Оперативна поліграфія - застосування, можливості, переваги

Технології випуску друкованої продукції неухильно удосконалюються. В останні кілька років замість машинної офсетної технології друку все частіше віддається перевага оперативній поліграфії із застосуванням цифрового друку.

Для випуску друкованої продукції використовують високошвидкісні цифрові принтери, на кшталт Xerox C60. Друк походить безпосередньо з комп'ютерного файлу. Найчастіше всю партію можна виготовити у присутності клієнта, максимальний термін виконання замовлення — доба.

 

Яку продукцію можна друкувати за допомогою оперативної поліграфії?

Спектр друкованої продукції, яку можна виготовити за допомогою оперативної поліграфії, величезний: це офісна та ділова поліграфія (візитки, блокноти, календарі), рекламна продукція (листівки, флаєри), іміджеві видання (брошури, буклети), запрошення та наклейки.

Окрім малих форм, за допомогою цифрової поліграфії можна надрукувати й широкоформатні видання – афіші, постери та плакати, елементи декору приміщень.

 

Оперативний друк поліграфії. Види продукції

 

У яких випадках вибирають оперативну поліграфію?

Оперативна цифрова поліграфія затребувана при терміновому замовленні тиражу, у випадках, коли необхідно роздрукувати поліграфію в невеликій кількості, виправити помилки та неточності, під час друку внести змінні чи нумерацію.

 

Переваги оперативної поліграфії

Друк за допомогою цифрового обладнання має низку істотних плюсів:

  • По-перше, відсутня складна додрукарська підготовка як при використанні офсетного обладнання.
  • По-друге, все замовлення можна зробити максимально оперативно, за декілька годин.
  • По-третє, можливий друк змінних даних, а також оперативне внесення коригувань, безпосередньо в процесі друку.

Крім того, у разі застосування цифрового друку доступне використання різних видів паперу, у тому числі дизайнерського, та післядрукарських операцій, таких як ламінування, лакування, тиснення. Природно, що у разі застосування постпресу час виконання замовлення дещо збільшиться.

 

Оперативна поліграфія КопіБум у Львові

 

Оперативна поліграфія. Ціна та чинники, які на неї впливають

Ціна виконання робіт із застосуванням оперативної цифрової поліграфії залежить від кількох чинників. На вартість впливає розмір тиражу, вартість витратних матеріалів, фарби, види післядрукарської обробки поліграфії.

У будь-якому випадку оперативна поліграфія допомагає впоратися з роботою максимально швидко та у високій якості, що безпосередньо впливає на швидкість отримання замовлення та ефективність проведення рекламної кампанії.

В нашій друкарні КопіБум можна замовити оперативний цифровий друк різноманітної поліграфічної продукції: візитки, листівки, флаєри, буклети, каталоги, плакати тощо.