Виготовлення візиток: вимоги до їх дизайну та друку

У кількісному плані візитні картки - наймасовіший поліграфічний продукт. Кожен день в нашій друкарні ми розробляємо дизайн візиток та друкуємо їх тиражем від 100 до кількох тисяч примірників. Замовити виготовлення візиток від 1 години на крейдованому чи дизайнерському папері ви можете в нашій друкарні КопіБум.

Візитка є носієм корисної інформації про співробітника, співтовариства людей або компанію, яку представляє. Найпоширеніший в Україні формат візитки - 90*50 мм. Як в різних країнах світу так візитки у Львові можуть бути трохи більшого або трохи меншого розмірів. Іноді візитки в Львові друкують в поліграфічному форматі A8 - 74 * 52 мм або в форматі кредитної картки - 85,6 * 54 мм.

Переважна більшість візиток роблять зі звичайного друкарського паперу різного ступеня щільності. Але є візитки на пластиковій основі, також їх можуть робити з дерева і навіть металу.

 

Друк візитних карток у Львові

 

Види візиток

Умовно всі візитки можна поділити на три види:

 • особисті візитки - можуть бути корисні для неформального спілкування;
 • ділові візитки - містять контактні дані конкретної людини;
 • корпоративні візитки - підкреслюють приналежність власника компанії або бренду.

Якісне виготовлені візиток на замовлення - це не просто чорно-білі або кольорові прямокутники з текстом і картинкою. Інформаційна складова - важлива, але не єдина. Головне для клієнтів - не тільки повідомити співрозмовнику або потенційному діловому партнерові своє ім'я, номер телефону та адресу електронної пошти. Набагато важливіше пов'язати контактні дані з інформацією про свою діяльність або про бренд, який ви просуваєте. У зв'язку з цим ми розглядаємо візитні картки як обов'язковий елемент корпоративного стилю. А це вимагає того, щоб дизайн візитки був реалізований на найвищому рівні якості, із суворим дотриманням технічних, дизайнерських та маркетингових принципів і правил. Крім розміщення перерахованих контактних даних в обов'язковому порядку варто:

 • розмістити на візитці логотип компанії;
 • витримати візитку в фірмових кольорах;
 • вказати web-сайт і фактичну адресу компанії на візитці;
 • лаконічно розкрити сферу діяльності компанії або підприємства.

 

Види візиток

 

Дизайн та виготовлення макетів візиток

Якісний дизайн візитки дуже багато розповідає про її власника і про компанію, яку він представляє. Розробкою макетів візитних карток в практично кожній друкарні Львова займається спеціальний відділ дизайну. У його штат входять співробітники, що спеціалізуються за різними технологіями друку і післядрукарської обробки матеріалів. Візитки, виконані в друкарні КопіБум, бувають односторонніми і двосторонніми, матовими і глянсовими. Вартість дизайну візитки знаходиться в середньому діапазоні і залежить від складності технічного завдання. Наші дизайнери можуть здійснити роботу з нуля, а можуть адаптувати вже готовий макет, наданий замовником.

Таким чином, візитка стає ще й повноцінним рекламним носієм з витікаючими звідси підвищеними вимогами до якості поліграфії. Ми завжди рекомендуємо замовникам замовляти виготовлення візиток на дизайнерському папері, тим більше що ціна роботи в друкарні КопіБум в порівнянні з конкурентами дуже вигідна.

Вартість виготовлення візиток залежить від тиражу, типу друку (офсет або "цифра", з одного або з обох сторін), використовуваних матеріалів і видів виконуваних робіт. Зазвичай для виготовлення візитних карток потрібно:

 • зробити роботу дизайнерів і верстку (виконується "з нуля" або за запропонованим замовником ескізу або графічного файлу з використанням брендбуку компанії, якщо такий є);
 • реалізувати друк візиток у Львові на сучасному поліграфічному обладнанні (одностороння або двостороння, цифровий або офсетний);
 • провести постдрукарську обробку візиток, в процесі якої нерозрізаний лист з друкованими картками лакується, ламінується, піддається рельєфною обробці;
 • реалізувати різання листа на готові візитки з подальшим їх фасуванням в блоки.

При замовленні невеликої кількості візиток остання операція виконується вручну, якщо мова йде про великий тираж, то упаковка виробляється машинним способом.

 

Дизайн та виготовлення макету візитки

 

 

Вимоги до виготовлення візиток

Візитки виготовляють стандартного розміру 9 на 5 см. Вони яскраві, привабливі з логотипами. На них повинна бути написана чітко назва компанії, ім'я та прізвище власника візитки, контактний телефон, рід діяльності, перелік послуг. Не рекомендується використання курсиву і декоративних шрифтів. Друк візиток виконують визначеним тиражом. Мінімальне замовлення найчастіше 100 візиток.

