Фотосувеніри. Зразки робіт:

Виготовлення сувенірної продукції

Друк на сувенірах: види та технології

Виготовлення сувенірної продукції у Львові доволі поширена послуга, адже окрім туристичних сувенірів, люди використовують такий друк в особистих цілях, іміджевих, а також в рекламі. В даній статті ми розповімо детальніше про друк на сувенірах та способи їх виготовлення.

 

Сувенірна продукція для особистих потреб

До цього типу сувенірки відноситься продукція для подарунків близьким людям: горнятко, статуетка, щоденник тощо. Цінність друку на сувенірній продукції в тому, що вироби стають персоналізованими, призначені суто конкретній людині, з її фото, зверненням до неї і т. д. Таку продукцію часто називають фотосувеніри.

Приклади сувенірів для персональних дарунків:

 • фотогорнятко, фотофутболка, фотопазл, магніт з фото людини, якій бажаєте подарувати сувенір;
 • сувеніри зі скла чи кераміки з написом на них;
 • вироби із шкіри з тисненням (ініціали людини, родинні герби).

Фотосувеніри найчастіше замовляються в 1-2 примірниках на подарунок. Наприклад, коханій людині на День Валентина, подарунок на День народження чи ювілей. Замовити фотосувеніри можна в нашій друкарні КопіБум. Термін виготовлення фотосувенірів 1-2 години. 

Персональна сувенірна продукція

 

Корпоративна сувенірна продукція. Іміджева сувенірка

До цього типу сувенірної продукції відносяться ексклюзивні речі для бізнес-подарунків. Корпоративні сувеніри дарують партнерам, колегам, співробітникам в якості особливих заслуг чи для підтвердження поваги, а також як символ цінності подальшої співпраці.

До сувенірів іміджевого типу відносять:

 • брендові письмові засоби;
 • портмоне, блокноти, щоденники, візитниці, парасолі;
 • столові і алкогольні колекції;
 • предмети мистецтва та творчості, колекційні речі.

 

Бізнес сувеніри: атрибути «якісного» іміджевого сувеніра:

 • всі деталі виконані на високому рівні (як сам виріб, так і написи та малюнки на ньому); 
 • дизайн стриманий, елегантний;
 • вироби з натуральних матеріалів, а речі недоступні для широкого загалу;
 • бізнес-сувеніри тематично прив'язані до нагоди дарування, діяльності компанії, інтересів того, кому дарують;
 • корисність або декоративність (хочеться користуватися подарунком або просто милуватися ним).

Корпоративна сувенірна продукція (Іміджева сувенірка) має підкреслювати високий статус як дарувальника, так і того, кому дарують сувенір, тому важливо уважно підійти до вибору ілюстрації чи напису. Дизайн зображення повинен бути лаконічним, елегантним, без колірних контрастів і відвертих закликів. Можна розмістити назву компанії і короткий слоган, доречно невелике побажання, логотип.

Іміджева сувенірна продукція

Рекламно-сувенірна продукція

Рекламні сувеніри - це найширший і найбільш затребуваний сегмент бізнес-атрибутики. У нього входить все те, що супроводжує діяльність фірм: від канцелярських і офісних товарів до одягу і речей особистого користування. Природно, предмет не буде в повній мірі вважатися рекламним сувеніром до тих пір, поки на ньому не буде брендування сувенірної продукції - напису, логотипу, слогану компанії-дарувальника.

До рекламно-сувенірної продукції відносять:

 • ручки, календарики, блокноти, щоденники, стікер-блоки;
 • папки, органайзери, реєстратори;
 • футболки, кепки, прапорці та прапори;
 • чашки, посуд, канцелярські та офісні товари;
 • особисті аксесуари і предмети побуту (візитниці, парасолі, гаманці та ін.);
 • брелки, запальнички, накопичувачі (флешки).

Сувенірна продукція з логотипом повинна привернути увагу, утримати її, нагадати про себе, зв'язати приємні емоції про подарунок з брендом. Так досягається подвійний ефект: той, хто користується сувеніром, стає лояльний до фірми-дарувальника, і мимоволі рекламує її. Тому виготовлення сувенірної продукції з логотипом користується великою популярністю.
 

Рекламна сувенірна продукція

 

Друк на сувенірній продукції: основні технології

Будь-який сувенір - це, перш за все, поверхня: пластикова або металева, пряма або з нерівностями, жорстка або м'яка. Це різні фактури, особливості матеріалів і сприйнятливість до різних видів обробки. Виходячи з типу поверхні вибирають і спосіб виготовлення сувенірної продукції.

