Цифровий друк візиток
Термін виготовлення за 1 день

Формат: стандартні (50 х 90 мм.)
Папір: крейдований 300 г.
Друк: повноколірний одностор. (4+0).
Додатково: ламінація, заокруглення кутів.

 • Ціна за 100 шт. 305 грн
 • Ціна за 200 шт. 379 грн
 • Ціна за 300 шт. 438 грн
 • Ціна за 500 шт. 625 грн
Замовити

Формат: стандартні (50 х 90 мм.)
Папір: крейдований 300 г.
Друк: повноколірний двостор. (4+4).
Додатково: ламінація, заокруглення кутів.

 • Ціна за 100 шт. 455 грн
 • Ціна за 200 шт. 559 грн
 • Ціна за 300 шт. 633 грн
 • Ціна за 500 шт. 919 грн
Замовити

Формат: євро (55 х 85 мм.)
Папір: крейдований 300 г.
Друк: повноколірний одностор. (4+0).
Додатково: ламінація, заокруглення кутів.

 • Ціна за 100 шт. 330 грн
 • Ціна за 200 шт. 410 грн
 • Ціна за 300 шт. 490 грн
 • Ціна за 500 шт. 677 грн
Замовити

Формат: євро (55 х 85 мм.) 
Папір: крейдований 300 г.
Друк: повноколірний двостор. (4+4).
Додатково: ламінація, заокруглення кутів.

 • Ціна за 100 шт. 480 грн
 • Ціна за 200 шт. 610 грн
 • Ціна за 300 шт. 715 грн
 • Ціна за 500 шт. 988 грн
Замовити

Виготовлення візиток

Друк візиток: поширені запитання та відповіді

1. Що таке "готовий макет" для виготовлення візиток?

Готовий макет – це файл, який повністю підготовлений до друку, не вимагає внесення змін до змісту, а також будь-якої додрукарської підготовки. В усіх друкарнях, поліграфія друкується лише з правильно підготовленого макету згідно вимог.


2. Що робити, якщо у мене немає макету або він не відповідає вимогам?

Якщо ваш макет не відповідає вимогам, то наші дизайнери доопрацюють його для потреб друку. А якщо немає готового макету, то ми його вам розробимо. Вартість цих послуг залежить від складності завдання, тому ціну уточнюйте у наших менеджерів.


3. Яка інформація від мене потрібна, щоб ви розробили мені макет візитки?

Перед розробкою макету наші менеджери надсилають вам спеціальну форму в якій ви вказуєте ту інформацію, яка має бути на вашій візитці. Це може бути: назва компанії, ваше ПІБ, посада, адреса, телефон, емейл, перелік послух і т. д. Також ви обираєте кольори візитки, фото фону чи тематичні зображення, які потрібно розмістити на візитці.


4. За скільки часу ви здійснюєте виготовлення візиток?

Якщо макет готовий до друку і не потребує доопрацювань, а тираж друку до 500 шт., то друк візиток здійснюється за 1 робочий день, можливо навіть за 1-2 години. Якщо тираж друку 500  шт. і більше, то термін виготовлення 2-3 робочих дні.


5. Чи можна роздрукувати для тесту декілька візиток, щоб подивитися на їх якість?

Так, у нас передбачена така послуга. Детальніше про неї вас проконсультують наші менеджери.


6. На якому папері ви друкуєте візитки?

Стандартно друк візиток виконується на білому крейдованому папері товщиною 300 г. Це професійний поліграфічний папір, приємний на дотик, зі спеціальним покриттям на якому зображення виглядає більш насичено. Також ми друкуємо візитки на різних дизайнерських паперах, які собі виберуть клієнти.


7. Які додаткові опції можна обирати при замовленні візиток?

Візитки можуть бути виготовленні стандартного розміру 90х50 мм, або євроформату 85х55 мм. Бути односторонніми (4+0), або двосторонніми (4+4). Додатково можна заокруглити кути, покрити ламінацією для кращого збереження.


8. Які тиражі візиток ви друкуєте і чи тираж впливає на ціну?

Чим більший тираж замовлення, тим дешевша ціна візиток. Стандартно ми друкуємо візитки тиражом: 100, 200, 300, 500, 1000 шт. Також можемо виготовити тиражом 2000, 5000 чи 10 000 візиток. Ціна однієї візитки при великих тиражах надзвичайно мала.

Друк візиток. КопіБум

 

Додаткові цікаві факти про друк візиток

На сьогоднішній день індустрія виготовлення візиток у Львові та й в усьому світі, стала настільки розвиненою, що в багатьох країнах при діловому контакті обмін візитними картками не просто бажаний, а необхідний. Якщо у вас немає з собою візитки - це вважається показником поганого тону. Щоб візитка працювала на вас і викликала тільки позитивні емоції у співрозмовника, до її виготовлення треба підходити відповідально. Безсумнівно, візитки - це хороше вкладення в майбутнє Вашої компанії. Кошти, які будуть на них витрачені, незабаром окупляться. Так як, опинившись у потенційного споживача, візитка почне працювати на Вас, залучаючи клієнтів.

