Як правильно вибрати друкарню: корисні поради

В наш час, коли друкарні Львова пропонують найрізноманітніші поліграфічні послуги, визначитися з вибором друкарні зовсім не просто.

Безумовно, якщо Ваше замовлення невелике і якість виконання не грає особливої ​​ролі, Ви можете вибрати ту друкарню, яка пропонує найдешевші ціни. Однак, як правило, для замовника продукції поліграфії грають роль багато факторів: ціна, терміни, якість виконання замовлення.

На сайті будь-якої друкарні Ви можете прочитати обіцянку найнижчих цін, коротких термінів, високої якості виконання замовлень, що заплутує замовника ще більше. Тому в даній статті ми постараємося дати Вам декілька порад, які, можливо, полегшать Вам вибір найбільш підходящої друкарні у Львові.

Хоча львівські друкарні і пропонують найрізноманітніші поліграфічні послуги, все одно, кожна з них має якусь спеціалізацію. Наприклад, наша друкарня КопіБум спеціалізується на оперативному цифровому друці поліграфії невеликих тиражів до 1000 шт. У нас можна замовити: візитки, наклейки, листівки, буклети, запрошення та іншу поліграфічну продукцію.

Деякі друкарні Львова займаються випуском зовнішньої реклами, деякі спеціалізуються на друці трафаретним способом або способом флексографії. Тому віддавати своє замовлення краще в ту друкарню, яка має великий досвід роботи саме з продукцією, яку Ви хочете замовити.
 

Як вибрати друкарню у Львові?

 

Друкарня чи рекламне агентство?

Кожен, у кого постає необхідність в поліграфічних послугах задається питанням вибору друкарні. Пошук друкарні здійснюють дві категорії людей: ті, кому потрібно робити друк поліграфії час від часу або знадобилося вперше; і ті, хто шукає нову друкарню, бо не задоволений послугами попередньої, з якою працював. Також важливо звернути увагу, що якщо вибираючи друкарню керуватися лише ціною, то тоді дуже часто можна прогоріти на якості.

Вибираючи друкарню, також варто пам’ятати, що друкарня і рекламне агентство не те саме. Друкарня у Львові володіє власним поліграфічним виробництвом повного циклу, а рекламне агентство є лише посередником, який замовляє послуги в друкарні.

Не завжди варто відмовлятися від послуг рекламних агентств, у них часто є хороший штат дизайнерів, які можуть допомогти з творчим втіленням Вашого задуму. А от якщо для Вас важлива якість, швидкість, надійність та недорога ціна, то Вам краще звертатися на пряму в друкарню.

 

Друкарні у Львові

 

Практичні рекомендації вибору друкарні у Львові:

1. Всі друкарні Львова мають різне друкарське обладнання. Вам, як замовникам поліграфічної продукції, важливо знати колірність і формат друкованих машин, встановлених в друкарні. Від цього багато в чому залежить як ціна, так і терміни виконання замовлення.

Кращим варіантом буде вибір друкарні у Львові, в якій встановлено обладнання, колірність якого збігається з колірністю Вашого замовлення. Наприклад, якщо ви хочете надрукувати 4-колірну друкарську продукцію на двухколірній друкарській машині. Безумовно, технологічно це цілком можливо. Потрібно просто пропустити свій виріб через друкарський апарат два рази. Які можуть бути при цьому наслідки? Збільшення термінів замовлення, можливість несуміщення фарб, а як наслідок - отримання бракованої продукції.

Можлива і зворотна ситуація - Вам пропонують надрукувати Вашу двухколірну листівку на чотирьохколірній друкарській машині. Безумовно, якість друку при цьому буде хорошою, однак ціна вищою, ніж при друці на двухколірному обладнанні.

2. Формат друкованих машин. Даний фактор також впливає на ціну друку. Справа в тому, що при офсетному друці собівартість друку складається з двох чинників: вартості підготовки друкарської машини до друку тиражу (інакше кажучи - приладки) і вартості друку самого тиражу. Чим більший формат машини, тим вища вартість приладки. Вартість друку тиражу залежить від розміру тиражу. Є сенс переплачувати за приладку лише тоді, якщо Ваш тираж великий, якщо він невеликий, то краще скористатися послугами цифрової друкарні.

3. Тираж друку поліграфії. Невеликі тиражі і короткі терміни Вам забезпечить цифровий друк, середні і великі тиражі високої якості - офсетний листовий друк, дуже великі тиражі (наприклад, друк газет) - рулонні офсетні машини.

4. Післядрукарські роботи і обробка продукції. Дані операції відіграють величезну роль в тому, який кінцевий вигляд отримає поліграфічна продукція. Особливо важливо знати можливості друкарні для здійснення бажаного виду обробки при виготовленні рекламної поліграфії.

5. Додрукарська підготовка. Даний фактор виявився на п'ятому місці не тому, що він має меншу важливість. Деякі друкарні мають свої дизайн-студії, які підготують макет відповідно до вимог своєї друкарні, а деякі друкарні дизайн-студій не мають. У даній ситуації обов'язково потрібно дізнатися вимоги друкарні до макетів. Як правило, ці вимоги завжди можна знайти на сайтах друкарень. Буває і так, що наявний у Вас макет не підходить під вимоги друкарні. Тоді Вам доведеться звертатися в іншу компанію або коригувати макет. Наша львівська друкарня займається виготовленням макетів для клієнтів або їх корекцією.  

6. Можливість виготовлення кольоропроби або пробного друку. Багато львівських друкарень надають подібні послуги. Якщо для Вас дуже важлива точна передача кольору, то вибирайте компанію, яка надає подібні послуги.
 

Друкарня Львів

 

Підсумок

Вибираючи друкарню завжди потрібно виходити з потреб, які перед Вами стоять. Якщо Ви шукаєте швидкий цифровий друк невеликих тиражів, то звертайтесь в нашу друкарню КопіБум. Ми друкуємо: флаєри, листівки, візитки, плакати, афіші, брошури, каталоги, буклети, календарі, меню, запрошення, бланки тощо. А також займаємося друком на сувенірах: горнятках, футболках, екосумках, пазлах, значках, магнітах тощо.