 

 

Вимоги до виготовлення візиток

 

Цікаві факти про друк візиток. Технічні особливості виготовлення візиток

Не мати візитної картки можна тільки в двох випадках. Якщо Ви – найважливіша людина серед оточуючих або якщо Ви взагалі нічого з себе не представляєте. Наприклад, у Сталіна не було візитної картки і навіть важко уявити, навіщо б вона йому знадобилася. А ось Антон Чехов, незважаючи на те, що його всі знали і любили, візитку мав (ми самі про це не знали, поки не почали писати цей текст :-)). Просто, на відміну від Сталіна, Чехов любив знайомитися з красивими жінками і при знайомстві вручав їм свою візитку. На ній він швидко чиркав від руки коротке визнання в симпатії з надією на майбутню зустріч.

На теренах України, за часів царської Росії друк візиток був поставленим ​​на широку ногу. Комерсанти, адвокати, світські дами, щоб замовити візитки, зверталися в численні спеціалізовані ательє, які на щільному крейдованому папері (так-так, тоді вже був крейдований папір) виготовляли односторонні візитки розміром приблизно 120х80 мм. Ці візитки були помітно більшими за нинішні. Залежно від соціального статусу застосовувалися і різні шаблони візиток. Імена представників дворянських родів мали прописне накреслення каліграфічним почерком, часто французькою мовою. Представники нижчого походження задовольнялися друкованими літерами, взятими з готових газетних шрифтів.

Після жовтневої революції 1917 року і приходу більшовиків до влади, виготовлення візиток в Україні і на теренах СНД, практично, припинилося. Та й сам етикет обміну візитками став буржуазним пережитком минулого.

Широкий попит на друк візиток в Україні знову набув популярності на початку «лихих» 90-х і став воістину тріумфальним. Тепер ніхто не заважав бандитам замовити візитки у Львові з написом «директор з загальних питань», а спадковим робочим вказати на своє дворянське походження.

Однак, десятиліття радянської влади не були марними, і шаблони візиток помітно збідніли. Якщо до 1917 року в Україні були десятки оригінальних кириличних шрифтів, то до 1991 року дизайнери могли порахувати їх на пальцях. Провал в українській поліграфії заповнили адаптовані західні шрифти, спочатку друковані, а потім і комп'ютерні. Але до сих пір просунуті імениті дизайнери з сумом в очах говорять про «кириличні шрифти».

 

Цікаві факти про друк візиток

 

Де замовити друк та виготовлення візиток у Львові?

Часто можна почути: «Сайт компанії - це її візитна картка». Такий вираз з'явився неспроста. Адже насправді саме візитна картка - обличчя Вашого бізнесу. Тільки в тому випадку, якщо вона викликає бажання розглянути її і потримати в руках, Ви можете розраховувати на те, що потенційний клієнт зайде на Ваш сайт (відбитий на картці) або у Ваш офіс (адреса якого буде вказана на ній). Звичайно, і про корпоративний сайт, і про оформлення офісу компанії повинен подбати кожен власник бізнесу. Але починається все з візитної картки.

Якщо у Вас ще немає жодної візитки, не біда. Наша друкарня КопіБум з готовністю візьме на себе всі турботи по розробці її дизайну, друку і постдрукарській обробці. Все, що Вам для цього потрібно - замовити візитки. І вже незабаром Ви станете власником цього важливого атрибуту, необхідного для просування Вашого бізнесу. А в тому, що це дійсно так, сумніватися не варто. Виготовлення візиток у Львові, в Україні та і в усьому світі замовляють всі найбільші корпорації. Подумайте, робили б вони це в тому випадку, якщо б вони не приносили їм користь? Відповідь очевидна. Друк візиток - необхідна умова для успішного розвитку компанії.

В нашій друкарні КопіБум, замовити візитки можна протягом декількох годин і навіть 30 хвилин, розробивши макет візитки самостійно, замовивши його у професійного дизайнера, або скориставшись послугою візитки онлайн. Завантаживши шаблони візиток з інтернету або скориставшись спеціальними конструкторами.

Для того, щоб терміново замовити друк візиток у Львові, звертайтеся в нашу друкарню КопіБум. Також у нас можна замовити друк листівок, флаєрів, плакатів, буклетів, каталогів, брошур, календарів, меню, бланків, сертифікатів, запрошень тощо.


 

Де замовити друк та виготовлення візиток у Львові?