Візитна картка - це, перш за все, іміджевий документ, який є важливим для будь-якого бізнесмена або цілої компанії. Якщо ви хочете, щоб вас запам'ятали надовго і тільки з хорошого боку, виконуйте всі необхідні правила.

Візитки розрізняють за матеріалом, способом друку та кольоровістю. Здійснюючи друк візиток у Львові, у 90% випадків матеріалом для візиток слугуватиме папір, що не дивно, адже асортимент паперів на сьогоднішній день вражає багатством вибору. Рідше зустрічаються візитки на пластику, металі, дереві, магнітному вінілі або камені. За кольоровістю візитки діляться на чорно-білі, та повноколірні.

Друк та виготовлення візиток у Львові
 

Історія виникнення візиток

Ймовірно, у кожного знайдеться не одна візитка різних спеціалістів, і більшість з нас також ймовірно роздавали свої візитки. Львів велике місто, тому візитки дозволяють легко передати інформацію про себе та свої послуги іншій людині. Існують особисті, корпоративні та ділові візитки. Кожна містить певну інформацію. Стандартів для візиток немає, але в усьому світі вони виглядають приблизно однаково. Сьогодні мати візитку може кожен.

Візитки з'явилася ще в 3 столітті до н.е. в Стародавньому Китаї. Тоді чиновники мали червоні картки зі своїми іменами і посадами. Це найлаконічніші візитки. Львів побачив візитки десь у 17 столітті, а перед тим відомо, що вони з'явилися у Франції, і вже потім поширилися по всій Європі. Тоді виготовлення візиток було дорогим, і їх мали багаті люди. За всю свою історію візитки не раз поміняли свій зовнішній вигляд.

 

Технології друку візиток

Виготовлення візиток у Львові здійснюється за допомогою цифрового або офсетного друку. Кінцевий продукт даних двох способів практично ідентичний - повноколірні візитки (кольорові візитки) на світлих матеріалах, тому ці види друку доповнюють один одного. Різниця в тому, що цифровий друк візиток використовується для малих тиражів, а офсетний - для великих.

Шовкотрафаретний друк візиток або шовкографія використовується для нанесення світлих фарб на темні папери, а також для друку фарбами Pantone невеликих тиражів візиток.

 

Технології друку візиток

 

Технічні деталі замовлення візиток

Як і будь-який діловий атрибут, візитка «розповідає» про свого власника або його бізнес і є важливою складовою його діяльності, доказом репутації. Тому багато ділових людей хочуть вникнути в процес її створення, зрозуміти кожен його етап, щоб візитна картка вийшла правильною і ефективною.

Від клієнтів ми часто чуємо запитання з приводу технічних нюансів, щодо того як здійснюється друк візиток у Львові? Одним з найпоширеніших є запитання щодо комбінації цифр: «Що таке візитки 4 + 0?». Відповідь проста - так в поліграфії позначають кольоровість.

Цифрові комбінації для позначення кількості кольорів складаються з двох цифр (адже сторін у візитки - дві). У цифрового друку для складання комбінацій використовуються три цифри - «4», «1» або «0». Що ж означають ці цифри? Дізнаємося про значення кожної з них.

Цифра «4» - символ повноколірного друку, незалежно від кількості кольорів в макеті вашої візитки. Чому «4»? Тому, що основних кольорів в поліграфії всього чотири - синій, пурпуровий, жовтий і чорний (Cyan, Magenta, Yellow, Key Color). Саме з їх допомогою створюються всі інші відтінки і кольори. Така система друку називається CMYK.

Цифра «1» означає чорно-білий друк візиток і вказує, що в макеті бере участь всього лише один колір - чорний і його відтінки. Якщо ж в макеті вашої візитної картки використовується тільки жовтий колір - це вже буде кольоровий друк візиток, тому що будь-який колір крім чорного цифрова машина друкує змішуючи чотири кольори.

Цифра «0» символізує відсутність друку.

Візитка 4+0. Що це?

Виходячи з отриманої інформації ви можете зробити висновок: візитка 4+0 - це одностороння візитна картка з повноколірним зображенням.

Говорячи про технічні деталі візиток, варто зауважити, що найпоширеніші типи візиток: стандартна візитка (9 х 5 см.), та євровізитка – (8,5 х 5,5 см). З горизонтальною або вертикальною орієнтацією. Також, Ви можете, замовити візитки у Львові унікального розміру або будь-якої нестандартної форми.

 

Технічні деталі замовлення візиток у Львові

 

 

Що писати на візитці? Як не перевантажити візитну картку?

У наш час візитки у Львові, Україні та у світі набули широкого поширення і стали, мало не найбільш затребуваним представницьким і рекламним аксесуаром. Ними користуються всі, починаючи з представників міжнародних брендів і закінчуючи кравчинями, практикуючими на дому. Як не крути, мета візитки не вигадлива - дати інформацію і / або залучити клієнта.

