Рекламна поліграфія. Якою вона буває і де використовується

Рекламна поліграфія – це друкована продукція, що спрямовану на рекламу компанії, а також її товарів та послуг, забезпечення впізнаваності бренду.

Слід відрізняти рекламну поліграфію від виробничої. До якої, наприклад, відноситься тара та упаковка, де також є логотип та інші елементи фірмового стилю.

Рекламна поліграфія, мабуть, найбільш ємна галузь. Що включає все, що робиться на сьогоднішній день на папері і картоні, починаючи від ділової поліграфії і закінчуючи POS матеріалами. До матеріалів, що узагальнено називають рекламно-поліграфічними відносяться: візитки, конверти, кубарики, бланки, папки, блокноти, листівки, брошури, каталоги, календарі (квартальні, будиночки, кишенькові, настінні), флаєри, пакети паперові, скрейтч-карти, воблери, шовфтокери, шовфстопери, мобайли (підвісні, підлогові, настільні), тейбл-тенти, диспенсери, шоу-бокси, цінники, хенгери, етикетки, наклейки, стікерпаки, банери та багато іншого.

 

Рекламна поліграфія та її види

 

Переваги рекламної поліграфії

Її переваги полягають у тому, що сучасний цифровий чи офсетний друк дозволяє отримувати винятково високу якість зображення. Надалі за необхідності можна зробити додаткові післядрукарські операції. До яких відноситься: порізка на різаку-гільйотині, плотерна порізка, тиснення фольгою, конгревне тиснення, вирубка, ламінація, вибірковий УФ-лак, зшивання на скобу, брошурування пружиною, зшивання в тверду палітурку, перфорація, нумерація, нанесення захисного скрейтч-шару, фальцювання, бігування, заокруглення кутів тощо.

Цифровий друк рекламної поліграфії є вигідним при невеликих тиражах до 500 примірників. Офсетний друк набагато вигідніший при великих тиражах понад 500 екземплярів.

Якщо у вас є невелика компанія. Це не обмежує вас у можливості підтримувати гідний корпоративний імідж. Будь-яка рекламна поліграфія, яка не відповідає вимогам офсетного обладнання, може бути надрукована цифровим способом або шовкографією. Друк шовкографією передбачає ряд обмежень щодо дизайну макета. Проте цифровим способом на сьогоднішній день можна надрукувати абсолютно все. І практично на будь-яких матеріалах. Єдиний мінус цифрового друку – неможливість нанесення вибіркового ультрафіолетового лаку, тиснення фольгою з потраплянням у зображення. Зате є принтери, які можуть друкувати білилами. Що на невеликих тиражах набагато вигідніше за шовкографію, хоч і поступається їй за якістю.

 

Рекламна поліграфія та сфера її застосування

 

Сфера застосування рекламної поліграфії

Рекламна поліграфія, будучи невід'ємною частиною рекламної політики компаній, що вступають у комунікацію зі споживачем з метою забезпечення збуту та інших завдань, була і залишається одним із рівнозатребуваних інструментів поряд із рекламою на телебаченні та в інтернеті, у пресі, на вулицях та у транспорті.

Незважаючи на те, що сьогодні всі користуються комп'ютерами, паперові рекламні носії не втратили своєї актуальності. Будь-який захід, конференція, ділова зустріч не обходяться без брошур. А також візиток, папок, паперових пакетів із фірмовою символікою. Жодна промо-акція не може бути проведена без поліграфічної підтримки, роздаткових та POS матеріалів. Жодна торгова точка не обходиться без оформлення мобайлами, плакатами, шовфтокерами та стікерами із зображенням товарів, що продаються.

Якщо у вас є потреба в рекламній поліграфії, звертайтесь в друкарню КопіБум і наші менеджери нададуть вам ґрунтовну консультацію. Ми із задоволенням порахуємо ваші тиражі та запропонуємо зручні для Вас умови.