Особливості зшивання документів на євроскобу

На скобу зшивається як поліграфічна продукція (брошури, каталоги, меню), так і різноманітні документи (звіти, реферати, курсові). Коли ми говоримо про зшивання документів на скобу, то в нашій уяві спливає традиційна металева скоба, якою зшивають документи степлером. Проте, можна виділити ще окремий вид скоби для зшивання поліграфії – це євроскоба.

Євроскобу ще називається файловою скріпкою, до особливостей якої відносять вигнуті петлі. Вони дозволяють швидко та легко прошити брошури і в результаті виходить сформована підшивка із різних матеріалів.

 

Зшивання документів на євроскобу. Особливості застосування

 

В друкарні КопіБум можна зшити документи та поліграфічну продукцію такими способами:

Якщо говорити про зшивання документів на євроскобу, то воно не займає багато часу. Це швидкий та легкий спосіб, надійний варіант скріплення, що дозволяє прошити до 52 сторінок. Такий варіант скріплення документів знайшов широке застосування при виготовленні рекламної продукції, брошур. До головних переваг можна віднести акуратність та легке перегортання поліграфічної продукції.

 

Що таке євроскоба та для чого її використовують?

 

Зшивання поліграфії на євроскобу. Переваги використання

Матеріали, що скріплюються такою скобою, не пошкоджуються. Завдяки цьому можна забезпечити тривалу експлуатацію, збереження ідеального стану аркушів. Можна виділити кілька основних переваг:

  • доступна вартість на відміну від зшивання в тверду палітурку, чи навіть на пружину;
  • виготовлення високоякісного матеріалу;
  • можливість тривалої експлуатації;
  • можливість використання у папках із кільцевим механізмом.

Якщо потрібно прошити листи великої щільності, необхідно вибирати скоби збільшеного розміру. Можна підшити кілька брошур і поєднати їх в одну велику папку-реєстратор або папку на кільцях без перфорування для зберігання в архівах.

Євроскоби також використовують для створення каталогів із продукцією. Їх активно застосовують на виставках, роздають клієнтам. Євроскоби є актуальними для створення навчальних матеріалів, журналів, зошитів та іншої поліграфічної продукції.

 

Степлер для зшивання на євроскобу

 

Різновиди скоб для зшивання документів

Для оформлення рекламних матеріалів або для організації документів використовують такі види скоб:

  • Стандартні плоскі металеві скоби. Вони найбільш популярні та затребувані. На папках встановлюють дві скоби. Для невеликих брошур використовують одну, для великих обсягів друкованої продукції достатньо 3-4 штук.
     
  • Євроскоби. Їх ще називають гнутими, фігурними, файловими, з петлями чи вушками. Вони призначені для підшивки брошури до папки-реєстратора.

За потреби їх можна комбінувати. По центру нерідко встановлюють звичайні скоби, а з обох боків дві євроскоби.

 

Зшивання на скобу Втачку

 

Варіанти брошурування на скобу

Існує кілька варіантів зшивання на скобу, які використовуються для створення поліграфічної продукції:

  • Зшивання в накидку. Це поширений та затребуваний метод, який використовують завдяки презентабельному зовнішньому вигляду, надійності. Головне завдання полягає у необхідності прошити виріб по лінії згину. Скріпка розміщуватиметься із зовнішнього боку брошури. Листи потрібно загинати усередині. За допомогою такого способу можна поєднати до 52 сторінок. Кількість листів залежить також від щільності паперу.
     
  • Зшивання втачку. Блок прошивають по краю стопи. Потрібно відступати по 5 мм від краю. Кожен лист пробивається наскрізь. Скріпка заводиться з лицьового боку першої сторінки. Такий спосіб чудово підходить для зшивання цілого блоку. Обкладинка фіксується іншим способом.

Для рекламної продукції можна використовувати скоби, які додатково притискають блок за допомогою обкладинки. Такий метод застосовується при виготовленні календарів. Використовуючи варіант зшивання листів «втачку», можна прошити до 250 сторінок офсетного паперу середньої щільності.

Щоб замовити зшивання документів або отримати консультацію, телефонуйте або залиште заявку на сайті.