Найпопулярніші на сьогодні:

 1. УФ-друк. Зображення наноситься за допомогою чорнила, і під впливом ультрафіолетових променів. На сьогодні це найсучасніша і затребувана технологія.
 2. Шовкографія. Інша назва - трафаретний друк. Ідеально підходить для тканин різної щільності і фактури і ПВХ-матеріалів.
 3. Сублімація. Підходить для будь-яких матеріалів і форм: кухлів, тарілок, металевих предметів тощо. Суть технології: чорнило з твердого стану переходять в газоподібний, проникаючи у верхні шари оброблюваної поверхні. Малюнок виходить яскравим і стійким.
 4. Гравіювання. Виконується на будь-яких твердих предметах: металі, пластику, склі, дереві. Підходить для вітальних і пам'ятних написів, персоналізації сувенірів. Є два способи: механічне і лазерне гравіювання. Перше надійніше в плані стиранням малюнка, друге - більш швидке і точне.
 5. Тамподрук. Це перенесення зображення з друкарської форми на задану поверхню. Застосовується в разі поганої адгезії чорнила з поверхнями (наприклад, з глянцевим пластиком або металом).
 6. Деколь. Спосіб друку актуальний для керамічної, порцелянової, скляної продукції. Після перенесення малюнка з використанням проміжного носія на поверхню потрібен випал. Він виконується в спеціальній печі.
 7. Тиснення (блінт, конгрев). Нанесення зображення за допомогою пресування контуру на податливій до обробки поверхні. Можливе на виробах зі шкіри, щільного картону, дерева.
 8. Обклеювання вінілової плівкою. Не зовсім спосіб друку, але як технологія нанесення зображення актуальна для магнітів, пазлів, дрібних сувенірів і аксесуарів з плоскою поверхнею.
   

Друк на сувенірах у Львові

 

Як замовити брендування сувенірної продукції?

Друк на сувенірах можна замовити як в друкарнях і поліграфічних центрах, так і відразу у постачальника. Ланцюжок взаємодії виглядає так:

 • Вибір сувенірів. Компанія визначається з найменуваннями, моделями, параметрами та кількістю сувенірів і робить замовлення у оптовика (на сайті або офлайн).
 • Якщо постачальник співпрацює з поліграфічним центром, він відвантажує продукцію відразу йому. Поліграфісти погоджують з компанією-замовником дизайн написів і друкують тираж.
 • Якщо постачальник не співпрацює з друкарнею, компанія-замовник знаходить самостійно виконавця для брендування сувенірів і організовує логістику продукції.
 • Якщо тираж замовлення невеликий, то друкарня організовує весь процес самостійно, включно з можливим дизайнерським оформленням, а клієнт лише оплачує і забирає замовлення.

Виготовлення сувенірів, особливо дизайн написів і зображень - дуже тонкий момент. Завжди можна доручити це штатному дизайнеру друкарні, яка буде займатися нанесенням. Але краще - узгодити зображення з корпоративним стилем, особливо якщо він був розроблений професіоналами. В цьому випадку всі вихідні дані вже є, дизайнеру залишиться адаптувати елементи стилю (шрифти, лого, кольори) під конкретний вид нанесення.
 

Як замовити брендування сувенірної продукції?

 

Де замовити виготовлення сувенірної продукції у Львові?

Друк на сувенірній продукції у Львові став дуже популярним явищем. Тому одним із напрямків діяльності нашої друкарні КопіБум є друк на сувенірах таких типів: друк на горнятках, футболках, екосумках, подушках, пазлах, виготовлення фотомагнітів, фотобрелків, фотозначків, друк дипломів та подяк на металі тощо. Найбільшим попитом користується у нас друк на горнятках футболка, екосумках. 

Для того, щоб замовити у нас друк на сувенірах, звертайтеся до наших менеджерів за контактами, вказаними на сайті.

 

Як поширювати бізнес-сувеніри?

Бізнес-сувеніри чи сувеніри з логотипом можна вручати гостям, що приходять в офіс компанії, клієнтам, які зробили покупки, партнерам після чергової угоди. Максимальний ефект ця продукція приносить на виставках і промозаходах. В рамках виставки дрібні рекламні сувеніри вручаються кожному, хто підійшов до стенду експонента.

Промозаходи мають більш виражений маркетинговий ефект. Акції, розіграші, конкурси, публічні виступи, змагання, концерти - все це приваблює людей, змушує звернути увагу на бренд фірми-організатора, а сувеніри з логотипом, отримані на пам'ять, надовго закріплює приємні емоції по відношенню до дарувальника.
 

Як поширювати бізнес-сувеніри?

 

Підсумки

 • Сувенірна продукція буває трьох видів: особиста, іміджева і рекламна.
 • Виготовлення сувенірної продукції для особистого вручення передбачає персоналізацію - нанесення фотографій, поздоровлень, ініціалів.
 • Корпоративна сувенірна продукція іміджевого характеру потрібна для налагодження довготривалих зв'язків зі знаковими для бізнесу особами. Це ексклюзивні подарунки для вузького кола.
 • Рекламно-сувенірна продукція призначена для різних цільових аудиторій: клієнтів, співробітників, партнерів, просто перехожих.
 • Друк на сувенірах виконується різними технологіями. Вибір технології заснований на вигляді предмета і матеріалі.
 • Замовляти брендування сувенірної продукції можна безпосередньо в друкарні або через оптового постачальника.
 • Сьогодні виготовлення сувенірної продукції у Львові пропонують багато компаній, що продають товари під нанесення.