Замовити візитки
Виготовляємо наступні візитки:

Папір крейдований, 300 гр. Розмір 50 х 90 мм.

 • Ціна за 100 шт. 70 грн
 • Ціна за 200 шт. 120 грн
 • Ціна за 300 шт. 150 грн
 • Ціна за 500 шт. 220 грн
 • Ціна за 1000 шт. 370 грн
Замовити

Папір крейдований, 300 гр. Розмір 50 х 90 мм.

 • Ціна за 100 шт. 100 грн
 • Ціна за 200 шт. 150 грн
 • Ціна за 300 шт. 200 грн
 • Ціна за 500 шт. 320 грн
 • Ціна за 1000 шт. 420 грн
Замовити

Папір дизайнерський, 300 гр. Розмір 50 х 90 мм.

 • Ціна за шт. від 1 грн
Замовити
Як ми працюємо
Процес замовлення послуг відбувається так:

Друк та виготовлення візиток у Львові

Що таке візитна картка і які типи візиток бувають?

На сьогоднішній день індустрія виготовлення візиток у Львові та й в усьому світі, стала настільки розвиненою, що в багатьох країнах при діловому контакті обмін візитними картками не просто бажаний, а необхідний. Якщо у вас немає з собою візитки - це вважається показником поганого тону. Щоб візитка працювала на вас і викликала тільки позитивні емоції у співрозмовника, до її виготовлення треба підходити відповідально. Безсумнівно, візитки - це хороше вкладення в майбутнє Вашої компанії. Кошти, які будуть на них витрачені, незабаром окупляться. Так як, опинившись у потенційного споживача, візитка почне працювати на Вас, залучаючи клієнтів.

Візитна картка - це, перш за все, іміджевий документ, який є важливим для будь-якого бізнесмена або цілої компанії. Якщо ви хочете, щоб вас запам'ятали надовго і тільки з хорошого боку, виконуйте всі необхідні правила.

Візитки розрізняють за матеріалом, способом друку та кольоровістю. У 90% випадків матеріалом для візиток служить папір, що не дивно, адже асортимент паперів на сьогоднішній день вражає багатством вибору. Рідше зустрічаються візитки на пластику, металі, дереві, магнітному вінілі або камені. За кольоровістю візитки діляться на чорно-білі, та повноколірні.

Друк та виготовлення візиток у Львові
 

Історія виникнення візиток

Ймовірно, у кожного знайдеться не одна візитка. Це найпростіший спосіб передати інформацію іншій людині. Існують особисті, корпоративні та ділові візитки. Кожна містить певну інформацію. Стандартів для візиток немає, але в усьому світі вони виглядають приблизно однаково. Сьогодні мати візитку може кожен.

Візитка з'явилася ще в 3 столітті до н.е. в Стародавньому Китаї. Тоді чиновники мали червоні картки зі своїми іменами і посадами. Це найлаконічніші візитки. У 17 столітті вони з'являються у Франції, а потім поширюються по всій Європі. Тоді виготовлення візиток було дорогим, і їх мали багаті люди. За всю свою історію візитки не раз поміняли свій зовнішній вигляд.

 

Технології друку візиток

Більшість візиток виготовляється за допомогою цифрового або офсетного друку. Кінцевий продукт даних двох способів практично ідентичний - повноколірні візитки (кольорові візитки) на світлих матеріалах, тому ці види друку доповнюють один одного. Різниця в тому, що цифровий друк візиток використовується для малих тиражів, а офсетний - для великих.

Шовкотрафаретний друк візиток або шовкографія використовується для нанесення світлих фарб на темні папери, а також для друку фарбами Pantone невеликих тиражів візиток.

 

Технології друку візиток

 

Технічні деталі замовлення візиток

Як і будь-який діловий атрибут, візитка «розповідає» про свого власника або його бізнес і є важливою складовою його діяльності, доказом репутації. Тому багато ділових людей хочуть вникнути в процес її створення, зрозуміти кожен його етап, щоб візитна картка вийшла правильною і ефективною.

Від клієнтів ми часто чуємо питання з приводу технічних нюансів, щодо того як здійснювати друк візиток. Одним з найпоширеніших є питання щодо комбінації цифр: «Що таке візитки 4 + 0?». Відповідь проста - так в поліграфії позначають кольоровість.

Цифрові комбінації для позначення кількості кольорів складаються з двох цифр (адже сторін у візитки - дві). У цифрового друку для складання комбінацій використовуються три цифри - «4», «1» або «0». Що ж означають ці цифри? Дізнаємося про значення кожної з них.

Цифра «4» - символ повноколірного друку, незалежно від кількості кольорів в макеті вашої візитки. Чому «4»? Тому, що основних кольорів в поліграфії всього чотири - синій, пурпуровий, жовтий і чорний (Cyan, Magenta, Yellow, Key Color). Саме з їх допомогою створюються всі інші відтінки і кольори. Така система друку називається CMYK.

Цифра «1» означає чорно-білий друк візиток і вказує, що в макеті бере участь всього лише один колір - чорний і його відтінки. Якщо ж в макеті вашої візитної картки використовується тільки жовтий колір - це вже буде кольоровий друк візиток, тому що будь-який колір крім чорного цифрова машина друкує змішуючи чотири кольори.

Цифра «0» символізує відсутність друку.

Візитка 4+0. Що це?

Виходячи з отриманої інформації ви можете зробити висновок: візитка 4+0 - це одностороння візитна картка з повноколірним зображенням.

