Друк блокнотів на замовлення у Львові

Виготовлення блокнотів на замовлення. Види блокнотів

Замовляючи друк блокнотів із фірмовою символікою, організація формує свій стиль, демонструє статус та турботу про клієнта. Виготовлення блокнотів з лого вибирають компанії для власного використання, як подарунки або промо-сувеніри. За бажанням замовника, наша друкарня може роздрукувати та виготовити продукцію іншого формату чи розміру. Наприклад, А3 (420х297 мм.), Євроформат (210х99 мм.), квадратний чи індивідуальний проект із вирубкою. Загалом, можна виділити такі блокноти на замовлення:

 • Блокноти на пружині. Зручний і компактний варіант для записника, не займає багато місця в сумці. А5 – найпопулярніший формат, ідеальний розмір на всі випадки життя (для навчання, творчості, розваги).
 • Блокноти на скріпці. Такий варіант дає більше можливостей, використовується як скетчбук, для ведення конспектів або альбом для малювання начерків. Замовляють як корпоративні презенти і в рекламних цілях.
 • Блокноти на клею. Підходить для швидких записів, його всюди носять із собою. Необхідний для запису цілей, ідей, думок, планів, результатів та спостережень.
 • Блокноти на кільцях. Кільцевий механізм із роз'ємними кільцями (2, 4, 6 штук). Кільця бувають різного діаметра для різної кількості сторінок. Брендовані листи можна легко дістати, поміняти місцями чи додати нові.
 • Блокноти на магніті. Є два варіанти блокнотів із магнітом. Перший - зовсім крихітний блокнотик, розміром як кишенькові календарі. Використовуються для швидких нотаток, відноситься до промо-сувенірів. У другого – обкладинка на магнітній застібці.
 • Блокноти з ручкою. Нерідко брендовані блокноти доповнюють ручкою з логотипом, вона кріпиться на спеціальних утримувачах або вставляється в прорізі в обкладинці, формуючи готовий подарунковий комплект.
 • Блокноти у твердій обкладинці. Для VIP категорії використовуються дизайнерські матеріали, з різними варіаціями післядрукарської обробки, а для скріплення блоку застосовуються металеві болти, тверда обкладинка та ін.

 

Замовити блокноти з логотипом. КопіБум

 

Блокноти з логотипом. Якими вони мають бути?

Блокноти з логотипом - практичний вид представницької та рекламної друкованої продукції, яким користуються всі без винятку. Актуальність не змінюється з роками — зручність зробити нотатку від руки неможливо замінити цифровими технологіями. При порівняно невеликих витратах на виробництво блокнотів, це один з ефективних способів реклами, який під час експлуатації нагадуватиме одержувачу про бренд.

Блокнот з логотипом повинен мати обкладинку із щільного крейдованого паперу або картону. Щільність щонайменше 250-300 г/м². Можна використовувати дизайнерський кольоровий та фактурний папір, пластик і навіть фанеру (дерево). Має попит і палітурний картон, з нього роблять тверду обкладинку, обтягнуту лайнером. Сторінки повинні бути з більш тонкого паперу: офсетний, крейдований або дизайнерський від 80 до 120 г/м². Залежно від кількості примірників, друкарні здійснюють виготовлення блокнотів з логотипом за допомогою офсетного чи цифрового друку.

 

Створення блокнотів. Що потрібно врахувати при виготовленні макету?

Добре продуманий дизайн – обличчя блокнота. Макет, як правило, містить логотип компанії та контактні дані, завдяки чому у одержувача буде під рукою необхідна інформація. Внутрішні листи можуть бути у клітку, лінійку, крапку або порожніми без нанесення. Опціонально блок доповнюють вставками з корисною інформацією та рекламою. Такими часто можуть бути брендовані блокноти,  бізнес-щоденники та зошити, іменні блокноти. Замовити їх всіх можна в нашій друкарні КопіБум.