Коли Ви уявляєте свою візитну картку, ви ставите питанням: «Що має бути написано на візитці?». Які ж види візиток бувають? Можна виділити три основні види:

 1. Корпоративна візитна картка
 2. Візитка співробітника
 3. Особиста візитка

Корпоративна візитка служить для надання інформації про певну компанію, в ній Ви не знайдете інформації про певну людину. На таких візитках обов'язково присутній логотип, назву та вид діяльності компанії, контактна інформація так само обов'язкова.

Візитка співробітника. Такі візитки у Львові використовують співробітники конкретної фірми, компанії або корпорації, і на них зазвичай, крім логотипу і назви організації, присутнє прізвище, ім'я, по батькові співробітника, його посада, і робоча контактна інформація.

Особиста візитна картка. Цей різновид візиток дає уявлення про конкретну особу, містить особисті дані та інформацію достатню для подальшого контакту. Такі візитки зазвичай використовують представники різних професій: фотографи, художники, садівники і багато інших.

Основні принципи розміщення інформації на візитці тепер зрозумілі, але ще залишилися питання. Тепер Ви знаєте, що розміщувати дані на візитній картці потрібно в залежності від її типу, але до сих пір не зрозуміло, чим можна доповнити необхідну інформацію. У будь-якому випадку, її не повинно бути занадто багато, писати потрібно тільки найважливіше.

Щоб правильно наповнити текстом візитку, потрібно попередньо виписати всю інформацію, яку Ви хочете донести до клієнта на аркуш паперу, а потім виділити суть. Постаратися об'єднати розгорнутий текст в одну дві або три фрази, і після розмістити на обмеженому форматі візитки. Львів місто з великою конкуренцією, тому якщо Ви зважено підійдете до оптимізації контенту візитки, то з великою ймовірністю не перевантажте візитку непотрібною інформацією і вона буде запамятовуватися і виділятися серед інших.

Тепер, ми сподіваємося, що питання: «Що писати на візитці?» - повністю закрите.

 

Що писати на візитці?

 

 

Що таке «Макет візитки»?

«Макетом» в поліграфії називають файл з якого здійснюється друк візиток. Львів є великим поліграфічним містом, тому знайти фахівця для створення макету візитки не виявить труднощів. Макет, як правило, створюється в спеціальній програмі для верстки за певними стандартами. Зазвичай це файли з розширенням .pdf .ai .eps .cdr .tif .psd. Без макета в сучасному світі не друкується жодний вид поліграфії, ні візитки, ні буклети, ні листівки. Вимоги до макетів візитки стандартні для абсолютної більшості друкарень.

Розміри візиток

Головний критерій для вибору розмірів візитки - щоб вона влазила в стандартні візитниці. В іншому випадку дуже велика ймовірність того, що ваша візитка загубиться, або її просто викинуть. Стандартними вважаються візитки (Львів та Україна) - 90 мм. в ширину і 55 мм. в висоту. Найбільш часто зустрічаються розміри візитки: 90х50 мм, 85х55 мм і 90х55 мм. Пластикові картки друкуються в розмірі 86х54 мм.

 

Що таке макет візитки?


 

Від чого залежить ціна на друк візиток у Львові?

Чим обумовлений ​​недорогий друк візиток у Львові? Ціна залежить в першу чергу від технології цифрового друку, яка, наприклад, активно використовується нашою друкарнею. Плюси такого виготовлення –  клієнтам не доводиться оплачувати додрукарські процеси і форми, замовлення друкуються з мінімальними втратами з боку виробництва, тому тираж виявляється нижчим за собівартістю, ніж в друкарнях, які такого методу не дотримуються і друкують іншими технологіями візитки. Львів, ціна на візитки можливо має менше значення, ніж в менших містечках, проте більшість людей шукають баланс ціна / якість, тому цифровий друк це хороше рішення для цього. 

Якщо підсумувати, то на вартість виготовлення візиток у Львові впливає тип паперу, кількість сторін візитки, колірність, тираж та постдрукарські послуги (ламінація, тиснення, заокруглення кутів тощо).


 

Віз чого залежить ціна на друк візиток у Львові?


 

Де замовити візитки у Львові?

Друкарня КопіБум надає послуги оперативного цифрового друку, в їх числі друк візиток в центрі Львова.

Наші дизайнери оформлять візитку відповідно до побажань замовника і загальноприйнятих вимог. Замовити візитки у Львові можна дво- і односторонні, чорно-білі і кольорові, з тисненням, фольгуванням. Також можна обрати різний тип паперу: офсетний, крейдований, дизайнерський тощо.

Для замовлення візиток у Львові в нашій друкарні, достатньо заповнити спеціальну форму. Залежно від типу візитки її замовник повинен вказати певні контактні дані. Якщо це юридична особа, то зазвичай для створення візитки використовується логотип, фірмовий стиль. Дизайнери за короткий час можуть створити макет візитки і після того, як замовник залишиться задоволений, її надрукують.

Наша компанія пропонує унікальну послугу «розробка та друк візиток терміново». В цьому випадку візитки можна отримати вже через 60 хвилин після замовлення. При виготовленні візитки є можливість замовити їх доставку кур'єром. Також можна виконувати додруківку при необхідності. Візитна картка - це обличчя фірми або окремої людини, тому варто заздалегідь подбати про її створення.