Говорячи про технічні деталі візиток, варто зауважити, що найпоширеніші типи візиток: стандартна візитка (9 х 5 см.), та євровізитка – (8,5 х 5,5 см). З горизонтальною або вертикальною орієнтацією. Також, Ви можете, замовити візитки унікального розміру або будь-якої нестандартної форми.

 

Технічні деталі замовлення візиток у Львові

 

 

Що писати на візитці? Як не перевантажити візитну картку?

У наш час візитки у Львові, Україні та у світі набули широкого поширення і стали, мало не найбільш затребуваним представницьким і рекламним аксесуаром. Ними користуються всі, починаючи з представників міжнародних брендів і закінчуючи кравчинями, практикуючими на дому. Як не крути, мета візитки не вигадлива - дати інформацію і / або залучити клієнта.

Коли Ви уявляєте свою візитну картку, ви ставите питанням: «Що має бути написано на візитці?». Які ж види візиток бувають? Можна виділити три основні види:

 1. Корпоративна візитна картка
 2. Візитка співробітника
 3. Особиста візитка

Корпоративна візитка служить для надання інформації про певну компанію, в ній Ви не знайдете інформації про певну людину. На таких візитках обов'язково присутній логотип, назву та вид діяльності компанії, контактна інформація так само обов'язкова.

Візитка співробітника. Такі візитки використовують співробітники конкретної фірми, компанії або корпорації, і на них зазвичай, крім логотипу і назви організації, присутнє прізвище, ім'я, по батькові співробітника, його посада, і робоча контактна інформація.

Особиста візитна картка. Цей різновид візиток дає уявлення про конкретну особу, містить особисті дані та інформацію достатню для подальшого контакту. Такі візитки зазвичай використовують представники різних професій: фотографи, художники, садівники і багато інших.

Основні принципи розміщення інформації на візитці тепер зрозумілі, але ще залишилися питання. Тепер Ви знаєте, що розміщувати дані на візитній картці потрібно в залежності від її типу, але до сих пір не зрозуміло, чим можна доповнити необхідну інформацію. У будь-якому випадку, її не повинно бути занадто багато, писати потрібно тільки найважливіше.

Щоб правильно наповнити текстом візитку, потрібно попередньо виписати всю інформацію, яку Ви хочете донести до клієнта на аркуш паперу, а потім виділити суть. Постаратися об'єднати розгорнутий текст в одну дві або три фрази, і після розмістити на обмеженому форматі візитки. Якщо Ви зважено підійдете до оптимізації контенту, то з великою ймовірністю не перевантажте візитку непотрібною інформацією.

Тепер, ми сподіваємося, що питання: «Що писати на візитці?» - повністю закрите.

 

Що писати на візитці?

 

 

Що таке «Макет візитки»?

«Макетом» в поліграфії називають файл для друку, створений в спеціальній програмі для верстки за певними стандартами. Зазвичай це файли з розширенням .pdf .ai .eps .cdr .tif .psd. Без макета в сучасному світі не друкується жодний вид поліграфії, ні візитки, ні буклети, ні листівки. Вимоги до макетів візитки стандартні для абсолютної більшості друкарень.

Розміри візиток

Головний критерій для вибору розмірів візитки - щоб вона влазила в стандартні візитниці. В іншому випадку дуже велика ймовірність того, що ваша візитка загубиться, або її просто викинуть. Стандартними вважаються візитки, які не перевищують 90 мм в ширину і 55 мм в висоту. Найбільш часто зустрічаються розміри візитки: 90х50 мм, 85х55 мм і 90х55 мм. Пластикові картки друкуються в розмірі 86х54 мм.

 

Що таке макет візитки?


 

Від чого залежить ціна на друк візиток у Львові?

Чим обумовлений ​​недорогий друк візиток у Львові? В першу чергу, звичайно, технологією цифрового друку, яка, наприклад, активно використовується нашою друкарнею. Плюси такого виготовлення –  клієнтам не доводиться оплачувати додрукарські процеси і форми, замовлення друкуються з мінімальними втратами з боку виробництва, тому тираж виявляється нижчим за собівартістю, ніж в друкарнях, які такого методу не дотримуються.

Якщо підсумувати, то на вартість виготовлення візиток впливає тип паперу, кількість сторін візитки, колірність, тираж та постдрукарські послуги (ламінація, тиснення, заокруглення кутів тощо).


 

Віз чого залежить ціна на друк візиток у Львові?


 

Де замовити друк візиток у Львові?

Друкарня КопіБум надає послуги оперативного цифрового друку, в їх числі виготовлення візиток в центрі Львова.

Наші дизайнери оформлять візитку відповідно до побажань замовника і загальноприйнятих вимог. Візитки замовити можна дво- і односторонні, чорно-білі і кольорові, з тисненням, фольгуванням. Також можна обрати різний тип паперу: офсетний, крейдований, дизайнерський тощо.

Для замовлення візиток у Львові в нашій друкарні, достатньо заповнити спеціальну форму. Залежно від типу візитки її замовник повинен вказати певні контактні дані. Якщо це юридична особа, то зазвичай для створення візитки використовується логотип, фірмовий стиль. Дизайнери за короткий час можуть створити макет візитки і після того, як замовник залишиться задоволений, її надрукують.

Наша компанія пропонує унікальну послугу «розробка та друк візиток терміново». В цьому випадку візитки можна отримати вже через 60 хвилин після замовлення. При виготовленні візитки є можливість замовити їх доставку кур'єром. Також можна виконувати додруківку при необхідності. Візитна картка - це обличчя фірми або окремої людини, тому варто заздалегідь подбати про її створення.