Замовляючи друк блокнотів, в друкарню потрібно надавати макет бажано у  форматі pdf. Колірна модель CMYK. Має бути окремий файл для блоку та для обкладинки. Дизайн блокнота повинен враховувати скріплення аркушів, щоб потрібні елементи не зарізалися при перфорації або не потрапляли до корінця.

 

Виготовлення блокнотів на замовлення форматів А6, А5, А4

 

Друк блокнотів. Технічні характеристики

Виробництво блокнотів складається з кількох етапів: друкування блоку, виготовлення обкладинки з фотографією або логотипом, складання всіх частин. Найпопулярніший вид - блок, що складається з 50 аркушів, скріплений металевою пружиною по довгій або короткій стороні. Для виробництва використовуються найрізноманітніші матеріали.

Цифровий друк блокнотів. Чудова можливість отримати поліграфічний продукт за кілька годин. Цифровий друк застосовується у випадках, коли потрібно терміново виготовити блокноти малим тиражем. Цифра - незамінна для термінових та невеликих замовлень.

Офсетний друк блокнотів. Як правило, використовується при замовленнях від 100 шт. Офсет вигідний при великих обсягах, оптом. Чим більше надрукувати блокнотів, тим дешевша собівартість екземпляра. Ще одна важлива особливість - можливість застосування спеціальних сумішевих фарб на палітрі пантон (Pantone).

Щодо скріплення листів у блокноті, то існує кілька основних видів. Здійснюючи виготовлення корпоративних блокнотів з логотипом застосовують такі способи переплетення:

 • на пружині (спіралі);
 • на кільцях;
 • на скріпці;
 • клеєве безшовне та шовне скріплення;
 • у твердій обкладинці.

Найбільш прості у виготовленні фірмові блокноти на пружині чи скобі.

 

Друк блокнотів та друк щоденників. Оперативне виготовлення в друкарні у Львові

 

Друк блокнотів. Ціна послуги

Часто клієнти задають запитання: «Скільки коштує друк блокнотів», «Як формується ціна блокнотів»? Щоб відповісти на це запитання, варто знати, що ціна виготовлення блокнотів залежить від основних п'яти пунктів технічного завдання, а саме:

 1. розміру;
 2. використовуваних матеріалів;
 3. товщини та кольоровості блоку;
 4. типу обкладинки;
 5. тиражу.

Вартість виготовлення блокнотів в нашій друкарні нижча за середньоринкову, а якість поліграфічного виробу на високому рівні. Складання замовлення точно в термін.

 

Цікаві факти про виготовлення блокнотів

Культовий записник Молескін (Moleskine) вже носить номінальний характер - маленький чорний блокнот, із закругленими краями та гумкою, що перешкоджає розкриванню. Вони були створені подібно до записників 19 століття, ними користувалися великі письменники, художники і діячі культури. Є думка, що Стів Джобс надихнувся контурами та зручністю молескіну, створюючи корпус свого знаменитого смартфона.

Знаменитий письменник Марк Твен вигадав перфорацію для сторінок блокнота, щоб була можливість акуратно, а головне швидко виривати листи.

Замовити іменні блокноти в друкарні КопіБум

 

Де замовити друк блокнотів у Львові?

Шукаєте, де швидко та недорого замовити друк блокнотів у Львові? Оперативна цифрова друкарня КопіБум виробляє фірмові блокноти за низькими цінами як великими партіями, так і від однієї штуки. Сучасне обладнання дозволяє виконувати замовлення будь-якої складності. Спеціаліст оперативно розрахує вартість тиражу, пояснить нюанси виготовлення. Є швидка доставка.

В наші друкарні можна замовити блокноти з логотипом як простішого бюджетного варіанту, так і дорожчі іменні блокноти незвичайної конструкції або з цікавим оздобленням.

P.S. Також виготовляємо: візитки, листівки, наклейки, каталоги, брошури, буклети, календарі, бейджі, бирки, бланки, меню, плакати, папки та іншу поліграфічну продукцію.